Skip to main content

Prywatyzacja kolei jak najszybciej!

portret użytkownika Jacek Łukasik

Ostatnio Czeskie Koleje Państwowe wpadły na iście"postępowy" pomysł stworzenia oddzielnych przedziałów wyłącznie dla kobiet, z których mężczyźni będą wypraszani.http://biznes.onet.pl/czeskie-koleje-wprowadzaja-przedzialy-tylko-dla-pa,1,5020150,news-detal#.TzGC7Wl9Jz4.facebook
Coś na kształt osławionych hitlerowskich ustaw norymberskich (tym razem skierowanych przeciwko mężczyznom) funkcjonuje świetnie w całej postępowej Jewropie.

Ciekawie, a raczej bardzo przewrotnie to uzasadniają przedstawiciele kolei. Ma to zapewnić kobietom bezpieczną i przyjemną podróż. Widocznie ich zdaniem mężczyźni nie potrzebują bezpieczeństwa i komfortu podróży. Epokowe"odkrycie" jewropejskiego postępactwa i lewactwa! Dojdzie do okradania mężczyzn przez państwowego przewoźnika, jeżeli zapłacą za bilet tylesamo, co kobiety, nie będzie miejsca w innym przedziale i będą musieli stać na korytarzu. To jest zwykłe oszukiwanie pasażerów i brak szacunku dla nich.Wyobrażacie sobie larum, jakie mendia by podniosły, gdyby wprowadzono przedziały tylko dla mężczyzn? To jest ta propagowana przez feminazistki i lewactwo "równość" tylko jakimś dziwnym trafem rozumiana cokolwiek połowicznie.

Ja już z tego powodu czeskie koleje olałbym ciepłym moczem! I wszyscy mężczyźni tak powinni postąpić, nie mówiąc już o skardze do odpowiednich urzędów nałamanie konstytucyjnej zasady równości wszystkich obywateli wobec prawa.

Ale zmierzam do tego, co zawarłem w tytule. Otóż uważam, że sprywatyzowana kolej nie wprowadzałaby takich jewropejsko - postępackich "rozwiązań"z bardzo prozaicznego powodu - narażenia się na straty finansowe poprzez utratę pasażerów. Dlatego prywatyzacja kolei w Czechach, w Polsce, w całej Jewropie(żeby podobne pomysły do nas nie dotarły) oby nastąpiła jak najszybciej.

Jacek: terazmaskulizm.blog.onet.pl/

8 lutego 2012

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak