Skip to main content

Czas na Zmianę w Piotrkowie Trybunalskim 2018 (7)

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

z naszego archiwum to z tego artu PROM, jeszcze przed wyborami miał urządzić fajerwerki na miarę 500 lecia parlamentaryzmu. Zahaczyłem Krzysztofa Ceha w Karpaczu i padło. Teraz Maniutek do tematu wraca.

Zgadzam się na to, aby w przyszłości „Idea wielu w jednym celu” nosiła moje imię, a Karta Miejska stała się zasadniczym elementem społecznej spolegliwości i aktywności.

Imieniny Piotrków Trybunalski 2018. No, cóż powiedzieć... Może nic? Na pewno należy wskazać pierwsze wydarzenia Imienin Piotrkowa z tego roku: Protest antyaborcyjny, także te wszystkie wydarzenia niekomercyjne, które realizowali piotrkowianie przede wszystkim z wewnętrznego poczucia wspólnoty w lokalnej społeczności.

Do meritum. Pokazałem, że można ludzi i ich środowiska zmobilizować w jakieś sprawie: Marsz Rotmistrza. PROM to też żeżarł - widzimy, że się dławi.

Na co zwracam uwagę? Wkoło czego – kogo zmobilizować tu osiedlonych i zaprosić raz do roku tych, którzy stąd wyemigrowali?

Myślę, że Honorowy Obywatel Jan Paweł II powinien być Patronem naszego Miasta, a w jego urodziny my, Piotrkowianie wszelakich stanów i miejsc zasiedlenia zmobilizować się i pokazać siebie nawzajem we wszelakich formach naszych talentów, przymiotów, pozycji, potrzeb.

witold k

23 czerwca 2018

4.636365
Ocena: 4.6 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak