Skip to main content

Manifestacja w obronie praw ojców w Piotrkowie już od kilku tygodni

portret użytkownika Jacek Łukasik
Dul.jpg

Już od kilku tygodni w weekendy trwa manifestacja ojców przed piotrkowskim sądem. Jej inicjatorem był pan Sławomir z Tomaszowa Mazowieckiego pozbawiony przez „sprawiedliwy” sąd i „troskliwą” matkę kontaktu z dziećmi. Protestował początkowo samotnie. To już uległo zmianie. W obecnej chwili gromadzi się już przed piotrkowskim sądem grupa ojców walczących o swoje prawa walczących pod szyldem stowarzyszenia Dzielny Tata. Zwraca uwagę symboliczny gadżet – szubienica. Nie mówiąc już o rozwieszonych transparentach. Wcześniej samotnego ojca z wielkim hukiem próbowały przepędzić policja i straż miejska. Panie prezydencie miasta Piotrkowa, czy zapłacił Pan za tę bezsensowną akcję z własnej kieszeni, czy obciąży podatników? Aż wstyd, że artykułu na ten temat do tej pory brakowało na trybunalscy.pl. Piszącemu te słowa w znacznej mierze przeszkodziły w tym względy zdrowotne.

Ps. Nie ma chyba lepszego dnia na zamieszczenie tego artykułu niż dzisiejsza Uroczystość Św. Józefa.(Tekst powstał 19 marca)

http://dzielnytata.pl/Dul.htm

Jacek: http://terazmaskulizm.blog.onet.pl/

20 marca 2015

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

szubienica to wyraz desperacji ...

Panie Jacku
Dobrze,że napisał Pan o tym proteście,a mnie jest wstyd,że 8 marca marsz W obronie demokracji w którym m.in. uczestniczyli Ci,którzy do przejęcia władzy w naszym biednym kraju się szykują, przeszedł ulicą Słowackiego obok tego Pana. Prowadzący Marsz nie powiedzieli ani słowa do Pana Sławomira, uznając iż składanie kwiatków pod pomnikiem jest ważniejsze niż realny człowiek i jego problem, który jest przecież odzwierciedleniem sytuacji Ojców i tysięcy innych ludzi skrzywdzonych przez Polskie sądownictwo.
I ostatnia refleksja - jak obserwujący tę sytuację, przeciętny człowiek ma uwierzyć,że opozycja chce coś zmienić skoro człowieka desperacko walczącego o swoje prawa mija się jak stojące drzewo ...?

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.