Skip to main content

I spotkanie organizacyjne Piotrków - Pileckiemu 2015

150px-Witold_Pilecki_1.JPG

zapraszamy na II spotkanie organizacyjne 11.02.2015 r. godz. 18.00, salka przy Kościele Św. Jakuba (Fara).

Szanowni Państwo, mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego jak i powiatu piotrkowskiego,
28 stycznia 2015 r. w salce przy Kościele Św. Jakuba "Fara" odbyło się I spotkanie organizacyjne wydarzenia PIOTRKÓW - PILECKIEMU 2015, na którym zawiązał się Komitet Organizacyjny. Moderatorem wydarzenia, jak co roku, aczkolwiek zaocznie został wybrany Witold Kowalczyk i mamy nadzieję, że nie odmówi.
Mimo, iż ogłoszenie zawisło jedynie na portalu trybunalscy.pl, swoją gotowość do organizacji wydarzenia ważnego dla Piotrkowa Trybunalskiego zadeklarowało 29 osób, w tym 4 organizacje Klub Gazety Polskiej, Klub "Grota", Prawo i Sprawiedliwość oraz Klub Republikański, aczkolwiek wiem też o woli współpracy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i oczekuję na ich stosowne oświadczenie na niniejszym portalu.
Wstępnie został ustalony termin oraz zarys wydarzeń związanych z osobą pułkownika Witolda Pileckiego m.in.: Msza Św., 2 koncerty, marsz, wystawa, konkurs. Rozdzielone zostały zadania do zrealizowania w ciągu najbliższych 2 tygodni.
Plany są ciekawe i mam nadzieję, że kolejne podmioty, które przyłączą się i będą wspierać akcję społeczną, jeszcze bardziej pomogą je rozwinąć, a przede wszystkim zrealizować. Czekamy na kolejne deklaracje udziału w pracach Komitetu Organizacyjnego i zapraszamy na II spotkanie organizacyjne 11.02.2015 r. godz. 18.30, salka przy Kościele Św. Jakuba (Fara).

Ps. Dziękujemy Ks. Dziekanowi za zaproszenie do organizacji spotkań i udostępnienie salki.

Z poważaniem
Beata Dróżdż
Przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Portal stawia się do dyspozycji

portret użytkownika witold k
5

W odpowiedzi na oczekiwanie z I spotkania KO - jasno wyrażone - przez przewodniczącą spotkania Beatę; Portal stawia się do dyspozycji a ja niżej podpisany podejmuję się tego honorowego przewodzenia programem "Piotrków Pileckiemu 2015"

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.