Skip to main content

Upadek rządu Tuska

Anioły UE i obrońcy prawdziwej demokracji - ukazują niedościgłe standardy

Oto prawdziwe oblicze, a dziś już nawet ukazane w kamerach...
A jeszcze nie tak dawno w Polsce z niepokojem zadawano pytania:
Czym odgrażają nam unijni dygnitarze?
Czego oni rzeczywiście bronią? Co niedobrego w Polsce się dzieje? Komu rzeczywiście zagraża ta wielka przemiana stylu prowadzonej polityki w naszej ojczyźnie?

Czy Schulz, Tusk i Juncker chcą nam wybierać rządy?
Zastanawialiśmy się co miało znaczyć wypowiedziane stwierdzenie

movie: 
See video
See video

Rezolucja europarlamentu - ukazuje zdrajców - czyli tych którzy sprzeniewierzają się Polskim interesom

Europarlamentarzyści z PO - PSL i SLD
Stoi przed wami decyzja dotycząca głosowania rezolucji PE w sprawie Polski - to dzisiaj ten dzień w którym ukażą swoje oblicze w głosowaniu.
My także poprzez http://citizengo.org/pl/34013-stoi-przed-wami-decyzja-dotyczaca-glosowan... petycję przypominamy o tej sprawie i dajemy pod rozwagę nad tymi głosowaniami.
Również w tym miejscu o tym ważnym działaniu przypominamy, bo budzi nasz niepokój taka postawa zdrajców narodu.

^^^^^^^^^^^^^^

z ostatniej chwili

^^^^^^^^^^^^^^

Dla nich Polska się nie liczy:

„Sowiecki sąd do Sowieckiego Sojuza”

Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego - wbrew prawu napisali ustawę w swojej sprawie...
... w drastyczny sposób łamie podstawowe normy moralne, to nie obowiązuje...

W najbliższą środę przed Sejmem odbędzie się demonstracja.
Jej inicjatorzy – Stowarzyszenie Solidarni 2010 oraz warszawski Klub GP – będą domagać się podczas niej dymisji sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Jak podkreśliła Ewa Stankiewicz, sędziowie Trybunału „wbrew prawu napisali ustawę w swojej sprawie, w konsekwencji poszerzając swoją władzę, czym przygotowali grunt pod obalenie demokratycznie wybranych władz”.

Mineło troszkę czasu i co?

Piotrków zaliczył trzy a nawet cztery manifestacje przeciwko temu Rządowi i cisza, żadnej reakcji z drugiej strony. Totalnie jest obojętna im nasza opinia o nich. Mają to totalnie głęboko w czarnej d...e. Może troszeczkę zmiękły im na chwilę kolana, ale szybko i sprawnie opanowali sytuację. Zapewne szybko dobrali się do pozostałych taśm i odzyskali wigor. Ba nawet przystępują do kontrataku, przymierzając się do komisji likwidacyjnej WSI i "za....nia nią PiS-U I jej szefa Antoniego Macierewicza.

POd Piotrkowskim biurem PO

portret użytkownika Admin
movie: 
See video
See video

Dość POgardy! - protest środowisk prawicowych

polska-flaga-stare.jpg

10 lipca w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się trzecia kolejna forma protestu przeciw władzy. Przeciw rządom Platformy Obywatelskiej. Dwie poprzednie rożne w formie i przekazie na różne elementy naszej aktualnej politycznej sytuacji wskazywały. Wszystkie ważne i potrzebne. Oto kilka fotek z manifestacji. Liczę na szerszy opis - refleksje z tej imprezy.

Andrzej

11 lipca 2014

Dość POgardy! - protest środowisk prawicowych

10.07.2014 17:13
10.07.2014 22:13
polska_flaga01.jpg

Zapraszam 10 lipca 2014 r. na protest środowisk prawicowych "Dość POgardy"
godz.19.00 - Msza Św. w Kościele OO. Bernardynów w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej i Ojczyzny, godz. 19.45 - gromadzimy się przy pomniku Katyńskim, następnie przemarsz Pl.Kościuszki do ul. Słowackiego aż do nr 13 pod biuro posłanki PO.

Nie bądźmy obojętni, OBUDŹMY POLSKĘ!

Czas na Zmianę

"Czas na Zmianę" to duży program ale także druga akcja skierowana do obywateli – mieszkańców naszego miasta, której celem jest poruszenie jednych, uzmysłowienie innym, naszej politycznej sytuacji w kraju. Tak zwana „afera podsłuchowa” po raz pierwszy w III RP medialnie odsłoniła stan faktyczny naszego skorumpowanego kraju. Republiki bananowej? Wszystkie próby ucywilizowania politycznego życia zostały zniszczone.

PiS nie istnieje!

polska-flaga-stare.jpg

Afera taśmowa zakończyła się - póki co tak, jak to przewidział na naszych łamach nasz Autor, Karol Gajewy, czyli niczym. Pan Stanisław Michalkiewicz napisałby, że wszystko skończyło się wesołym oberkiem. Przy tej okazji obnażona została potężna miałkość PiS-u jako opozycji. Można by rzec, sytuacja przerosła tę partię.

Z taśm? wyłania się straszliwa pogarda władzy dla Polaków

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Bękart z „Magdalenki” (III RP) – jak widzimy, to jakiś potwór wielogłowy. A może zespół marionetek, któremu pozwalają podmiatać kolejne i kolejne korupcje, bo owo zamiatanie gwarantuje interesy.

Tytuł poniższej refleksji wziąłem z profesora Szczerskiego, jedynie znak zapytania dołożyłem. Profesor robi w garniturze PiS-u, zatem znakiem zapytania chciałbym rozszerzyć pole widzenia, (że tak powiem), z czym zapewne profesor się zgodzi. Jak już żołd propisowski przestanie brać, to już na pewno.

Subskrybuj zawartość