Skip to main content

Historia Przełomu

Pokolenie JP II?

portret użytkownika Z sieci

Przez kilka lat powszechnie mówiono o „Pokoleniu JP II”. Potem przestano. Gdy próbowałem dowiedzieć się, jakie są wyróżniki, prócz wieku, członków tego pokolenia – zapadała cisza. Czyżby poczucie przynależności do tego pokolenia miało charakter wyłącznie emocjonalny, wynikający z przeżyć doświadczanych w czasie spotkań ze Świętym? Szkoda, jeśli do tego się ograniczało. Zabrakło chyba przemyśleń i sformułowania programu identyfikującego to pokolenie

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

31 marca 2023

1983 – 2023; 40. lat niepokornego ssania dwóch Matek

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

W swej pisaninie a trwa to już 48 lat opisałem mój przypadek otrzymania instrukcji od lekarza zakładowego. Mowa o tym, że pokorne ciele dwie matki ssie. Po latach dowiedziałem się, że cała „Pioma” kierownictwo wie, że jestem inwigilowany tylko ja pistolet nie wiedziałem. Uszy na złość Komunie odmrażałem. Jasne, że odszczeknąłem się pani doktor o tym, że ja ssie jedną matkę. Pisałem o pani jeszcze w innym miejscu.

Do meritum

portret użytkownika witold k

Wiedział

Wiedział; na krzyż z Nim. Dokładniej, bo to kilkadziesiąt wieków później. Zmusić ich do uznania, naszej prawdy. Kopulacja nie ma ograniczeń, kto tego nie zaakceptuje na współczesny krzyż — na banicję. Wtrącę tylko, że byłbym zainteresowany intencją transparentu nazajutrz po śmierci JP II. To była nadzieja zwykłych ludzi czy majstersztyk lewactwa.

Historyczne przemówienie' 21 lutego 2023

portret użytkownika witold k

Historyczne przemówienie (21 lutego 2023) następcy Roosevelta pana Bidena w Warszawie.

Wielcy także za tokowych się mający patrzą do przodu; trzeba uważać żeby niechcąco nie podeptali (sic 1920), bądź się potknęli. Obrządek ogarniają. Schorowany Roosevelt machnął ręką na Polskę naiwnie wierząc, że kolega przy stole tak jak on rozumie słowa i ustalone działania.

Co uważam za główne osiągnięcia rządu Jana Olszewskiego

portret użytkownika Z sieci

Wczoraj była IV Rocznica śmierci Premiera. Brałem udział w uroczystościach pod Jego Pomnikiem przed Kancelarią Premiera Rady Ministrów. Nie było przemówień, tylko złożenie kwiatów. W TVP wyświetlono wspomnieniowy film. Byłem ministrem w Jego rządzie. Warto przypomnieć największe zasługi tego rządu:

Powiatowe centrum przesiadkowe 1987 - 2023

portret użytkownika witold k

Oficjalna nazwa przybytku; raczej powinna mieć nazwę Centrum Przysiadkowe w byłym trybunalskim Grodzie. Mowa o strzyżeniu Goja... o kilkukrotnym robieniu pieniędzy na tym samym obiekcje - w biały dzień.

Stawiam na pana Grzegorza Lorka (12)

portret użytkownika witold k

Takiej gratki nie ominę. Grzegorz Lorek Honorowym Obywatelem Wolborza. Jasne. Nie po to aby pokazać zniewolone naszemiasto.piotrkowtrybunalski. Nie po to aby zachłystywać się kompetencją Honorowego Obywatela czy równie mądrego przywódcę pana Burmistrza.

portret użytkownika witold k

Jak w istocie jest z tym rzekomym rozbiorem Ukrainy

Jak w istocie jest z tym rzekomym rozbiorem Ukrainy...

Kłania sie tutaj "dzieło" masona Jana Józefa Lipskiego zawczasu skompromitować suwerena, który hołotę mógłby pogonić. Mowa o książce kompromitującej ewentualne powołanie katolickiego (powszechnego) państwa narodu polskiego.

Nie uznanie przez siostrę Polskę Litwy - robota innego masona Małachowskiego odłożyło sie dość naiwnym uznaniem niepodległości Ukrainy.

Subskrybuj zawartość