Skip to main content

Nie pamięta wół? jak... ministrem, sędzią, politykiem był

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Na 34. rocznicę wprowadzenia Junty Wojskowej – w czasie kolejnej w naszej narodowej historii - histerii, którą zawsze obcy wykorzystywał.

O pijakach, którzy nie połapali się w pomyśle na okiełznanie korupcji - Liberum Veto - nie wspomnę. O Wołach w jaruzelskiej zagrodzie wspomnę. Dziadkowie, ojcowie dzisiejszych obrażonych na PiS, którzy permanentnie bałagankę urządzali – nie dopuszczając do głosu własnych rozsądnie myślących – jaruzelskie woły zomowców i żołnierzy puścili na zwykłych ludzi, bogu ducha winnych.

Oczekuję, że ministrowie, sędziowie, politycy obecnie urzędujący, nie ulegną tym, którzy zapomnieli, że byli politykami, ministrami, sędziami - pełnią oni rolę pożytecznych idiotów.

Obserwujemy obstrukcję podobną do tej, jaka towarzyszyła powstawaniu CBA. I tak, jak to było wtedy, buntują się przeciw porządkowaniu pozycji ustrojowej TK Ci, którzy powinni poprzeć owo porządkowanie. Kiedyś CBA nie poparli, a zniszczyli znaczeni przez bezpiekę biznesmeni – nowa służba była formą podania im ręki. Teraz część autorytetów prawa, jak tamci nie ogarniają w porę sytuacji i szansy.

Myślę, że wół pamięta, że ministrem, sędzią, politykiem był. Wół się pauperyzuje na własne życzenie. Zbyt długo żył w wysterylizowanym, nieprawdziwym środowisku, które umniejszyło innych. Mamy raczej problem z przerośniętym i urażonym Ego kilku. Szkoda. Mogli się Rzeczypospolitej przydać. Odchodzą na własne życzenie i dobrze. Tu uwaga. Młodym szczurkom, także tym, którzy teczki za Geremkiem nosili, bym tylko zapamiętał. Starych wyjadaczy trzeba osądzić. Skandal, jaki dziadki urządzają, musi być ukazany, tak jak wygląda - jeśli wyłączyć manipulację mediów mętnego nurtu. Nie będzie z tym problemów. Życiorysy wystarczy pokazać.

Dzieje się coś skandalicznego. Profesor prawa, jak jakiś nawiedzony małolat, bierze na swoje plecy potencjalne, uliczne awantury. Lewackie oszołomstwo tylko czeka. Woły wybierają się na występy Wyrodnych Dzieci III RP. Niechże się to stanie.

12 grudnia 2015

witold k

3.285715
Ocena: 3.3 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak