Skip to main content

Czarny poniedziałek (obciach) w Polsce 2016

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

z naszego archiwum z prośbą o robienie zdjęć z trzeciego aktu desperacji cór traktorzystek: 3 października 2017

Były czarne piątki, czwartki, także poniedziałki. Były to wydarzenia bez precedensu: krach na giełdzie, szaleństwo wykupu – panika. Była manifestacja kobiet, wskazująca na ich pozycję nie do zastąpienia w społeczności. Pojawiają się konsumenckie akcje z nazwą „czarny” np. piątek - podpuszczania pożytecznych idiotów na zalegający towar.

Zielonego (kolor nadziei) poniedziałku raczej powinniśmy się spodziewać. Kto w Polsce organizuje "czarny poniedziałek & czarny protest"? Powiem Wam – córy traktorzystek.

Siermiężny komunizm! Gdy już jednak traktorzystka zaszła w ciążę, to ją z traktora zdejmowali. Tak oto córy i wnuczki pojawiły się u nas i na poniedziałek, do manifestacji nawołują. Warto robić zdjęcia…

Zielony poniedziałek gdyby był, wołałby do celnika i karbowego o analizy (zwolnienia) zabezpieczenia finansowego dawno oczekiwanej ustawowy chroniącej życie. Nie idzie o socjał, o majstersztyk rynkowy, o wyselekcjonowanie tych naszych milusińskich rodaków, których wyrodne matki nie chcą. Robią to inni np. Niemcy. Więcej - zabierają dzieci innym nacjom, wzmacniają się genetycznie.

witold k

czarny protest w poniedziałek

3.62857
Ocena: 3.6 (35 głosów)
Twoja ocena: Brak

Zdjęcia do zapamiętania

portret użytkownika witold k
5

Cudownie!!!! jak udało się towarzystwo zagonić w ślepą uliczkę... Tu uwaga nie my ich zagoniliśmy tylko ich produkt TVN-owski

Jakiś kosmiczny chichot. Ale to dobrze. Możemy ich zobaczyć i najważniejsze nie wyprą się. Sami się naznaczyli. Nie mogą mieć pretensji. Wpadają na listę tych za których modlę się. Producenta haseł powinni pogonić wykorzystał ich jak półgłówków.

Co innego z wyboru pozostać bezpotomnym co innego występować przeciw życiu. To są diabelskie występy. (Jezus dał Szatanowi czas i własnie ta ekipa (zdjęcia) z tej woli skorzystała) Maczają w (...) swoje rodziny.

Wiem, że to ślepy anty-pis zagonił towarzystwo do mobilizacji ale forma, temat i treść dyskwalifikują - tak do końca.

To po prostu sieroty strącone z piedestału. Okazuje się ze słusznie. Że nie są wstanie przedstawić rzeczywistych pretensji do rządzących. Jakiś zlepek bolszewizmu z komuną z osobistymi kompleksami do Pana Boga. Autentycznie sieroty po traktorzystkach i junakach. Tu przypomnę traktorzystkę zdejmowali z traktora po tym jak zaszła w ciąże. Także nie do nas pretensje.

Wymownym jest przemilczenie

portret użytkownika Marcin P.

Wymownym jest przemilczenie (epiotrkow.pl) lub ledwo wspomnienie (piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl) o kontrmanifestacji. TAK, była i to dość liczna. ok. 30 osób miało odwagę bronić życia dla każdego, a nie dla wybranych. Na kontrmanifestacji, co warto odnotować, pojawił się tylko jeden radny (za co dziękuję), pozostali wydawałoby się stojący po naszej stronie - pozostawię bez komentarza.

Warto zaznaczyć, że kilkoro radnych wypowiedziało się za prawem do zabijania, m.in. koalicjanci miejscy.

Moje kategoryczne odcinanie się od lewactwa

portret użytkownika witold k

Moje kategoryczne odcinanie się od lewactwa – od wchodzenia w buty upadłego Anioła – nie jest bynajmniej pochwałą plakatowania publicznej przestrzeni zdjęciami z bestialskiego wyciągania (rwania) dziecka z brzucha mamy. To, co robi lewactwo to odpowiedź na zasadzie nożyc na stole.
To jest jasne, że obie formy musiały zaistnieć teraz czas na meritum. Kilka razy wskazywałem na problem. Co jeszcze łączy obie strony? Komuna. Mentalność złodzieja, niewiernego parobka. Tutaj też mamy owoc modnej lewicy. Katastrofa. Strony zdaje się w podświadomości uważają, że pieniądze rosną na drzewach. Jedni oczekują pieniędzy na prowadzenie zagrożonych ciąż inni na jej usunięcie. Ten sam homosovieticus.
Jestem za życiem. Za szczególnym kontem bankowym, na który każdy chętny podatnik wpłaca pieniądze na ochronę życia, na finansowanie życia kalek etc. Za pewną modą na wpłacanie pieniędzy na takie konto. Jestem kategorycznym przeciwnikiem żądania - to czyta bolszewia.
Sprawa ochrony życia jest dobrą okazją do pokazania katolickiego – kapitalistycznego ustroju. Dajemy na tacę. Także państwu tyle ile ono a nie my potrzebujemy. Zabieramy państwu zaglądanie w nasze gary…

Wiadomo; komuna z Moskwy przeniosła się do Brukseli i moje oczekiwania można realizować raczej mentalnie, wirtualnie, ale od czegoś trzeba zacząć. Np. powołujemy wskazane konto a państwo oficjalnie dokłada brakującą kwotę. Tak zapytam; czytał ktoś świadectwo biorącego 500+ - deklarował, że zrobi wszystko, aby jego Syn odpracował jałmużnę, jaką dostaje od podatników?
Komuna wiecznie żywa, Czym większy antykomunista tym większy komunista. Zakpili z nas.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.