Skip to main content

Do Radnych Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

herbPT.svg.png

Szanowni Państwo!

Ostatnie wybory samorządowe w Piotrkowie Trybunalskim, nakładają na nas obowiązek utworzenia koalicji, która by odzwierciedlała wyniki wyborów w Piotrkowie.

W związku z tym, że społeczeństwo naszego miasta wyraźnie wskazało na ugrupowania prawicowe, my jako radni, wywodzący się z Prawa i Sprawiedliwości, wzywamy wszystkich radnych dla, których jest ważny ład społeczny, dobro obywateli i miasta Piotrkowa o wyłonienie takiej koalicji, aby była w pełni prawicowa.

Odrzućmy wszelkie urazy, małostkowość i egoizm i zacznijmy budować taką koalicję, aby mogła budować a nie burzyć, aby pomagała Prezydentowi Miasta realizować wszystkie dobre zamierzenia, które będą sprawiać, że mieszkańcy poczują się dobrze w swoim mieście. Nasze miasto jest najważniejsze i wymaga dobrej, kolektywnej współpracy dla dobra jego obywateli.

Nasza mała Ojczyzna, jaką jest dla nas niewątpliwie piotrkowski gród „to wielki, zbiorowy obowiązek”, więc dla jej służby, bądźmy razem, tak jak przystało na ludzi wyznających jedną wiarę, jedno umiłowanie naszej piotrkowskiej ziemi i „uprzątnijmy dom ojczysty … z naszych grzechów, win przeklętych” i razem a nie osobno budujmy Piotrków Trybunalski.

Służba dla społeczeństwa jest naszym zobowiązaniem zaciągniętym wtedy, kiedy podejmowaliśmy decyzję kandydowania do Rady Miasta. Wypełnijmy więc to zobowiązanie i nie bądźmy zgorszeniem dla współrodaków.

Z szacunkiem i pokojem

Radni z Prawa i Sprawiedliwości

8 grudnia 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak