Skip to main content

Czyżby nowe techniki inwigilacji ludzi?

portret użytkownika Jacek Łukasik

Dużo prawdy jest w twierdzeniu, iż wysoko rozwinięta technika może obrócić się przeciwko człowiekowi. Szczególnie niebezpieczny wydaje się rozwój technik radiowych. Pewne urządzenia są montowane w najzupełniej niespodziewanych miejscach! Zwróćcie uwagę na nowe wodomierze, dla których odczytu, inkasent nie musi wchodzić do domu. Odczytuje wskaźnik zużycia wody z ulicy. W takim wodomierzu jest radio z baterią czynną przez 5 lat. Ciekawe, co jeszcze może wskazywać taki wodomierz? Istnieją bowiem pogłoski, że sprawdziła się wizja Orwella – telewizory z zainstalowaną kamerą i mikrofonem. Jak się przed tym bronić? Czy wyrzucając telewizory – będące poza tym źródłem największej ciemnoty w dziejach ludzkości!? Kiedyś za komuny, liczniki do prądu w takich wypadkach traktowano magnesem. Dzisiaj już raczej nie ma takiej możliwości.

PS. W świetle tego, co napisałem powyżej i nie tylko, nigdy nie przestanę powtarzać, że masoni, twórcy totalitarnego Nowego Porządku Świata są stokroć groźniejsi od komunistów. Obawiam się, przepraszam za drastyczność sformułowania, przy totalitaryzmie masońskim, totalitaryzm sowiecki może się okazać wakacjami u cioci Gieni, jak stwierdził jeden z moich internetowych znajomych (nieporównywalna technika i organizacja, a zatem i szczelność systemu).

Jacek: http://cenzurzenie.blog.onet.pl/

9 stycznia 2014

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Jak się bronić przed inwigilacją przez telewizor...

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5

Jak się bronić przed inwigilacją przez telewizor lub komputer ?
Wyłączać te urządzenia, jak tylko przestanie się z nich korzystać. To nie wszystko, następnie należy wyciągać wtyczki (od telewizora itp. urządzeń) z gniazdek elektrycznych !

Nie był bym tego pewien czy

Nie był bym tego pewien czy to wystarczy okazuje się , że prowadzone są prace nad możliwością podtrzymywania zasilania przez sam telewizor.

Odbicie lustrzane stanowią

Odbicie lustrzane stanowią również nowe licznki za energię elektryczną .
One również nie wymagają obecności ikasenta przy odczycie licznika .
Na dodatek wiadomo kiedy i w jakich godzinach korzystamy z energii elektrycznej oraz jakie w tym czasie jest zużycie pradu.
Dochodzo tego kamery na ulicach oraz nagrywane rozmowy w biurach obsługi klienta wszystkich operatorów komórkowych oraz wielu innych firm. Dla rozwiania naszego dobrego samopoczucia przypominam , że już istnieją kamery które potrafią widzieć przez ściany budynku i co kolego powiesz na to ?
Ale należy zwrócić uwagę ile jest reakcji ludzkich na tego typu wiadomości i wiele wiele innych . Generalni ludzie mają wszystko w nosie .
Przykładem jest również portal na którym się wypowiadamy.
Chociaż może to dowodzić jednego , że mimo wszystko ludzie jednak wolą być anonimowi mimo , że na to nie reagują.Przynajmniej mam taką nadzieję. A jeśli nie jest prawdą moja dywagacja to zastanówmy się jakie granice są jeszcze do przekroczenia i zaakceptowania by to spowodowało zdrową reakcję ludzi wolnych.

Lodówki

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Lodówki najnowszej generacji same wysyłają informację do sklepu, że zjedliśmy np serek czy salceson. Jeżeli lodówka jest wmontowana w ścianę zewnętrzną budynku i ma dwustronne drzwiczki, to dostawca (bądź tajny agent), jeżeli zna kod, może ją uzupełnić (lub wyposażyć w instrumenty do szpiegowania).

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.