Skip to main content

"Korupcja", to także nazwa Grupy Tematycznej na naszym portalu, w której będziemy składać - dokumentować oryginalne przykłady: matactw, mijania się z prawdą, poświadczania nieprawdy w dokumentach.

Grupę uruchamiam na wieloletnie - jak się okazało skutecznie; inspirowane - prośby. Przynależność do grupy będzie moderowana. Prócz artykułów natury ogólnej będziemy zamieszczać pełną dokumentację prawnych formalnych matactw.

Zenon

15 października 2014

portret użytkownika witold k

Jeśli by zaś o tę wymianę kadry sędziowskiej chodziło co to dla nie poznaki reformą nazywają…

TEMIDA 1.jpg

Jeśli by zaś o tę wymianę kadry sędziowskiej chodziło, z której na tę chwilę jedynie wpijanie klina miedzy Rząd a Prezydenta, jakoś tam wychodzi, to:

Udzielając poparcia pisolandii co do wymiany kadry polskiej temidy, sprowadzę sprawę na sam dół, na realizację w praktyce pojęcia prawdy, sprawiedliwości, prawa.

portret użytkownika witold k

Porozumienie Centrum, które obecnie występuje pod nickiem PIS

polska-flaga-stare.jpg

Nie jest moim oczekiwanym partyjnym zapleczem Najjaśniejszej, której służę tak jak moi przodkowie i współcześni. Przypomnę; liderzy PC robili za marionetki w Magdalence i nic nie zrobili, żeby upomnieć się o pełną polską reprezentację w rozmowach. Nie postawiono sprawy zadłużenia PRL jako narzędzia obalenia PRL – jego ówczesnych włodarzy. Naiwność Adama Strzembosza, który raczył uchronić Temidę przed lustracją była kropką nad "i".

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak
Subskrybuj zawartość