Skip to main content

Manipulacje

Dają w szyję i to stąd tak głupi są…

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Naczelnik jak nazywają rzekł na spotkaniu o tym, że młode kobiety piją alkohol i tu widzi małą u nich dzietność. Nie powiedział, że to dobrze. Lepsze od tych kobiet, które po pijaku zachodzą w ciążę. Chciałbym wiedzieć o jakim procencie populacji mówimy. Tak jak w pierwszym jak i w drugim przypadku. Co ze zdrowiem tak poczętych dzieci ile kosztuje ich utrzymanie. Ciekawe jest tutaj, że nie ma w masowym przekazie podstawowej informacji o upadku białego człowieka poprzez alkohol. Alkohol, narkotyk zbija komórki mózgowe. Nie mamy szans z innymi nacjami – przegrywamy.

Ale nie o tym.

Jerzy Urban wierny sługa Judeopolonii

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Poczekam. Czy starczy odwagi na honory dla ważnej postaci Izraela? Potem opowiem o żydowskim ziomku łódzkiej i piotrkowskiej ziemi.

Na początek. Antysemita to ten polityczno-religijny Żyd, który uciekł z Palestyny rozproszył się po Europie i uciekł z niej; z jej siedziby z Polski, przed II Wojną Światową, do USA. Semita, którego polityczny Izrael nie znosi to Żyd, który został w Palestynie. Cała reszta form przekazu (rzekomy antysemityzm, firma holocaust i wiele innych ideologicznych) to szowinizm, żydowski szowinizm.

Kłamstwa, oszczerstwa i wymuszone przeprosiny

portret użytkownika Z sieci
mamipulacja.jpg

Ojciec Św. ucałował rękę rzekomej ofiary duchownych pedofilów, przepraszając „za winy duchowieństwa”. Przyprowadziła go na audiencję polska posłanka o znanych antykościelnych poglądach i działaniach. Niebawem okazało się, że był to oszust. Ojciec Św. poleciał do Kanady, by przeprosić „za winy Kościoła” wobec kanadyjskich Indian, dziś nazywanych „rdzenną ludnością”. Wizyta odbyła się po „ujawnieniu” przez kanadyjską uczoną, że przy szkole prowadzonej przez katolickich zakonników „wykryto masowe groby uczniów”. Dziś owa uczona nie jest już pewna „swego”. Nie dokonano też żadnych ekshumacji.

portret użytkownika witold k

Non possumus 5?

polska-flaga-stare.jpg

Nie wiem który raz (5) w ten maksymalny (za Błogosławionym) sposób wyrażam swoje opinie na temat kosmicznych manipulacji poszczególnych ekip poszczególnych Administracji mojej Ojczyzny, której całe swoje życie ca 45 lat w politycznej świadomości reszta wcześniejsza (ca 20 lat) z genów wzięta.

 • 85. rocznica sowieckiego ludobójstwa na Polakach. Strzelali jak w Katyniu – w tył głowy. A potem do dołu…
 • Wojenne europejskie gierki AD 2022

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Imperializm zbrojny trwa. Tak o nim głośno jak potrzebę tego określa chowanie imperializmu ideologicznego.

  Tak głośno o ilości jakości broni dostarczanej Ukrainie jak mocno trzeba schować oczekiwanie - przymuszenie tejże do, na kolanie przyjęcia oszołomstwa masońskiego spod nicku konwencji stambulskiej.

  Niemiec z Francuzem mają rację

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Niemiec z Francuzem owszem mają rację, nie informują jednak, że to gadka do siebie i swoich mocodawców. Więcej. Są głupi jak ojcowie założyciele (Masoneria) nowego porządku świata.

  Ignorancji. Wyobrażali sobie że parobek Putin domyśla się roli jaką mu wyznaczyli. Stalin też miał być naiwny i posłuszny. Pogonił jednak dziadostwo. Putin właśnie też to robi. Podobne do Niemca i Francuza w lepszej jednak (2022r) niż wtedy sytuacji. Marzy im się jak przedtem; sprzedać, zahamować Europą środkową.

  Radni PiS chcą, by Piotrków zawiesił współpracę z rosyjską Kostromą

  portret użytkownika witold k

  Chcę zwrócić uwagę, że nie ma we współczesnym świecie polityki Państwa - administracji państwowej, samorządowej, które legitymowałaby się mandatem wyborczym.

  Tutaj mamy wyjaśnienie tak łatwej ekspansji ekonomicznej czy militarnej.

  Koleżeństwo po pijaku opowiada sobie o swych podbojach a potem mają problem bo jednemu z nich spieszy się, i boi się, że go koledzy wymanewrują i wojska puszcza żeby przyśpieszyć bieg wielu…

  Oderwanie od rzeczywistości, wprowadzenie siebie w pułapkę, daje takie oto owoce.

  30. lat niewielkiej pomocy orkiestry

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Trzeba tutaj powiedzieć, że zanim nadałem temu wydarzeniu Nick „Przemocy” – było to „Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy” był to czas pomocy oligarchiom. Okres kiedy cały aparat III RP zobowiązany był to podległości kierownictwu interesu to medialna przemoc.

  Totalna medialna przemoc coś jak Holokaust czy Antysemityzm. Bezwzględne posłuszeństwo Goja wobec polityki Izraela - jedynego na świecie antysemitę. Do tej pory nikt się nie waży zwrócić uwagę, że świat jest antyżydowski i że współczuje Semitom na Bliskim Wschodzie.

  Do meritum

  Międzynarodowy dzień pamięci ofiar holokaustu

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Co to jest?! Dlaczego świat – media nic nie robią aby wychodzić ze świata manipulacji.

  Jeśli już. Międzynarodowy Dzień Bohaterów Holokaustu i to 14 sierpnia. Dzień, w którym polski zakonnik skonał po wcześniejszym oddaniu swojego życia za życie kolegi (nieznanego osobiście) z obozu.

  Nieuchronny koniec darmowej promocji

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Myślę, że Covid-19 to złote czasy dla tzw. prawicowych antypisowców. Jeszcze takiej, wygodnej, darmowej, okazji to wyrzucania frustracji nie było. Co teraz. Jeśli; tenże parobek światowej lewicy z azjatyckiej biedy – szef WHO ogłosi koniec epidemii. Katastrofa. Kto z naszych powinien jechać do siedziby i prosić o przedłużenie epidemii chociaż do czasu wyrobów w III RP. To ważne bo uczepią się jeszcze absurdalniejszych tematów i utopioną nas ku zadowoleniu sąsiadów.

  Do meritum

  Subskrybuj zawartość