Skip to main content

Piotrków Trybunalski jest przerośnięty...

portret użytkownika witold k

Piotrków Trybunalski jest przerośnięty... jak ludzkie wnętrzności rakiem - bezpieką.

Większość ludzi ustawionych do kierownictwa w samorządowej, państwowej administracji po 1989 r to TW. W biznesie jeszcze gorzej. Panuje zmowa milczenia. Nie wspomnę o konsekwencjach „maniutkomanii”

Wiele w tej sprawie może pomóc właśnie konstytuujące się stowarzyszenie osób represjonowanych.

Zgłaszam propozycję spisania (w grupie tematycznej Represjonowani) tych postaci i udostępnienia poszczególnych biografii wedle stosownego klucza. Jak w innych i ciągle...miejscach piszę - nikt za nas tej żaby nie zje. Nie trzeba wyjaśniać – można... czasem wskazać na przykładzie, jakie są konsekwencje nie podjęcia sprawy... przez tyle lat.

Ze wszech miar oczekiwana byłby sytuacja gdyby byli urzędnicy z nominacji bezpieki sami podjęli współpracę. Wyjaśnili okoliczności i formy zbałamucenia szefostwa ówczesnej Solidarności. Wiele z tych osób to porządne i zasłużone osoby.

witold k www.kowalczyk.info.pl

2 marca 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Piotrków Trybunalski.....

jest przerośnięty. Piotrków Trybunalski jest jednym z wielu miejsc w Polsce przerośniętych.
Cyt."Ze wszech miar oczekiwana byłby sytuacja gdyby byli urzędnicy z nominacji bezpieki sami podjęli współpracę. Wyjaśnili okoliczności i formy zbałamucenia szefostwa ówczesnej Solidarności. Wiele z tych osób to porządne i zasłużone osoby. "
To byłby prawdziwy cud , a że cuda zdarzają się rzadko proponuję nie wybierania więcej do sprawowania wysokich funkcji państwowych ludzi pokroju Stefana Niesiołowskiego ( zalać betonem na 50 lat , to co znajduje się w IPN wyp. Niesiołowskiego) i do każdych innych urzędów.
A dlaczego jest tak , jak jest odpowiedź być może kryje się pod tym linkiem:
Misja Specjalna o Narodowej Zdradzie

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.