Skip to main content

Eurowybory 2014

O wyborach do PE z perspektywy wolnorynkowej

Patrząc na rezultat wyborów do Parlamentu Europejskiego z perspektywy wolnorynkowej, trudno nie odczuwać pewnej satysfakcji. Wszystko bowiem wskazuje na to, że liczba europosłów, którzy sprzeciwiać się mogą dalszej socjalizacji Europy, w nowej kadencji będzie większa niż dotychczas.

Wybory - podsumowanie, PKW ogłosiła wyniki wyborów

polska_flaga01.jpg

Wybory - podsumowanie.

PKW ogłosiła wyniki wyborów. Zdobyłem 156 głosów. Można by napisać - tylko 156. Jednak dla mnie jest to aż 156. Nie licząc moich najbliższych przekonałem 152 osoby, by oddały na mnie swój głos. 152 osoby - ludzi, którzy mają swoje marzenia i potrzeby. Za to serdecznie dziękuję.

Terrorysta Korwin

portret użytkownika witold k
logo unia.jpg

Sztabowcy zdezorientowani... podobno młodzież (zgarnie kilka diet) zagłosuje w wyborach do eurokołchozu na partię Janusza Korwin-Mikkego. Pan Janusz – tu przypomnę, podpowiedział znaczonemu w „Magdalence” Sejmowi, żeby zajął się konfidencją. Dziwnym trafem Macierewicza za to nie lubią zamiast Korwina. To tak przy okazji.

Niestety... rzecz wspólna to polityczna eugenika

portret użytkownika witold k
logo unia.jpg

Jak na ironię, Europejczycy w dniach majowych u nas i Ukraińców; 25 maja 2014 strzelą sobie kolejny raz w stopę.

Tym wszystkim kandydatom oczekującym ode mnie poparcia w eurowyborach 2014 - do sztambucha.

Idźmy i zagłosujmy przeciwko marnej rzeczywistości!

PiS.jpg

Za kilka dni Polacy pójdą do urn wyborczych aby wybrać swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Będzie to sprawdzian dla nas wszystkich: czy my jeszcze posiadamy instynkt samozachowawczy, czy pragniemy Polski sprawiedliwej, bezpiecznej, lepszej i zreformowanej, takiej z którą Unia i świat będą się liczyć a my „nie będziemy stać u jej bram jak żebracy, jak porzuceni, jak nie chciani”? Przed nami jest wielka szansa, aby nasz los zmienić, aby powiedzieć tym co rządzą naszym krajem - NIE!

Konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości

PiS.jpg

15 maja obyła się Konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Kilka fotek z tej imprezy.

Subskrybuj zawartość