Skip to main content

Referendum na trybunalscy.pl

portret użytkownika Admin
herbPT.svg.png
Piotrkowianie; obywatele, podatnicy, wyborcy… zaproponowane u nas (w lutym 2013) referendum, właśnie zostaje uruchomione. Przez kwiecień i maj będzie można wyrażać swoje poglądy na wskazane w pytaniach: sprawy, problemy czy idee.

Nasze internetowe referendum jest dość skomplikowane. Wymaga zapoznania się nie tyle z pytaniem a co w tym pytaniu jest głównym wskazaniem, do którego należy się ustosunkować - link pod pytaniem, który należy edytować, następnie powrócić do panelu głosowania w celu oddania głosu. Dopuszczamy - oprócz zagłosowania w panelu z pytaniami, skomentowanie - ustosunkowanie się do przekazu zapytania, pod artem, który został dopięty do pytania, (aby napisać komentarz należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu).

Referendum nie ma znaczenia formalnego, prawnego. Jest polityczną i merytoryczną deklaracją poglądów ludzi, którzy zechcą włączyć się w naszą propozycję. Propozycją skierowaną w stronę demokracji bezpośredniej, do której od lat podążamy, a która została zawłaszczona przez mniejszość.

4.11111
Ocena: 4.1 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak