Skip to main content

Ostatnie odpowiedzi

 • Otwarte spotkanie z Grzegorzem Braunem - posłem na Sejm RP   22 minuty 19 sek temu
  cytuję Marcin P.

  Dziękuję za zwrócenie uwagi. Niestety po zapisaniu nie mogę już nic edytować. Dziękuję za odpowiednią korektę, i zapraszam na spotkanie :-)

  Masz rację "Wydarzenie" nie jest edytowalne po jego załadowaniu. Pewnie ze względu na jego ważność terminowość. Pozostaje admin. Zawsze poprawię.

 • Otwarte spotkanie z Grzegorzem Braunem - posłem na Sejm RP   44 minuty 57 sek temu

  Dziękuję za zwrócenie uwagi. Niestety po zapisaniu nie mogę już nic edytować. Dziękuję za odpowiednią korektę, i zapraszam na spotkanie :-)

 • Otwarte spotkanie z Grzegorzem Braunem - posłem na Sejm RP   1 dzień 1 godzina temu

  powiesiłeś wydarzenie pod grupę tematyczną trybunalscy.pl w ten sposób inni użytkownicy w tym czytelnicy nie widzieli wydarzenia.
  Do odsadnia zdjęć używaj tej linki którą uruchomiłem.

  Grupa tematyczna to zamknięta grupa robocza. Można jej zawartość udostępnić wszystkim wtedy trzeba zaznaczyć odpowiedzenie polecenie.

 • W sprawie małopolskiej kurator oświaty Pani Barbary Nowak   1 tydzień 2 dni temu

  Zaszczepiony i Niezaszczepiony

  Wyrażam swoje poprawcie dla Listu Pana Józefa. Rozumem przy tym nierozsądną wypowiedź pana Niedzielskiego. Za bardzo za dużo jest grillowany przez oszołomstwa w tej sprawie. Wiele o tym pisałem w tagu Koronawirus.

  Rzecz bowiem ma się tak. Szczepienia to jest eksperyment. Tak samo jak nieszczepienie. Obie strony równie zmanipulowane są nam potrzebne. Ale, która jak dobrze na nas wpłynęła. O tym dowiemy się po latach.

  Zwracam tu uwagę. Niepostrzeżenie obie strony służą tej samej sprawie - depopulacji. Mistrzostwo świata w manipulacji....

 • Roman Dmowski w Piotrkowie Trybunalskim   1 tydzień 5 dni temu
 • Tam, gdzie góry dotykają nieba…   1 tydzień 6 dni temu

  Książkę kupiłem. Ojców Jezuitów pozdrawiam. Obecność doktora Adasia u Was wspominam i zdjęcia z Ich obecności u Was oglądam...

  Pawel to chyba też u Was był.

 • Boże Narodzenie A.D. 2021   3 tygodnie 5 dni temu

  Dziękujemy Tobie, dziękujemy Wam w Sanepidzie; całej Służbie Zdrowia. W nadziei na lepszy czas...

 • Posłowie PiS domagają się segregacji Polaków   4 tygodnie 6 dni temu
  cytuję Marcin P.

  Panie Witoldzie, wyłącz telewizję, włącz myślenie. Wie Pan jaka jest śmiertelność? Wie Pan ile ludzi umiera codziennie w Polsce na inne niemodne choroby?

  Też uważam, że jeśli raportować to wszystkie choroby i umieralność. Pisałem o tym na samym początku medialnej pandemii kilkakrotnie powtarzałem. Wychodzi tu faktyczne miejsce władzy państwowej w stosunku do władzy światowej.

  Nie to jest tutaj ważne. Ważne jest to aby młodych pokręconych czy zakręconych chronić. Antyszczepionkowe oszołomstwo likwiduje się jako opozycja. To jest katastrofa. Nie szkoda osobników w moim wieku ale młodych tak.

 • Posłowie PiS domagają się segregacji Polaków   4 tygodnie 6 dni temu

  Panie Witoldzie, wyłącz telewizję, włącz myślenie. Wie Pan jaka jest śmiertelność? Wie Pan ile ludzi umiera codziennie w Polsce na inne niemodne choroby?

  Zechce mi Pan powiedzieć ile razy należy przyjąć ten preparat aby by "bezpiecznym"? I jeśli Pan chce może go nawet co tydzień przyjmować - Pana sprawa, nic mi do tego, ale nie próbuj zmuszać innych do tego eliksiru!

  Obecnie ok. 40% pozytywnych testów to osoby w pełni zaszczepieni, prawie 30% zgonów z Covid to osoby w pełni zaszczepione.

  Śmiertelność w Polsce (osoby które zmarły na Covid oraz osoby, które zmarły na inne choroby, ale test wyszedł pozytywny) to 2% !

  No ale tak, stosy płoną....

 • Posłowie PiS domagają się segregacji Polaków   4 tygodnie 6 dni temu

  wynika z tego ze ta Braunowska drużyna; biedota żyjąca z socjalu i żołdów jest antyszczepionkowa, buntuje się na rozgraniczanie chorych ze zdrowymi bo biznes tu widzi.

  Za robotę to się nie weźmie ale. Przy dużej umieralności UE dofinansuje Im budowę krematoriów i chłopaki się odkują.

 • Posłowie PiS domagają się segregacji Polaków   5 tygodni 2 minuty temu
  cytuję Marcin P.

  80 lat temu była ta sama narracja. Trzeba oddzielić "zdrowych" od "chorych". Wymówką był rzekomy tyfus wśród pewnych grup społecznych. Tak oddzielano, oddzielano, aż ta separacja zakończyła się dla wielu kominem krematorium.

  Zmarłych na Covid spalają ale mało jest spalarni; trzeba to powstrzymać. Załapałeś? Wreszcie!

 • Posłowie PiS domagają się segregacji Polaków   5 tygodni 5 minut temu

  80 lat temu była ta sama narracja. Trzeba oddzielić "zdrowych" od "chorych". Wymówką był rzekomy tyfus wśród pewnych grup społecznych. Tak oddzielano, oddzielano, aż ta separacja zakończyła się dla wielu kominem krematorium.

 • Posłowie PiS domagają się segregacji Polaków   5 tygodni 25 minut temu

  Jesteś oryginalnym przykładem segregacji. Jak kto woli wolności - nieodpowiedzialności. Nie jest możliwe żeby wokoło Ciebie nie było choćby jednej osoby, która by Ci pomogła. Opuścili Cię, co to znaczy, potraktowali Cię jako gorszego, beznadziejnego. Podludzia. Zmarnują Cię.

  Jesteś informatykiem wiec wiesz, ze porządek znaków musi być zachowany. Pogram musi mieć swój kręgosłup, procedury, dostępność, kolejność. Porządek.

  Chorych, potencjalnie chorych, zdrowych się segreguje - nie może być inaczej. Owszem. Powinno być oczywistym, ze osoba, która podejrzewa u siebie chorobę powinna pozostać w domu. Ale; potrzeba prawnego narzędnika np do wytłumaczenia nieobecności w pracy. Koniecznie trzeba odseparować szczepionych i nieszczepionych. To podstawa.

  Jak już temat ogarniemy, to ogarniemy na razie mało wiemy z czym mamy do czynienia.

 • Połączyć rondo Bitwy Warszawskiej (piotrkowskiej) z bliźniaczym rondem   6 tygodni 2 dni temu
 • Modlitwa   6 tygodni 5 dni temu

  Pomieszanie z poplątaniem.

  Osoba pisząca potem rozsyłająca stawia się w osobie Stwórcy i wmawia Mu co ma zrobić. To po pierwsze. Po kolejne kto powiedział, że mamy żyć i że taka jest wola Stwórcy. Głupota kosmiczna. Jeśli mielibyśmy być nieśmiertelni nie byłoby postępu. Dalej siedzieliśmy na drzewach. (drzewa też umierają) Litości. Mamy pod paragrafem (Mojżesz), obowiązek troszczyć się o własne zdrowie i życie. Tyle. Nic więcej. Reszta to żydowskie oszołomstwo.

 • HALLOWEEN – co to jest?   11 tygodni 4 dni temu

  Lata temu słyszę w miejskiej TV informacje materiał na temat "Święta Zmarłych". Jakby mnie kto walnął obuchem... Informacje na temat "Święta Zmarłych" poddał Syn piotrkowskiego działacza katolickiego PAX i kolejna formacja Civitas czasem do dziś. Liczę na z Nim współpracę. To ważna Postać w PT.

  Dzwonie do Ojca tegoż pracownika TV P-ków tu dowiaduje się, że Syn przygotował materiał jak trzeba szefowa skreśliła święto Wszystkich Świętych i wpisała Święto Zmarłych.

  Poniosło mnie. Dzwonie do MOK. Pani dyrektor MOK nie ma. Posyłam oficjalny telefonogram z RE Piotrków do MOK Piotrków. Pracownicy MOK mieli ubaw a w kolejnym serwisie info TVP-ków było o Wszystkich Świętych. Pani w tym roku została uhonorowana Złotą Wieżą Trybunalską.... W kościele parafialnym co tydzień słyszę intencję mszalną za duszę Męża może teścia nie wiem, chyba o tym kapitała nie wiedziała.

 • Zastanawiam się   11 tygodni 5 dni temu

  Myślę że pierwszym znakiem rozpoznawczym niech będzie samo przystąpienie do grupy tematycznej; środowiska, które przemyśli zaprojektuje powoła fundację.

 • Nie rozumiem i nie zrozumiem   11 tygodni 6 dni temu

  Pominę agenturalność byłych premierów partyjnych liderów. Parlamentaryzm. Niestety. To marionetki, z którymi nikt się nie liczy. Po tym jak już nie zabija się posła, który głosuje niezgodnie z wytycznymi Wisarionowicza mamy zupełną zabawę dla polepszenia ego zbitego do regulaminu pajaca czytaj parlamentarzystę. Występują w mundurkach ministrów, zarządców, darczyńców. Nic to nie ma wspólnego z ich kompetencjami uprawnieniami ect.
  Przykry to obraz. Jak już poseł podejmuje nie swoje obowiązki, bo nikt tego nie chce robić; bo ma za małe możliwości, bo życie zostało zapartyjnione to, co. Umniejszony jest zawłaszczana jest jego rola i osiągniecia.

 • Aborcyjoniści antyszczepionkowcy; w jednym stali domku…   12 tygodni 2 dni temu

  To jest katastrofa Homo sapiens. Właśnie otrzymałem pretensję od magistra farmacji, że zaliczam Go do atyszczepionkowców. Ucieszyłem się. Lepiej późno niż wcale. Bęc. Pan uważa, że nie jest atyszczepiokowcem tylko przeciwnikiem szczepionek jak nazwał nieetycznych. Na 100% chodzi o medialną prowokację na temat zmasowanych mordów nienarodzonych dzieci i niemowląt; jako surowce do masowej produkcji zastrzyku, który ma zabić miliony.

  Na nic takiemu jakikolwiek wyjaśnienia. On jeden z drugim swoje wie. Koniec i kropka. Można się załamać.

  Szczeponka nieetyczna to ta, która od początku do końca jest sztuczna. Nie ma pochodzenia. Życie to więcej niż wyobraźnia obrażonych, że nie są przy korycie.

  Jeśli dane jest Homo Sapiens uzyskać wiedzę na temat życia to ma ją zrealizować. Tu uwaga; wedle powszechnej, czytaj katolickiej wiedzy. Nie dana by nam była taka wiedza jeśli nie byłaby nam potrzebna. Szatan jest po to abyśmy, myśleli, analizowali, rozwijali się. Nie po to abyśmy walczyli z ziomkiem.

 • Targowicka zdrada lewaków i liberałów nie da efektów   12 tygodni 6 dni temu

  w całej tej medialnej ideologicznej papce należy wskazać przemysł może ogólniej przedsiębiorców jako ofiary. To co widzimy to kolejny etap podstawowego celu rewolucji październikowej. Wschodnia Europa ma zaopatrzyć zachodnią Europę. Finansowanie Stalina 2 (rok 20 i 43) razy przez USA to zwyczajna asekuracja przed potencjałem Zachodu ewentualnie szkodliwym dla USA.

  Obecnie przedsiębiorcy muszą wyprowadzić na drogę ideologów, ale skąd Ci się wzięli. No jasne, że z pieniędzy przedsiębiorców; bo Ci taki mieli nakaz od masonerii. Zresztą koncerny ponadnarodowe są zainteresowane depopulacją.

  Zatem?

 • Michalkiewicz i Cukiernik - spotkanie autorskie   13 tygodni 1 dzień temu

  Kiedyś przed laty w PT w czasie kiedy Pan Robert Szala skutecznie zapracował na to aby w PT stanął, jak się potem okaże pierwszy pomnik, obelisk poświęcony "Wyklętym" pytałem kiedy ogarniemy współczesnych wyklętych. Oczywiście pomijam tutaj niezręczność słowa bon motu "Wyklęty". Pytałem przez kogo i kiedy. Powoli zastępujemy to słowem "Niezłomny". To taka nasza półniewolnicza pozycja - przejmujemy słowa, znaczenia, mentalność naszego wroga... Więcej. Jak komuna swoich zwalczmy, to w ramach rozpychania się przy żołdach. Niechby. Zwalczamy także tych, którzy nie biorą i nie będą brać żołdu ale... mogliby.

  Niezłomny Stanisław jest umoczony naznaczony politycznie przed Jego zwolenników; taka marionetka do pokazywania siebie lepszymi. To jest obciążające; rozumiem, że pan Cukiernik to też wskaże.

  Stanisław i wielu innych dzisiejszych niezłomnych to niespalony most po których będziemy mogli przejść...

 • Aborcyjoniści antyszczepionkowcy; w jednym stali domku…   13 tygodni 3 dni temu
  cytuję NOWA POLSKA

  Witoldzie czas skończyć nasze spory.
  SMS-a z prośbą o współudział w modlitwie różańcowej wysłałem ja - Piotr Korzeniowski.
  W przeszłości dużo dobrego zrobiłeś dla naszej wiary, Ojczyzny i małej lokalnej społeczności piotrkowskiej. Czy koniecznie chcesz pozostać w opinii ludzi jako ten co rozbija i niszczy to co piękne i dobre? Poniżej cytuję Twojego czytelnika:
  " Muszę z przykrością napisać, bo chcę być szczery i otwarcie wyrazić zdanie na temat Pana W.K. To jest złamany oszołom z kompleksami. Od dawna to czuję czytając Jego pseudo artykuły czy niby felietony. Facet ma płacone nie wiem przez kogo i dlaczego, aby na lokalnym polu mieszać i gnębić konserwatywnych liberałów i liberalnych konserwatystów, o narodowych i monarchistycznych poglądach. Do tego stroi się w puszek niezłomnego opozycjonisty i jedynie prawowiernego oraz mędrca nad mędrcami. Powinienem wyzwiska na Niego rzucić, ale szkoda śliny i czasu. Od dawna ostrzegam przed Nim.
  I tyle w tem temacie."

  Piotrek!

  Jesteś z pierwszej grupy już po uzyskanej domenie. Nie nosiłem nie noszę kamieni. Zawsze miałem pod górkę. To mnie umocniło. Natura wyposażyła mnie w charakter raptusa. Zaciągnięte od przodków zdolności może anty zdolności pozwalają mi spokojnie patrzeć na świat i służyć mu jak potrafię za swoje pieniądze.

  Jeśli chodzi o jak mogę się domyślać o mój język ostry prowokacyjny., Toż to konsekwencja braku merytorycznej dyskusji. Jeśli o czym pisze coś wskazuje to tylko dlatego, że nikt tego nie robi. Ludzi szanuję i służę im poprzez zmuszanie do np. zdenerwowania to etap myślenia, reakcji, życia.
  Jeśli z tego powodu mi się dostaje no to... Moi mili parafianie. Od najmniejszego miałem 1,5 roku jak mi mama (rodzicielka) zmarła zawsze na mnie spadały nienawiści, złości. W wieku młodzieńczym cieszyłem się z tego bo dawało to bezpieczeństwo innym np. przyrodniemu rodzeństwu; potem kolegom z podziemia ect.

  Mama zza grobu interweniowała jak było bardzo źle. Może jeszcze to robi patrząc na ten list od Ciebie?

  witold k

  16 października 2021

  Myślę, że powołam fundację wskaże szefostwo, bo pewnie za niedługo odejdę a dzieło jest ponadczasowe.

  (Konto Nowa Polska zostało zablokowane do wyjaśnienia. Mamy do czynienia z podwójnym z oszustwem, nazwisko istniejącej osoby i firmy, która nie istnieje a istniała - prawa...)

 • Aborcyjoniści antyszczepionkowcy; w jednym stali domku…   13 tygodni 4 dni temu

  Witoldzie czas skończyć nasze spory.
  SMS-a z prośbą o współudział w modlitwie różańcowej wysłałem ja - Piotr Korzeniowski. W przeszłości dużo dobrego zrobiłeś dla naszej wiary, Ojczyzny i małej lokalnej społeczności piotrkowskiej. Czy koniecznie chcesz pozostać w opinii ludzi jako ten co rozbija i niszczy to co piękne
  i dobre? Poniżej cytuję Twojego czytelnika:
  " Muszę z przykrością napisać, bo chcę być szczery i otwarcie wyrazić zdanie na temat Pana W.K. To jest złamany oszołom z kompleksami. Od dawna to czuję czytając Jego pseudo artykuły czy niby felietony. Facet ma płacone nie wiem przez kogo i dlaczego, aby na lokalnym polu mieszać i gnębić konserwatywnych liberałów i liberalnych konserwatystów, o narodowych i monarchistycznych poglądach. Do tego stroi się w puszek niezłomnego opozycjonisty i jedynie prawowiernego oraz mędrca nad mędrcami. Powinienem wyzwiska na Niego rzucić, ale szkoda śliny i czasu. Od dawna ostrzegam przed Nim.
  I tyle w tym temacie."

 • To nie Jarosław był antyunijny   16 tygodni 5 dni temu

  Jeśli niemieliśmy (bo nie mielismy) szans uchronić się przed kolonizacją gospodarczą, polityczną, ideologiczną to... Zachowawczość tegoż właśnie p. Kaczyńskiego; jak idzie o usuwanie każdego podejrzanego jak i kpina z naszej narodowej religijności stanowiła pas transmisyjny wykazanych w teksie Autora obaw.

  Sami my tu w PT zastanawialiśmy się po co np. Niemcom taki sojusz w Polską. W odpowiedzi usłyszeliśmy bo u Was jest Rodzina, tradycja; u nas już tego niema - jesteście nadzieją dla Europy dla Zachodu. Postawa PC czytaj współtwórców z Magdalenki" z pozycji kelnerów to zablokowała. Wallka z PiS to walka ze zdrajcą i nie o Polskę katolicką (powszechną) idzie a o oczekiwania pełnienia funkcji wyznaczanej przez z Geremka z Kiszczakiem. PC skutecznie w 100% wykonała zadanie; dwukrotnie zniszczyła opozycję antykomunistyczną po czym na jej miejsce wlazła i siedzi. Pożyteczni idioci.

 • ZAPROSZENIE   17 tygodni 4 dni temu

  Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej SYJON powstało w sierpniu 2018 roku. Członkowie Stowarzyszenia tworzą Zespół Muzyczny SYJON, który jest integralną częścią Stowarzyszenia zapisaną w jego Regulaminie.
  Celem Stowarzyszenia jest propagowanie wartości patriotyczno-chrześcijańskich zakorzenionych w kulturze i dziedzictwie narodowym poprzez organizację różnych wydarzeń kulturalnych. Stowarzyszenie oraz Zespół Muzyczny SYJON tworzą ludzie w różnym wieku i każdy jest pasjonatem muzyki. Trud pracy, ambitne cele, autorskie projekty w postaci napisanych własnych tekstów oraz muzyki sprawiły, że od początku istnienia Stowarzyszenie dąży do tego, żeby się rozwijać i uczestniczyć w różnych projektach o charakterze kulturalnym na coraz większą skalę. Od momentu powstania Stowarzyszenie jest bardzo aktywne w obszarze upowszechniania kultury polskiej, a dowodem tej aktywności jest organizacja i czynny udział w wydarzeniach oraz koncertach min. takich jak:

  – Koncert Kolęd i Pastorałek pt. ,,Święta noc w Betlejem” – Parzno
  – Wieczór Papieski pt. ,,Święty Jan Paweł II – Papież Wolności” – Parzno
  – Koncert Chwały on-line – Giganty Mocy – Bełchatów
  – Koncert Pieśni Patriotycznych – Parzno
  – Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej – Bełchatów
  – Koncert Maryjny AVE MARIA – Giganty Mocy – Bełchatów
  – Oprawa muzyczna XXXIV oraz XXXV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Energetyków, Elektryków i Elektroników na Jasną Górę – Częstochowa
  – Rekolekcje Ewangelizacyjne – Brańsk
  – Koncert Uwielbienia OGRODY PANA – Bełchatów
  – Koncert Maryjny – Tomaszów Mazowiecki
  – Koncert ku czci Sługi Bożej Wandy Malczewskiej – Parzno
  – Parafiada, Koncert Uwielbienia – Kamieńsk
  – Koncert Uwielbienia – Kluki
  – Koncert Uwielbienia – Sulmierzyce

  W okresie stanu epidemiologicznego zgodnie z tym co powiedział Święty Jan Paweł II ,,…wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali…” obraliśmy sobie za cel, żeby cały czas być aktywnym w życiu społecznym. Organizując różne wydarzenia patriotyczno-religijne pragniemy wzmacniać ducha narodu, który w pewnym momencie został zachwiany i wprowadził duży niepokój wśród społeczeństwa i wiernych. Od momentu ogłoszenia epidemii zorganizowaliśmy i wzięliśmy muzyczny udział w 15-stu wydarzeniach, a były to min.: Adoracje Najświętszego Sakramentu, Koncert Uwielbienia poświęcony Słudze Bożej Wandzie Malczewskiej, Koncert Chwały, który odbył się w Święto Bożego Ciała, Oprawa Muzyczna XXXV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Energetyków, Elektryków i Elektroników na Jasną Górę, Wieczór Papieski pt. ,,Święty Jan Paweł II – Papież Wolności” oraz Koncert Kolęd i Pastorałek pt. ,,Święta noc w Betlejem”. W/w wydarzenia poprzez profil na Facebooku Zespołu Muzycznego Syjon, kanał Youtube Jasna Góra oraz TV Trwam obejrzało wiele tysięcy osób w Polsce i za granicą.