Skip to main content

Chłodnym okiem o Telewizji Republika

portret użytkownika witold k
tvrepublika.jpg

Za kilka dni przyjedzie do nas, do Piotrkowa Trybunalskiego, sam Bronek Wildstein wespół z Piotrkiem Barełkowskim. Pozwalam sobie na formę bezpośrednią, koleżeńską, choć nigdy z wymienionymi nie zamieniłem słowa. To dlatego, że za moją pisaniną sprzed 2005 roku, powiem. Każdy wstępnie rozgarnięty powinien popierać Telewizję Republika. Wtedy pisałem, że powinien popierać „pisiaków”. Tu przypomnę, że jestem pierwszym liderem – na naszym podwórku – ZChN. Zorientowanym dość.

Jeszcze o Bronku – może to przeczyta? - po tym jak ukazała się słynna Lista Wildsteina – zwłaszcza po komentarzu, jednego z dyrektorów miejskich instytucji, podważających moją pozycję polityczną - antykomunistyczną, wystąpiłem do IPN o status poszkodowanego, który oczywiście otrzymałem.

Nikt o zdrowych zmysłach nie odbierze Ojcu Rydzykowi pierwszeństwa w odkomuszaniu polskich głów - trzeba się opodatkować... Telewizja Trwam zasługuje na wzmacnianie swojej pozycji, mało: jest koniecznym wentylem bezpieczeństwa. Jednak to, co robi Bronisław z ekipą, toż to naprawdę przełom - czy tymczasowy - zależy od nas. Wszystkim zagonionym, zapracowanym, nie mającym czasu na analizę – porównania, mówię: Przełącz się (prócz TV Trwam) na TV Republika. Wnuczęta "traktorzystek i junaków" w akcji, trzeba się schować. Dla odmóżdżonych przez TVN i podobne, niestety także TV publiczną, którą należałoby nazwać platformerską, raczej nie ma ratunku... w najbliższej przyszłości.

Witold k

21 listopada 2013

4.333335
Ocena: 4.3 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak