Skip to main content

Monika Bremerska

Koncert Papieski

05.07.2015 17:00
05.07.2015 19:00


W dniu 5 lipca 2015r o godz. 17‐tej,  w Wolborskiej Kolegiacie odbędzie się koncert muzyczny 
pt. „Dekalog jest jak kompas na wzburzonym morzu” (Jan Paweł II z pobytu na Ukrainie)
Wykonawcy: Georgij Agratina (Ukraina) – gra na fletni Pana i cymbałach,
Robert Grudzień ‐  organy
Jerzy Zelnik    ‐  aktor
Wszystkich, kochających muzykę,  serdecznie zapraszamy na koncert.

Wybory w Polsce – to demokracja, czy pozorowanie demokracji?

polska_flaga01.jpg

Minęło ponad 2 tygodnie jak Polacy poszli do urn wyborczych, aby wybrać w demokratycznych wyborach władze samorządowe wszystkich szczebli, oraz aby zaświadczyć, że nam zależy na dobrym państwie, na dobrym samorządzie a nade wszystko na demokracji. Komisje wyborcze zostały obsadzone przez przedstawicieli wszystkich partii politycznych, funkcjonujących w Polsce, zostały solidnie przeszkolone na okoliczność znajomości kodeksu wyborczego a także przygotowano mężów zaufania, którzy mieli strzec tych wyborów przed ewentualnymi fałszerstwami.

Polska samorządna czy jakaś inna?

herbPT.svg.png

Samorząd, to samodzielne i niezależne wykonywanie pewnych funkcji państwowych o charakterze administracyjnym, przez grupę ludzi wybraną w demokratycznych wyborach przez wyborców danej społeczności.

Idźmy i zagłosujmy przeciwko marnej rzeczywistości!

PiS.jpg

Za kilka dni Polacy pójdą do urn wyborczych aby wybrać swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Będzie to sprawdzian dla nas wszystkich: czy my jeszcze posiadamy instynkt samozachowawczy, czy pragniemy Polski sprawiedliwej, bezpiecznej, lepszej i zreformowanej, takiej z którą Unia i świat będą się liczyć a my „nie będziemy stać u jej bram jak żebracy, jak porzuceni, jak nie chciani”? Przed nami jest wielka szansa, aby nasz los zmienić, aby powiedzieć tym co rządzą naszym krajem - NIE!

Piotrkowskie referendum dla zmanipulowanych!

herbPT.svg.png

Pewna grupa piotrkowskich cynicznych prowokatorów, mówiących ćwierć prawdy, postanowiła odwołać ze stanowiska Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego pana K. Chojniaka - wybranego w demokratycznych wyborach - i nazwała się Piotrkowską Inicjatywą Obywatelską. Ta nieszczęsna Inicjatywa, składająca się z wybranych obywateli o dziwnej proweniencji, winna jak najszybciej stanąć w prawdzie wobec Piotrkowian i powiedzieć kim była, kim jest i do czego naprawdę dąży.

Jaka Polska

polska_flaga01.jpg

Minęła szansa dla Polaków na Polskę naszych marzeń! Przyszedł czas na refleksje, bo każdy człowiek, używający rozumu musi przeanalizować swoją postawę wobec innych, wobec własnej Ojczyzny, wobec własnej rodziny. Polacy 9 października wybrali w demokratycznych wyborach swoich przedstawicieli, którzy będą przez 4 lata rządzić naszym krajem, a są to ci sami spryciarze i ci sami złotouści i w żywe oczy kłamiący. Więc odpowiedzmy sobie na proste pytania: czy dotychczasowa ekipa rządząca spełniła nasze oczekiwania wobec narodu?

"Lider" u Bernardynów

06.10.2011 20:00
06.10.2011 21:24

Poseł Antoni Macierewicz, serdecznie zaprasza wszystkich, którzy chcą obejrzeć film pt. „LIDER”, oraz spotkać się z nim jeszcze przed wyborami, aby w dniu 6 października o godzinie 20,00 przybyli do kościoła oo. BERNARDYNÓW – Oratorium.

Razem obejrzyjmy ten film, podyskutujmy o nim i zadajmy pytania posłowi na tematy nurtujące nas samych a ważne dla Polski i Polaków.

Biuro Poselskie Antoniego Macierewicza
w Piotrkowie Trybunalskim

Widziane i zasłyszane w prawdzie

macierewicz.jpg

Czas ma to do siebie, że płynie. Upłynęły 4 lata, kiedy z bliska mogłam się przyjrzeć człowiekowi i jego pracy na rzecz społeczeństwa Ziemi Piotrkowskiej, na rzecz wszystkich Polaków.

Polskie tsunami

polska_flaga01.jpg

Kiedy pamiętną jesienią władzę w Polsce - z nadania narodu – objęła koalicja PO-PSL, należało się spodziewać, że to nie będzie dobry czas dla Polski i Polaków. Ale chyba nikt się nie spodziewał, że ten koalicyjny rząd doprowadzi Polskę do totalnego bankructwa, groźnej sytuacji zewnętrznej, a Polaków do nędzy, bezrobocia i upodlenia.

Abyście byli jedno

herbPT.svg.png

Ostatnie wybory samorządowe w Piotrkowie Trybunalskim, nakładają na Radę Miasta obowiązek utworzenia koalicji, która by odzwierciedlała wyniki wyborów w Piotrkowie.

W związku z tym, że społeczeństwo naszego miasta wyraźnie wskazało na ugrupowania prawicowe, uważam, że wszyscy radni dla których jest ważny ład społeczny, dobro obywateli i miasta Piotrkowa winni wyłonić spośród siebie taką koalicję, aby była w pełni prawicowa.

Subskrybuj zawartość