Skip to main content

Non possumus 5?

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Nie wiem który raz (5) w ten maksymalny (za Błogosławionym) sposób wyrażam swoje opinie na temat kosmicznych manipulacji poszczególnych ekip poszczególnych Administracji mojej Ojczyzny, której całe swoje życie ca 45 lat w politycznej świadomości reszta wcześniejsza (ca 20 lat) z genów wzięta.

 • 85. rocznica sowieckiego ludobójstwa na Polakach. Strzelali jak w Katyniu – w tył głowy. A potem do dołu…
 • Chyba jestem

  portret użytkownika witold k

  chyba jestem jednym publicystą politycznym, który permanentnie nawiązuje do broszury pana Witolda Jedlickiego o "Chamach" i "Żydach"
  To znaczy, że muszę z przykrością oznajmić, że dzisiejszym "Chamem" jest PC-owski beton dominujący w ZP. Wypełnia w 100% wykazywane zacofanie zacietrzewienie o czym pisał Pan Jedlicki odnosząc się do moskiewskiej ekipy w PRL.

  Opozycja; jak to się samo dziadostwo nazwało

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Opozycja - dziadostwo (Maciosek) apeluje o posiedzenie Sejmu w sierpniu po to aby wyrazić medianą troskę o opał… nie węglowy.

  Jasnym jest, że dożynają pisowską watahę, jak to ich kolega nazwał; narzędziem jaki PiS sam uruchomił. Siebie (następców) sprowadzają na jeszcze gorsze pozycje. Socjalne bez warunków. XXI wieczny komunizm, czy może nowa kolejna polityczna eugenika?

  Do meritum

  Litwini mają więcej praw broni?

  portret użytkownika Z sieci

  W prasie znalazłem informację, iż na terenie tzw. „przesmyku suwalskiego”, czyli strefy granicznej między Polską a Litwą dokonywany jest szczególny rodzaj handlu – całkowicie legalnego. Litwini przychodzą do Polski na zakupy broni i amunicji. Specjalnie dla nich w niewielkiej polskiej miejscowości otworzono sklep z takim właśnie asortymentem. Z zakupów Polaków by się nie utrzymał. To ilustracja często ostatnio powtarzanej informacji, że przepisy dotyczące posiadania broni przez obywateli są bardziej restrykcyjne niż w większości krajów naszego kontynentu.

  portret użytkownika witold k

  Rzucić p. Jarosława Kaczyńskiego na pożarcie

  Różnica bowiem jest taka, że wtedy kiedy pisałem „Brat powinien odwołać brata – dać gawiedzi satysfakcje jednocześnie dokręcić śrubę” i tego nie zrobiono a było to zamknięte w naszych granicach. Brat prezydent zginął a dziadostwo post PRL zostało wepchnięte i ukorzenione w Brukseli i w jej parobkach.

  Sami przyczyniliśmy się do wywrócenia szans na Unię jaka była w głowie planach sługi Bożego Roberta Schumana. Niemcy (Badenia Wirtembergia) oczekiwali Polski w UE chcieli pokazać rodakom rodzinę, godność, patriotyzm. Czy dalej oczekują?

  Śmieci: Frasyniuka & śmieci Ziobro O Millera zero Frasyniuka

  portret użytkownika witold k

  Nie myślałem przed laty po tym jak popełniłem kilka(naście) wpisów przy okazji dużego biznesu spod nicku Ustawa Śmieciowa. Wskazem (wtedy) także lokalne koteryjne przewalanki w PT – wymiana koalicjanta w Radzie Miejskiej, że do tematu wrócę. A jednak.

  Ma rację pan Frasyniuk mówiąc za kolegą Millerem, że Ziobro to zero. Tak. Podobnie do p. Millera biznesu (ministrant z Żyrardowa) na polityce – pośredniczeniu w moskiewskiej pożyczce - nie zrobił. Na starość Eurokołchoz wypłaca żołd posła swemu lojalnemu człowiekowi ówczesnej Moskwy.

  Frasyniuk

  portret użytkownika witold k

  z naszego archiwum

  Tak. To ten bohater, co to policjanci musieli Go przenosić z ulicy na chodnik. Ten sam, który pograniczników ma za śmieci a Państwo polskie za zakład opiekuńczy nad interesem w przemieszczaniu mas ludzkich pod potrzeby rządców świata.

  Zachłystują się piękną kartoteką pana Frasyniuka a przy tym nie wyjaśniają czy o ciężarówki chodzi czy o piwnice opiekunów z bezpieki PRL. Nie ważne.

  Nie widzą czy udają, że nie widzą?

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Oba przypadki są toksyczne i oczekują trupa jako formy - drogi do odzyskania znaczonego sumienia. Trupem tym, bo mowa o polityce; ma być III RP. Zdrajca, który doprowadził do konieczności usunięcia z Magdalenki III RP, jest uosobiony w osobie Jarosława Kaczyńskiego.

  Panowie Geremek i Kiszczak nie dopuściliby panów gdyby nie mieli pewności co do lojalności tychże. Służę przykładami niszczenia u zarania każdej idei czy osoby, którą mogłaby otworzyć oczy założycielom III RP że coś wykręca się spod kontroli. Z pierwszą zdradą ustrojową – konstytucyjną; ordynacją proporcjonalną.

  Bractwo

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Kilka zdań o ponad partyjnej, politycznej nieformalnej wspólnocie (bractwo od brania chociaż nie potrzebna – pomocy państwowej w czasie epidemii czy inflacji) a jakiej nie pomyśleli likwidatorzy PRL. O tym jak to III RP popełnia błędy PRL. Jak odgrodziła się na wzór PRL od w tym wypadku patriotów; wtedy od kasy robotniczej.

  Hanna Gronkiewicz honorowym obywatelem miasta stołecznego

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Powiem tak. Niechżeż PC-owski beton zrozumie wreszcie, że rozstawianie po kątach (bez jawności czytelności, dowodów) zawsze, ale to zawsze zemści się. Tamta strona współczesna żydokomuna zwalcza swoich wrogów nas. My swoich nieposłusznych... . Tak się zapędziliśmy, jak... Jaruzelski. Że Piłsudskiego nie wspomnę.

  Subskrybuj zawartość