Skip to main content

Wspomnienia z peerelu

portret użytkownika witold k

Tego jest u nas w PT za dużo

herbPT.svg.png

Tego jest u nas (w PT) za dużo. Mowa o mobbingu w pracy.

Już nie tylko w jednostkach podległych Samorządowi; także w firmach, w których pracują na kierowniczych stanowiskach ludzie "maniutkomani". To nie wszystko. Prywatne firmy personalnie, środowiskowo - rodzinnie powiązane z koterią Krzysztofa Cecha także poddają pracowników rożnym formom zakulisowego tłumaczenia, że powinni się zwolnić.

Listy układają

portret użytkownika witold k

Kolejne obiegówki do parlamentarnych żołdów wydają... Przypomnę; obiegówka to taki kwit (tutaj występuje pod nickiem "wybory"), z którym kolejny i kolejny raz (...) lata po biurkach, kańciapach; tuż przed podpisaniem kolejnej umowy o pensję - żołd z nadania rzekomych wyborców.

Następnie trzeba się gimnastykować żeby się nie narazić para potem wprost koterii zakładowej (klubowej) co do utrzymania swojej pozycji, do koryta, awansu etc.

Spóźnili się z „dobrą radą”

portret użytkownika Z sieci

Szacowni wysoce wykształceni mądrale na łamach opiniotwórczego dziennika „Rzeczpospolita” okazują wielkie zatroskanie, że kampania wyborcza zostanie zdominowana „walką o Jana Pawła II”. Szkoda, że nie pomyśleli wcześniej i nie wybili posłom Platformy z głów pomysłu, że nie należy popierać uchwały ws obrony dobrego imienia św. Jana Pawła II. PSL nie dał się namówić na taką głupotę i podłość. Teraz PO zapłaci wysoką cenę za ten swój głupi „wewnętrzny kompromis”.

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

16 marca 2023

Nie dla Komisarza z PiSu

portret użytkownika witold k
 • "Nie dla Komisarza z PiSu"
 • „Podpisuję, bo dzieci muszą mi pomagać płacić czynsz…”

  Oto obraz para politycznego (...) - narodowej katastrofy; nie można udać, że się tego nie widzi.

  Nie wiem jak potoczy się sprawa ujawniania się person z projektu referendum. Kto, po co, skąd się wziął. Pobieżna obserwacja, pozom wiedzy o ustroju, polityce jest z poziomu upadającego PRL.

 • Radek; chłopiec na posyłki

  portret użytkownika witold k

  Nie myśmy polski suweren posyłali Radosława (skrajnie przerośnięte ambicje) do Afganistanu, nam włożono dobrze z ręki jedzącego na listy, żołdy i teki. Nie my daliśmy Go do największej współczesnej rozgrywki Islam & Masoneria. Islam nie Masoneria utrzymuje Europę w finansowych szachu.

  My pożyteczni idioci, jak zawsze, na oślep kopiemy… Nie chce mi się tutaj przywoływać naszego latania z motyką na księżyc. Jest tego tyle, że litość się wyczerpuje.

  Kopiemy swoje ofiary bo boimy się ruszyć ichnich mocodawców. To głupie, niepolityczne samobójcze.

  Przecież to jest późny PRL.

  SP12: Komunikat ws. dezinformacji

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Dezinformacją w dezinformację...

  [quote]W związku z szerzeniem nieprawdziwych informacji ws. remontu Szkoły Podstawowej nr 12 przez niektóre grupy osób, w tym przede wszystkim przez radnych opozycyjnych, Urząd Miasta wystosował komunikat ws. dezinformowania społeczności SP12.
  Urząd Miasta podejmuje wszelkie działania, aby zapewnić dzieciom, jak najlepsze warunki do kontynuowania nauki na czas prowadzenia gruntownego remontu Szkoły Podstawowej nr 12.

  Starosta Powiatu Piotrkowskiego

  portret użytkownika witold k
  powiat_piotrkowski_COA.svg_.png

  Zdaje się być pilnym uczniem "Okrzy" i "Ogrodnika". Nie wiem jaki będzie tego skutek – sukces. Warto to obserwować. Temat (wpływu na gospodarkę i politykę byłych służb) niepotrzebnie jest schowany... Ma intensywny wpływ na codzienność. Kto wyprodukuje tysiące przeźroczystych urn, zainstaluje kamery... kto zgadanie?

  Widzimy jak siedlisko „Okrzy” pozbywa się obowiązków w służbie zdrowia, jak ratuje dobra materialne „Ogrodnika”. Wszystko to na szkodę Państwa.

  Subskrybuj zawartość