Skip to main content

Koronawirus 2020

Porządek w Straży znaczy w pandemii musi być

portret użytkownika witold k

Pamiętamy to. A niech się cała wieś spali – porządek w straży musi być. Mowa o sytuacji, kiedy bałagan w straży spowoduje ewentualne większe straty niż spalona wieś. Np. utrata stanowiska przez komendanta.

Taką właśnie mamy sytuację w nowym przedsiębiorstwie „Covid-19” na wzór istniejącego, od czasu handlu niemiecko żydowskiego. Mowa o przedsiębiorstwie też światowej rangi „Holokaust”.

Wszyscy wiedzą o co chodzi a nie wiadomo o co chodzi. To za artystą. Chodzi o to, że testy na najnowszą, najważniejszą chorobę, są zbyt dokładne i wprowadzają zamęt.

Segregacja sanitarna

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Kto! Wymyślił, pierwszy użył bon motu „Segregacja Sanitarna”. Bo kto z tej manipulacji zrobił sobie pole do walki, głupiej, naiwnej, niebezpiecznej to wiemy. To antypisowskie oszołomstwo.

To bardzo ale to bardzo przykra sytuacja, ponieważ zaprzątnęła; dobre, solidne, naiwne umysły.

Polska III RP pod administracją Zjednoczonej Prawicy wykazała się dobrym, jeśli nie bardzo dobrym, instynktem w sprawie pandemii.

Bardzo ostrożnie podchodziliśmy do zamykania gospodarki czy szkół. Do tej pory nie nakazaliśmy obowiązkowych szczepień. To jest przykład dla świata.

Kary kościelne dla duchownych cypryjskich – antyszczepionkowców

portret użytkownika Z sieci

Katolicka Agencja Prasowa e-kai doniosła, że zwierzchnik Cypryjskiego Kościoła Prawosławnego arcybiskup Chrystostomos II oświadczył publicznie, że nałożył karę suspensy (zawieszenia w prawie do wykonywania posługi kapłańskiej) na duchownych, którzy namawiali wiernych do nieszczepienia się. Synod kościoła cypryjskiego wydał jednoznaczny apel do wiernych o zaszczepienie się przeciw covidowi.

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

1 lutego 2022

Pospieszalski… jak sama nazwa wskazuje

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Janek, Jan przez cały PRL obrońca naszej sprawy. Jak trzeba być ugodzonym w ego i to w podeszłym już wieku żeby z prywatnej korespondencji robić sobie sznurek wisielca.
Myślałem że większego autoryteta od Grzegorza Brauna (też kiedyś przeze mnie szanowanego) to już nie będzie. Pospieszalski poszedł dalej.

To ci sensacja. Kolega profesor wiedział, że Amantadyna jest dobra na Covid-19. Pytanie czy wiedział że jego kolega Janek zrobi sobie z tego tratwę ratunkową. I co dobrze panu Janku Ci z tym.

„Oblicza pandemii”: ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz TCHr

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Zamieszam tę cześć z debaty, która leży mi na sercu

więcej z debaty

movie: 
See video

Nieuchronny koniec darmowej promocji

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Myślę, że Covid-19 to złote czasy dla tzw. prawicowych antypisowców. Jeszcze takiej, wygodnej, darmowej, okazji to wyrzucania frustracji nie było. Co teraz. Jeśli; tenże parobek światowej lewicy z azjatyckiej biedy – szef WHO ogłosi koniec epidemii. Katastrofa. Kto z naszych powinien jechać do siedziby i prosić o przedłużenie epidemii chociaż do czasu wyrobów w III RP. To ważne bo uczepią się jeszcze absurdalniejszych tematów i utopioną nas ku zadowoleniu sąsiadów.

Do meritum

O tempora, o mores!

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Tak! To co się dzieje obecnie pod nickiem epidemia & antyepidemia to zepsucie, rozluźnienie obyczajów.

Nie zdawałem sprawy z szaleństwa ludzi, którzy pod nickiem, który sami wymyślili, a który w istocie nie istnieje i nie będzie istniał mianowicie bon mot manipulujący „segregacja sanitarna”. Segregacja? Znam kilku, którzy się nie myją, zębów nie mają; nikt ich nie odsuwa, sami się odsunęli.

Rada czy rząd?

portret użytkownika Z sieci

Media doniosły, iż większość członków Rady, doradzającej ministrowi zdrowia ws walki z pandemią covid, złożyła rezygnację, ponieważ minister nie zawsze podejmował decyzje zgodnie z ich wskazaniami. Nie mam wątpliwości, iż doradzali zgodnie ze swoją wiedzą i w przekonaniu, że proponują najlepsze możliwe działania. Ze swego punktu widzenia. Ano właśnie. Ze swego, medycznego. Ale pandemia jest nie tylko problemem medycznym. Wystarczy wziąć do ręki jakąkolwiek gazetę, by się przekonać, że to także problem społeczny, gospodarczy, polityczny. I to jest pierwsze ważne stwierdzenie.

Podchorążowie – medycy walczą z dyskryminacją, ale niewystarczająco

portret użytkownika Z sieci

Jak doniosła łódzka prasa (np. DŁ), niezaszczepieni studenci Wojskowego Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi (WCKM) uważają się za dyskryminowanych, ponieważ nie mogą jeść na stołówce z kolegami i muszą jeść posiłki we własnych pokojach. Na apelach są oddzielani od kolegów. Nie dostają przepustek na niedzielne Msze św. Zatrzymano im przepustki stałe. Przymusowo uczestniczą w wielokrotnych i długotrwałych spotkaniach dyscyplinujących”. Skierowali skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich.

W sprawie małopolskiej kurator oświaty Pani Barbary Nowak

portret użytkownika Józef Wieczorek

Kraków, 10 stycznia 2022r.

Minister Edukacji i Nauki

Szanowny Pan Profesor Przemysław Czarnek

W sprawie potępienia przez min. Adama Niedzielskiego

rzekomo stwierdzonych oznak „braku rozumu”

u małopolskiej kurator oświaty

Subskrybuj zawartość