Skip to main content

Dlaczego!

movie: 
See video
0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Niezły spot, tylko mam

Niezły spot, tylko mam pytanie skoro Pan wie jak to zrobić to może zdradzi nam Pan tę tajemnicę. Konkretnie jak Pan zamierza to zrobić ale rzeczowo.
Z kim i jak, krótko na temat. Mam nadzieję, ze doczekamy się odpowiedzi wszyscy tutaj zaglądający przed wyborami oczywiście.
Mam też inne pytania ale to już po odpowiedzi na to jedno. Z niecierpliwością czekam...:)

Niezły spot, tylko mam

Dobry wieczór. Proszę wybaczyć za długi czas oczekiwanie, ale doba ma tylko 24 godziny.
Może najpierw napiszę, co ja chciałbym robić w Parlamencie Europejskim? Za kluczową sprawę w Polsce uważam wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw. Opowiadam się za maksymalnym uproszczeniem procedur i podatków. Drugim bardzo ważnym zadaniem stojącym przed przyszłymi polskimi posłami, jest pilnowanie polskich spraw w Brukseli. Obojętnie kto się dostanie do EP, polski europoseł powinien stać na straży naszych interesów. Za to jest opłacany. Nie może być tak, że w ostatniej chwili dowiadujemy się, iż być może zostanie zakazane tradycyjne wędzenie wędlin, dowiadujemy się, że dyrektywy unijne zakazują produkcji papierosów mentolowych (w czym Polska jest potęgą). Bardzo ważnym tematem jest polski węgiel. A jak chcemy to zrobić? Liczymy na to, że wprowadzimy do EP kilku posłów. By zwiększyć nasze możliwości będziemy lobbowali za tym, by większość polskich posłów przeniosło się do jednej frakcji (w UE nie ma frakcji narodowych). Zwiększy, to naszą skuteczność znakomicie. Prosił Pan szybko, staram się odpowiedzieć w maksymalnym skrócie. I na koniec. Wybory do PE są dopiero pierwszym krokiem. Niedługo będą wybory samorządowe, a później parlamentarne. Uważam, że umiarkowana centroprawicowa partia jest jedynym rozsądnym wyborem, który pozwoli nam przejść suchą nogą przez czekające nas w przyszłości zawirowania ekonomiczne. Zapraszam do odwiedzin na stronę Polski Razem (zwłaszcza nasz program) - http://polskarazem.pl/nasze-wartosci-i-program i również moją - www.miroslawstefanek.pl

z poważaniem
Mirosław Stefanek

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.