Skip to main content

u krajana

Zagrożenia z "getta" etnicznego - Szwecja

portret użytkownika Z sieci

Mam wrażenie, że ani Urząd Miasta ani Kuria Arcybiskupia Łódzka nie doceniają niebezpieczeństw społecznych wynikających z ustanowienia osiedla dla uchodźców. Są liczne przykłady negatywnych skutków istnienia takiej zwartej zabudowy zamieszkiwanej przez jedną grupę etniczną. I nie wpływa na to nawet to, z jakimi uczuciami przybysze je zasiedlali. Jeden z ostatnich przypadków – to arabscy uchodźcy w Szwecji. Byli ogromnie wdzięczni za to, że Szwecja ich przyjęła, dała mieszkania i zapomogę, zaproponowała szkołę dla dzieci i pracę dla dorosłych. Nie trzeba było długo czekać.

Zełeński podobnie do Bandery spocznie na niemieckiej ziemi?

portret użytkownika witold k

Czy aby zdajemy sobie sprawę z tego co na naszych oczach dzieje się w Europie. Po pierwsze. W powszechnym przekazie mowa jest o wojnie „w” albo „na” Ukrainie. Fałsz.

Rosja spersonalizowana nazwiskiem i imieniem syna szefa komanda (było ich wiele...) palącego żywcem polskie wioski. Spalono ich ca 5800. Polityka wspólnych interesów; Judeopolonii. Rosji, Prus południowych.

Proszę nie wybaczać w moim imieniu

portret użytkownika Z sieci

W każdą rocznicę Krwawej Niedzieli na Wołyniu, czyli brutalnego i okrutnego zabójstwa ogromnej liczby Polaków mieszkających na Ukrainie słychać w Polsce głosy, iż „trzeba wybaczyć i zapomnieć”. Są nawet tacy, którzy już wybaczają. A ja uporczywie powtarzam: Proszę nie wybaczać w moim imieniu! Pochodzę z rodziny, która tam się otarła o śmierć w tamtym czasie. I nie widzę specjalnej różnicy między ukraińskimi bandytami z OUN-UPA a tymi z sowieckiego NKWD. Dziadek cudem uniknął śmierci z rąk „patriotycznych mołojców”, ale dopadli go ukraińscy NKWDziści.

Wypowiedź ambasadora Ukrainy jest niedopuszczalna!

portret użytkownika Z sieci
mamipulacja.jpg

Ambasador Ukrainy w Niemczech bardzo zrelatywizował zbrodnie OUN UPA na Polakach. Reakcja rządu Ukrainy była bardzo miękka – ograniczyła się do stwierdzenia, że to prywatne poglądy p. Ambasadora. Ambasador wypowiadający publicznie takie poglądy nie działa jako osoba prywatna. Powinien zostać odwołany albo zmuszony do publicznych przeprosin. Przeprosić powinien też rząd Ukrainy. Owszem, w życiowym interesie Polski jest wspomaganie Ukrainy w jej walce o niepodległość i integralność.

Wojenne europejskie gierki AD 2022

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Imperializm zbrojny trwa. Tak o nim głośno jak potrzebę tego określa chowanie imperializmu ideologicznego.

Tak głośno o ilości jakości broni dostarczanej Ukrainie jak mocno trzeba schować oczekiwanie - przymuszenie tejże do, na kolanie przyjęcia oszołomstwa masońskiego spod nicku konwencji stambulskiej.

Skandaliczne słowa ambasadora Ukrainy w Niemczech. Szybka reakcja ukraińskiego MSZ

portret użytkownika witold k

Tak niej więcej skomentowano - wspólnie Polska & Ukraina słowa ambasadorowa Ukrainy w Niemczech. Mowa o wypowiedzi Ambasadora (czerwiec 2022) o tym, że ludobójstwo na Wołyniu to po prostu czas wojny.

Myślę jednak, że to dalsza forma wpływu na interesy w południowych Prusach. Niemiec nie daje broni do Ukrainy co najwyżej trochę jej sprzeda. Tym samym nie psuje odwiecznych układów z wykorzystaniem różnych marionetek np. Stefana Bandery czy obecnego Ambasadora w Niemczech.

Więcej. Korytarz między Prusami (Królewiec) wschodnimi a Rosją ma być udrożniony.

witold k

1 lipca 2022

Zawieszenie broni byłoby korzystne tylko dla Rosji

portret użytkownika Z sieci

Pojawiają się coraz częściej na Zachodzie Europy nadzieje na zawieszenie broni na Ukrainie. To błąd. I to co najmniej podwójny. Po pierwsze – Rosja wykorzystałaby ten czas do pełnego oderwania zajętych terytoriów od Ukrainy. Wszak Rosjanie są „mistrzami” w organizowaniu referendum wśród ludności terenów zajętych przez swą armię. Czy ktoś jeszcze pamięta, że po wkroczeniu sowietów do Polski w 1939 organizowali oni referenda na rzecz przyłączenia tych ziem do ZSRR. Taką „wolę” wyrazili wówczas m.in.

Rosyjski imperializm

portret użytkownika witold k

Bombardują nas (jak nazywają rządowe) media na temat obecnej sytuacji związanej z atakiem Rosji na Ukrainę. Tyle to trafne co naiwne

Niemiec nie przekazuje broni Ukrainie bo nie życzy sobie tego Izrael. To znaczy, że Niemiec nie rezygnuje z Prus Południowych a Izrael z Judeopolonii. Moi mili parafianie.

Nic na ten temat w środkach masowego rażenia czy wypowiedzi polityków w Polsce. To znaczy, że język stawiania do kąta Ruskiego, Niemca, Francuza prowadzi ich do zacieśniania współpracy.

Na szczęście Ukraińcy nie zlikwidowali swej armii

portret użytkownika Z sieci

Gdy wybuchł entuzjazm związany z tzw. zakończeniem zimnej wojny niektóre kraje, w tym Polska, przystąpiły do „radosnego rozbrajania się”. Zlikwidowaliśmy pobór i ograniczyliśmy armię do sil „wyspecjalizowanych w operacjach ONZtowskich i NATOwskich. Nie zrobiła ego – na szczęście – Finlandia (ani Szwajcaria) choć oba kraje deklarowały neutralność. Z zupełnie innych powodów nie zrobiła tego Ukraina. Zapewne inne były powody, ale się opłaciło. Potwierdziła się wielokrotnie powtarzana maksyma: „w tym miejscu świata mężczyzna musi umieć strzelać – a w którą stronę -to się okaże”. I okazało się.

Niemiec z Francuzem mają rację

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Niemiec z Francuzem owszem mają rację, nie informują jednak, że to gadka do siebie i swoich mocodawców. Więcej. Są głupi jak ojcowie założyciele (Masoneria) nowego porządku świata.

Ignorancji. Wyobrażali sobie że parobek Putin domyśla się roli jaką mu wyznaczyli. Stalin też miał być naiwny i posłuszny. Pogonił jednak dziadostwo. Putin właśnie też to robi. Podobne do Niemca i Francuza w lepszej jednak (2022r) niż wtedy sytuacji. Marzy im się jak przedtem; sprzedać, zahamować Europą środkową.

Subskrybuj zawartość