Skip to main content

IV Referendum

Referendum 2023 PT - że niby nie odbyło się?

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

z naszego archiwum

Referendum 2023 PT - że niby nie odbyło się, to rozejrzyjmy się po okolicy.

Zadłużenie Piotrkowa Trybunalskiego

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Czy zadłużenie jest dużym problem w Piotrkowie? Nie! Tego pilnuje Ustawodawca to po pierwsze po kolejne; przy takim zupełnym odejściu mieszkańca podatnika od zainteresowania się swoim gniazdem nie ma znaczenia komu, której gminie Państwo przekaże bankruta PT.

Referendum 2023 PT

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Piotrkowskie piąte referendum: 2005, 2013, 2013, 2016, 2023. Cztery z nich z różną formalno-prawną konsekwencją i jedno ankieta na portalu trybunalscy.pl. Cztery; to działanie pod obcą banderą.

Referendum w sprawie odwołania prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Czy aby zdajemy sobie sprawę z tego co się dzieje... Gdzieś tam dobiegło do mojego ucha "a kto to robi nikt z naszych". Jak w soczewce pokazuje para mafijność przekazu, który w istocie naprawdę funkcjonuje.

portret użytkownika witold k

Tego jest u nas w PT za dużo

herbPT.svg.png

Tego jest u nas (w PT) za dużo. Mowa o mobbingu w pracy.

Już nie tylko w jednostkach podległych Samorządowi; także w firmach, w których pracują na kierowniczych stanowiskach ludzie "maniutkomani". To nie wszystko. Prywatne firmy personalnie, środowiskowo - rodzinnie powiązane z koterią Krzysztofa Cecha także poddają pracowników rożnym formom zakulisowego tłumaczenia, że powinni się zwolnić.

portret użytkownika witold k

Wiedział

Wiedział; na krzyż z Nim. Dokładniej, bo to kilkadziesiąt wieków później. Zmusić ich do uznania, naszej prawdy. Kopulacja nie ma ograniczeń, kto tego nie zaakceptuje na współczesny krzyż — na banicję. Wtrącę tylko, że byłbym zainteresowany intencją transparentu nazajutrz po śmierci JP II. To była nadzieja zwykłych ludzi czy majstersztyk lewactwa.

Uwolnić Strawkę

portret użytkownika witold k
Piotrków-Trybunalski-plan-11.jpg

Uwolnić Strawkę Piotrkowską rzekę uwięzioną - pamietającą Królową Bonę, płynącą z Pałacu do Zamku na obrady. Pałacu (reszcie po...) który, po wiekach, dał schronienie i odpoczynek Prymasowi Tysiąclecia - zaraz po wyjściu z więzienia PRlu.

Cieszą się, że siatką stalową upolują rzekę na następne dekady.

Nie dla Komisarza z PiSu

portret użytkownika witold k
 • "Nie dla Komisarza z PiSu"
 • „Podpisuję, bo dzieci muszą mi pomagać płacić czynsz…”

  Oto obraz para politycznego (...) - narodowej katastrofy; nie można udać, że się tego nie widzi.

  Nie wiem jak potoczy się sprawa ujawniania się person z projektu referendum. Kto, po co, skąd się wziął. Pobieżna obserwacja, pozom wiedzy o ustroju, polityce jest z poziomu upadającego PRL.

 • Centrum przesiadkowe 1994-2023

  portret użytkownika witold k

  W poprzednim wpisie o nowym dworcu autobusowym PT w skrócie pokazem naszą polską pozycję z nowego układu; na co dzień nawiązuje do Witolda Jedlickiego, teraz nazwę to dokładniej Junta Wojskowa & Zachód 1983. To już wiemy. Dzięki rozsądkowi powiatu piotrkowskiego, wychowawcy Okrzy, pana dra Piotra Wojtysiaka i posła na Sejm III RP Grzegorza Lorka (wychowanka DLP) przywrócono Piotrkowowi dworzec autobusowy uwaga w 2023 r. po zabezpieczeniu interesów judeopolonii. Przy okazji.

  Machina ruszyła. Będzie referendum w Piotrkowie?

  portret użytkownika witold k
  herbPT.svg.png

  Błąd! Zarzucanie grupie referendalnej politycznych w rozumieniu nie merytorycznych celów w istocie jest formą manipulacji. Podgrzewaniem referendalnej atmosfery.

  Subskrybuj zawartość