Skip to main content

Media miejskie

X Piotrkowskie Misterium Męki Pańskiej - inscenizacji drogi krzyżowej na ulicach miasta

portret użytkownika Forum Ruchów Katolickich

W Wielki Piątek 25 03 2016 została opublikowana przez TV PIOTRKÓW nagranie z (23.03.2016 Wielkiej Środy) X Misterium Męki Pańskiej odgrywanego na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego.
Galerie zdjęć z X Piotrkowskiego Misterium Męki Pańskiej 2016:
na piotrkow.pl
na naszemiasto.pl

movie: 
See video

Czy wolne media zmieniają Polskę?

tvrepublika.jpg

To temat spotkania z twórcami telewizji „Republika”, panami Barełkowskim i Wildstainem, które odbyło się w dniu 27 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Sala wypełniła się po brzegi, bo było to autentycznie ciekawe spotkanie z ciekawymi ludźmi. Organizatorami byli radni z Prawa i Sprawiedliwości i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
O czym mówiono? O Polsce, o tożsamości narodowej, o tym co należy zrobić, aby uratować tę tożsamość i wartości, aby wyzwolić w Polakach poczucie sprawiedliwości i poruszyć sumieniem Narodu.

SKANDAL - Spowiedź Kabaretu LIMO

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

W Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim można obejrzeć coś takiego: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=o44bB50HHns
Nie życzę sobie, żeby pieniędzmi piotrkowskich podatników były finansowane "dowcipy LIMO" !!!

Apteki czyszczą kieszenie piotrkowskich emerytów

Apteki czyszczą kieszenie piotrkowskich emerytów

Od kilkudziesięciu do prawie tysiąca złotych miesięcznie wydają na leki piotrkowscy emeryci i renciści. Niektórzy seniorzy nawet połowę swoich miesięcznych dochodów zostawiają w aptekach....

Większość z zapytanych przez Strefę FM osób prowadzi bardzo skromne życie.

Podatki burzą krew

dzienniklodzki.gif

Piotrkowianie buntują się przeciw podwyżce podatku od nieruchomości. W uchwale rady miasta czarno na białym stoi, że dopuszczalna podwyżka tego podatku może sięgnąć 4,2 proc., a w Piotrkowie realnie podatek będzie wyższy zaledwie o 2,7 proc. Tyle tylko, że rzeczywiście, w liczbach bezwzględnych podwyżka sięga nawet 50 proc. O co tu chodzi - zachodzą w głowę ci, którzy dostali wyliczenia podatku na ten rok. Jedni piszą petycje do prezydenta i zbierają podpisy przeciw polityce fiskalnej miasta, inni odwołują się, pozostali awanturują się w referacie finansowym.

Subskrybuj zawartość