Skip to main content

Czemu Polacy zaczynają być antysemitami ?

Temat jest bardzo poważny od chwili kiedy ustalono iż mamy zapłacić 70 mld dolarów roszczeń Żydowskich, dlatego wkleję tylko linki a Państwa proszę o zapoznanie się z przedstawionym niżej materiałem:
1.To telefon pani Heleny - pochodzenia Żydowskiego do Radia Maryja - 2013,
2.Dziennikarz Mariusz Max Kolonko- wypowiedz z wczoraj ad. kolejnej akcji szkalowania Polaków w USA,
3. Na koniec plany wprowadzenia podatku katastralnego w roku 2016 ,w tym roku kumuluje się otwarty obrót ziemią dla obcokrajowców, oraz kolejny podatek nałożony na lasy który doprowadzi do ich nierentowności ...
cytuję:
"..kataster to katastrofa, a wypowiadanie się na jego temat, przez kandydatów czy urzędującego Prezydenta Komorowskiego to temat tabu, którego wszyscy boja się jak ognia. Wyobraźcie sobie, że będziecie musieli rocznie zapłacić 1% wartości Waszego mieszkania, działki, domu. A jeśli macie kredyt na 35 lat to dorzućcie sobie jeszcze 35 % wartości Waszej nieruchomości do zapłacenia na rzecz Państwa w podatkach! Kataster ma być wprowadzony już w przyszłym roku, a Kandydaci milczą o nim jak zaklęci".
cd. http://pressmix.eu/2015/05/06/katastrofalny-podatek-katastralny-juz-za-r...

Ps. I Państwo się dziwią,że już nie wierzę w żadne opcje polityczne jedynie w Opatrzność Bożą ..

movie: 
See video
See video
5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Przecież wierzy Pani...

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Przecież wierzy Pani opcji, której reprezentantem jest Pan Grzegorz Braun.

Sprawa jest

portret użytkownika witold k

Sprawa jest nad wyraz prosta. Trzeba wykazać osoby, które w Magdalence nie poruszyły sprawy lichwiarskiego zadłużenia PRL-u. Zatroszczyły się o ciągłość prawną PRL&III RP. Określenie rzeczywistych start (konfiskat) żydowskich w PRL-u przeliczanie tego na dostęp do gospodarki, którą im załatwił ich człowiek Geremek i spóła (żydzi, masoni i ich parobki np. pożyteczny Balcerowicz). Resztę rozłożyć na 100 lat. Nie zapominamy o majątkach polaków! Oczywiście zdelegalizować w Polsce przedsiębiorstwo Holocaust. Udowodnione straty Żydom a nie żydowskim organizacjom. Przywitać w Polsce ty żydowskie rodziny, które chcą do nas wrócić na swoje majątki i służyć Polsce z pozycji gościa a nie jak to było i jest... z pogardą Goi. To samo tyczy każdej innej mniejszości. W ciągu 30 lat przenieść stolicę z Brukseli do Wa-wy.

Naiwność Plaków nie może być nazywana antysemityzmem tylko naiwnością i głupotą.

Wpis z zaprzyjaźnionego portalu

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Taaaa! Co mamy wybierać między cholerą i dżumą albo syfem i tyfusem? Mamy wybierać mniejsze zło? Nie! Dziękuję! Zostaję w domu albo jadę na majówkę i to rowerem!!! Żadne szantaże, że pójdę czy nie pójdę, to głos i wsparcie tego czy owego oszusta, cwaniaka, kłamcy czy hochsztapler nie przekonują mnie, a wręcz odwrotnie utwierdzają mnie w decyzji. Czy w debacie ODWAŻONO się zadać pytanie o bezczelne żądania żydowskie i to nie tylko ich diaspory, również Państwa Żydowskiego? Zadano? Jak zadano, to co odpowiedzieli? Czy może się migali i dali okrągłe odpowiedzi? Moim zdaniem, to jest najważniejsze i podstawowe kryterium w wyborze, któregoś z nich na prezydenta. Jeżeli nie ma tej kwestii w dyskusji tych panów i stojących za nimi sił, to świadczy o tych mocach i panach. Sami, bez przynaglania i upominania powinni podjąć tę sprawę. Więc nie idąc na wybory lub oddając głos nieważny daję tym ludziom i ich zapleczom wszelkiego rodzaju sygnał mojego braku zaufania i poparcia. Czy to tak trudno zrozumieć? Mój faworyt zajął 4 miejsce od końca, prawda jak to brzmi ma 4 miejsce….ale od końca, odpadł, więc nie ma po co się szwendać po lokalach wyborczych. Chyba, że p.Braun konkretnie wezwie swoich wyborców, bo będzie miał twarde deklaracje na piśmie, jednego z tych panów, że podejmą się roli blokującego, chociaż przez 5 lat kadencji, żądań 65 mld $ dla Izraelitów i ich państwa, to wówczas pójdę i oddam głos na wskazaną osobę. Na razie, póki co, nie słyszę takiego wezwania.
Za: http://prokapitalizm.pl/tylko-nasz-sondaz-przewidzial-wyniki-dudy-i-kuki...

Wierzyć tzn. świadczyć ..

Panie Piotrze wierzę tylko w Pana Boga.
G. Braun mówi głośno o swoim katolicyzmie i nie wstydzi się świadczyć o wpływie Pana Boga na jego życie. Dlatego ten kandydat na Prezydenta jest mi najbliższy i ludzie którzy wokół niego się grupują. A skoro już poruszył Pan temat GB to może postaralibyśmy się wspólnie (Wszyscy czytający portal Trybunalscy) o przywrócenie w PT mszy w rycie rzymskim (na początek choć jedna w miesiącu)? Sama nie dam rady.
Pozdrawiam -A

W negocjacjach z Ks.

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

W negocjacjach z Ks. Kanonikiem Andrzejem Chyckim z Parafii Św.Jakuba
proszę powoływać się na mnie czyli aptekarza - kolegę Ks. Kanonika z I LO,
który prosił o Msze Trydenckie już trzy lata temu. Skończyło się wtedy na mszach odprawianych w języku łacińskim. To miało być tylko preludium a wyszło jak wyszło.

Msza Święta Trydencka on line.

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Antysemitą jest się nie wtedy gdy my nie lubimy Żydów

ale gdy to oni nas nie lubią albo chcą zrobić na nas swój geszeft.Może to przewrotna myśl ale jakże prawdziwa.Według przysłowia:"jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie".

Stanisław Michalkiewicz o roszczeniach

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Grzegorz Braun vs Szewach Weiss

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.