Skip to main content

Obłuda

portret użytkownika Z sieci

Przedstawiciel obecnej władzy zadał „mordercze” pytanie”: skoro p. pos. Romanowski czuje się niewinny, to dlaczego nie przyjdzie do prokuratury i nie zrzeknie się europejskiego immunitetu? Odpowiedź jest prosta: p. pos. Romanowski już doświadczył sposobu potraktowania go jako „osoby podejrzanej” a więc wg polskiego prawa – niewinnej! A pytanie jest obłudne. W najwyższym stopniu

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

19 lipca 2024

Zdanie o tym jak to się dzieje, że 20 latek ma mentalność sprzed 120 lat...

portret użytkownika witold k

Dzwudzestoletni fircyk uznał, że kandydata na wysoki urząd w USA trzeba zabić. Pominam kompetencje (znikome) urzędu. Także pomijam ludzkie hieny rodaj stwora, który nie czeka na trupa. Gdzie młodzian wsadzał głowę, co jadał. Zakładam tutaj, że sam, że nikt go nie posłał.

120 lat to liczba przykładowa dużo później (bliżej nas) Stalin z kolegą uznali że gen. Sikorski też jest niepotrzebny. Lech Kaczyński. Tu (jak zawsze) mamy splot pasujących ogniw. W każdym razie polityczne mordy funkcjonują i mają się dobrze; jak o grę główną idzie.

portret użytkownika witold k

Ideolodzy kontra ideowcy = mięso armatnie?

Komu rozum i logika szwankuje? Nie tyle o stracie dla katolickiej (powszechnej) polityki będzie ile o ślepej drodze ideowców i ideologów o ich wykorzystywaniu posługiwaniu się nimi. O niszczeniu ludzi, które spełnia rolę brakującego ogniwa.

Od lat dziwiedziesiatych XXw mówię - "nie kopie się młodego Giertycha" to przykład. Lista sponiwieraych to mniej więcej polski paralament III RP.

Nie Suweren to polityczni szarlatani z prawa i lewa

portret użytkownika witold k

Przeganianie motłochów podawane jako służba społeczeństwu to raj dla hochsztaplerów.

Temat jaki poruszam pierwszy raz zobaczyłem wskazałem to akcja Junty Wojskowej. Pierwszy jej etap, etap montowania przez USA sankcji na PRL za wprowadzenie Stanu Wojennego. Jak pamiętamy sankcje upadły. Nie byly skuteczne bo np. komunistyczna Argentyna obeszła je przez Rumunię. Podawałem przykład piotrkowskiej Piomy.

Gwałt. AD 2024

portret użytkownika witold k

W tych dniach w polskim paralmencie jak w soczewce skupł się główny problem bękarta z Magdalenki. Jest to ignoranctwo nakręcone politykieterstwem. Rodzajem braku kompetencji? Nie wiem; prymitywnym zacietrzewieniem i asekuracją pożytecznych idìotów. Golone strzyżone tak przypomnę.

Ksiądz Olszewski

portret użytkownika witold k

Powiem, że pisząc w czasie festiwalu jak nazwaliśmy "koalicji 13 grudnia", o rodzaju szaleństwa tuskomani nienawistnej politycznej zemście, nie myślałem że będą aż tak głupi.

Niemieccy wychowawcy p. Tuska nie mają dobrych dni. Parobka Tuska trzeba usunąć. Zmienić na urzędzie kraju nad Wisłą, Ślepy tor z tym panem, któremu polskość uwiera.

Nowe szaleństwo „zielonych” przyjdzie do nas

portret użytkownika Z sieci

Dania, jako pierwszy kraj europejski, wprowadziła opłatę od krów, jako „emitujące gazy szkodliwe dla ekosystemu”. Opłata ma wynosić 100 euro rocznie od łba (a może zadu?). Organizacje ekologiczne uważają, że opłata jest zbyt niska i będą walczyć o jej podniesienie. Jak znamy życie, za kilka lat takie rozwiązania, ze znacznie wyższą kwotą, przyjmie Unia i zażąda od Polski jej wdrożenia u nas. To druga taka próba na świecie. Kilka lat temu podobne rozwiązanie, z podatkiem od krowy i owcy, wprowadził lewacki rząd Nowej Zelandii.

portret użytkownika witold k

Pradziadek Biden

Square_and_compasses2_0.jfif

Pradziadek Biden. Nie jest tak jak to realizują środki masowego rażenia pod potrzeby światowego motłochu. Jest tak, że kondycja zdrowotna Polityka nie ma znaczenia za to wiek głównych pretendentów - starczy wiek - mówi nam o upadku ku zadowoleniu łóż (też leśnych dziadków), w tym wypadku USA, że sowiecką Rosję (przed gorbaczowską) wskażę.

portret użytkownika witold k

Nikt nie jest wstanie odebrać nam tych naszych zero punktów?

polska-flaga-stare.jpg

Takie oto zdanie padło w moim domu, (pierworodny) po pierwszym meczu polskiej drużyny piłkarskiej. Euro2024.

"Nikt nie jest wstanie odebrać nam tych naszych O (zero) punktów."

Wyniosę to poza piłkę nożną; po naiwność Jaruzelskiego i kolejnych. Obecnego idioty Donalda T.

To się dzieje na naszych oczach

portret użytkownika witold k

To się dzieje na naszych oczach. Niemiec organizuje u siebie konferencję na temat współpracy w odbudowie jak nazywają Ukrainy. Ma tam być (był minister spraw zagranicznych np. z Polski oraz Wladimir Zełeński nie było mowy o prezydencie Ukrainy.

Ciekawym czy organizator konferencji składał kwiaty przy grobie Stefana Bandery notabene Polaka. Słyszał kto czy Rosjanin zbombardował jakiś interes Niemca w tejże... w Prusach Południowych

więcej niebawem

witold k

13 czerwca 2024

Subskrybuj zawartość