Skip to main content

Tragedia smoleńska

Tamten dzień – 10 kwietnia 2010 roku

portret użytkownika Z sieci

Wiadomość o katastrofie polskiego samolotu, na którego pokładzie delegacja władz naszego państwa leciała do Smoleńska na uroczystości w Katyniu dotarła do mnie w studio telewizyjnym. Po raz drugi zdarzył mi się taki przypadek. Po raz pierwszy było to 11.września 2001 r. Wtedy relację z ataku na słynne „nowojorskie wieże” oglądałem w studio TV Polsat w Warszawie. Tym razem szok był porównywalny, ale ból bez porównania większy.

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski?

portret użytkownika witold k

z naszego archiwum

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski? Przypomnę; bon mot "Tragedia Smoleńska" to własność arcybiskupa wtedy łódzkiego Marka Jędraszewskiego. Opisuje wskazuje cały zestaw spraw okoliczności odłożony katastrofą samolotu.

Wejście: Antoniego Macierewicza do zlikwidowanej Komisji - Eurokołchozu do TVP

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wejście Antoniego Macierewicza (18.12.2023) do "zlikwidowanej" Komisji to wydarzenie polityczne bardzo ważne; konieczne.

Wrócł przed smoleński jazgot

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Tragedia Smoleńska - kolejne otwarcie

Tuskowa Rada Ocalenia Narodu w kolejnej akcji... jak niegdyś; za Wiarionowicza późniejszego Komorowskiego.

Nad wyraz dobrze pamiętam lata Junty Wojskowej, Nocnej Zmiany z narodzinami wielkiej świątecznej przemocy, lata przygotowań do obalenia Lecha Kaczyńskiego. Nad wyraz. Więcej. Wiem skąd taki rwetes takie karczowanie u podstaw każdej najmniejszej woli; choćby myślenia o próbie zmiany ustalanego nam miejsca w szyku.

portret użytkownika witold k

Zgniły owoc uruchomionej przeciw Lechowi Kaczyńskiemu zmasowanej propagandy dezawuującej Osobę

polska_flaga01.jpg

Zgniły owoc uruchomionej przeciw Lechowi Kaczyńskiemu zmasowanej propagandy dezawuującej Osobę. Czas się tym (po wyborach 2023) zająć - pokazać; kolejny raz.

Tragedia Smoleńska: 10 lat później

portret użytkownika witold k
macierewicz.jpg

Z naszego archiwum

Będąc tam na miejscu w 9 dni po katastrofie, widząc to miejsce, okolicę i posprzątany teren, bałem się myśleć, a co dopiero wypowiedzieć na głos: zamach. Wszystko od terenu, po totalną inwigilację każdego, kto tam się pojawił wskazywało na to, że podmiata się temat.

Zerwane kworum x2

portret użytkownika witold k

Tragedia Smoleńska na żywo. Przypomnę TS to zgrabne spięcie całej sprawy przed i po katastrofie samolotu w Rosji przez ówczesnego Metropolitę łódzkiego.

Przykro jest patrzeć na widowisko naciągnia za krótkiego sukna.

Trzeba jednak dopowiedzieć, że zerwanie kworum to oczekiwany ruch dla Rosji wykonawcy, Zachodu zlecający Zamach; dla neokolonii dla Polski - także. Zlecający zamach, wykonujący zamach, mają wspólny cel; trzymać temat tak długo jak trzeba.

Tragedia Smoleńska AD 2022

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Trzeba to jasno powiedzieć – napisać. Po pierwsze kolejny raz dziękuję Markowi Jędraszewskiemu obecnie metropolicie krakowskiemu za to, że zgrabnie wyprowadził bon mot „Tragedia Smoleńska” – to za czasów łódzkich. Byłem tam; widziałem, wiem, że dziesiątek lat potrzeba aby świat mógł dowiedzieć się co się stało z usilną troską wielu o elimanację Lecha Kaczyńskiego i kto tego pilnował i pilnuje żeby dzieło dokończyć - usunąć ZP Zjednoczoną Prawicę.

Do meritum

Tragedia Smoleńska – Raport 11.04.2022

portret użytkownika witold k

Przedstawiony w dniu dzisiejszym Raport zespołu pana Macierewicza to w istocie uratowanie godności Państwa.

Państwa w rozumieniu Administracji i godności polskiego obywatela - podatnika, darczyńcy. Dziękuję. Jak wiele już razy.

Byłem tam 19 kwietnia 2010. Nie miałem najmniejszych wątpliwości co do tego co się stało. Eksplozja w powietrzu.

Subskrybuj zawartość