Skip to main content

Wybory 2010

Epitafium

portret użytkownika Seneka
Lech_Kaczyński.jpg

z naszego archiwum

Ojciec św. Jan Paweł II nauczał nas: „Jeśli chcesz znaleźć źródło musisz iść do góry, pod prąd. Przedzieraj się, szukaj nie ustępuj…”

Prezydent LECH KACZYŃSKI nie ustępował. Gdy trzeba było, zadziornie i z talentem uświadamiał wielkim tego świata, że Polska nie z przypadku pieczętuje się orłem w koronie, że ma synów i córki, którzy przez pokolenia zachowali wierność wartościom uniwersalnym a taką jest miłość Ojczyzny, bez względu na okoliczności.

Rondo Solidarności, Honory dla Księdza Remigiusza Wysockiego

portret użytkownika witold k
XXX.JPG

z naszego archiwum

Brawo Rada Miasta, brawo radni.

To dobrze, że RM V kadencji uhonorowała narodowy zryw Polaków – Piotrkowian, nadając nowemu rondu przy łódzkiej nazwę Rondo Solidarności.

To dobrze, bardzo dobrze, że ks. Kanonik Remigiusz Wysocki został Honorowym Obywatelem miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Dziękuję.

Abyście byli jedno

herbPT.svg.png

Ostatnie wybory samorządowe w Piotrkowie Trybunalskim, nakładają na Radę Miasta obowiązek utworzenia koalicji, która by odzwierciedlała wyniki wyborów w Piotrkowie.

W związku z tym, że społeczeństwo naszego miasta wyraźnie wskazało na ugrupowania prawicowe, uważam, że wszyscy radni dla których jest ważny ład społeczny, dobro obywateli i miasta Piotrkowa winni wyłonić spośród siebie taką koalicję, aby była w pełni prawicowa.

Prezentacja kandydatów w zakładce

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Przenosimy wyborczą zakładkę i zapraszamy do wyborczej debaty i samo prezentacji. Kampania do Samorządu 2010 nabrała rozpędu. Nasza propozycja skierowana do najszerzej rozumianej prawicy jest nadal aktualna. Jednak, można odnieść wrażenie, nie odnosi zamierzonego skutku. Jest raczej okazją do zaprezentowania się tych, dla których sztabowcy nie mają czasu ni miejsca. Jest też dość jednostronna.

portret użytkownika witold k

Apel

solidarność.JPG

Zwracam się z Apelem do uczestników Konwencji Wyborczej NSZZ "Solidarność" jaka miała mieć miejsce 28 października 2010 w MOK". Proszę o informację co to było za wydarzenie.

Dlaczego odznaczano tam członków SLD. Kto, w to owo odznaczanie, wplątał Ks. Remigiusza.

Zwracam się z zapytaniem ponieważ oczekuje się ode mnie odpowiedzi na szereg pytań. Na imprezie nie byłem.

witold k

Prezydentura inna niż wszystkie

herbPT.svg.png

PREZYDENTURA INNA NIŻ WSZYSTKIE
rozmowa z kandydatem na prezydenta Piotrkowa Piotrem Masiarkiem

Ponieważ zdecydował się pan na kandydowanie oznacza to, że chce Pan zmienić Piotrków. Dlaczego?

P.M. Piotrków się zmienia i ja te zmiany widzę. Dziś wygląda zupełnie inaczej niż w czasie mojej młodości. To, że kandyduję jest wynikiem mojego głębokiego przemyślenia. Mam pewne propozycje, dzięki którym można zmienić funkcjonowanie naszego miasta.

Byłem na konwencji wyborczej PiS

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Owszem, to prawda. Nie ma w naszym kochanym kraju a i w mieście na kogo głosować. Nie ma zwartej formacji, na którą prawicowiec może oddać głos bez zastanowienia. Nie ma.

Byłem na konwencji wyborczej PiS.

Owszem, budujące widowisko i nie chodzi o wyborcze fajerwerki. Źle, czy niepotrzebnie wydaną kasę. Skromnie. To ważne. Ale nie o tym.

Deklaracja Łódzka przeciw przemocy i nienawiści w życiu publicznym i mediach

polska_flaga01.jpg

Deklaracja Łódzka przeciw przemocy i nienawiści w życiu publicznym i mediach

Przewodniczący klubu PiS Mariusz Błaszczak podczas spotkania z prezydentem przedstawił Bronisławowi Komorowskiemu przygotowaną przez PiS „deklarację łódzką”. Deklarację tę podpisał już Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS podczas konferencji prasowej zaznaczył, że ta deklaracja „jest zobowiązaniem do nie posługiwania się w życiu publicznym sformułowaniami obraźliwymi (...), bez których można w polskim języku wyrazić nawet najbardziej krytyczny pogląd”.

Konwencja Wyborcza PiS w Opocznie

22.10.2010 17:30
22.10.2010 19:30
zaproszenie na konwencję.gif

W najbliższy piątek 22 października odbędzie się w Opocznie Powiatowa Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Początek przewidziany jest na godzinę 17.30. Opoczyński Miejski Dom Kultury gościł będzie wielu pierwszoplanowych przedstawicieli świata polskiej polityki. Swój udział zapowiedziało kilkunastu parlamentarzystów na czele z europosłem Januszem Wojciechowskim, posłami Antonim Macierewiczem, Nelli Rokitą, Grzegorzem Tobiszewskim i Jolantą Szczypińską.

Na konwencji zaprezentowany zostanie oficjalnie kandydat na urząd burmistrza Miasta

Zdaniem posła - Dlaczego zginęli?

polska_flaga.jpeg

Największa tragedia drogowa w Polsce od kilkunastu lat – tak media określiły zeszłotygodniowy wypadek pod Nowym Miastem, w którym zginęło 18 mieszkańców Drzewicy i okolic. Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. W jednym aucie i w jednej chwili zginęło tylu ludzi, mężczyzn, kobiet, starszych i tych bardzo młodych. Łączył ich również wspólny cel – chęć, czy raczej smutna życiowa konieczność zarobienia pieniędzy. Pieniędzy niezbędnych do przeżycia najbliższych miesięcy, dodajmy.

Subskrybuj zawartość