Skip to main content

Akcje KGP i PiS

portret użytkownika Beata Dróżdż
pies.jpg

W grudniu i styczniu Klub Gazety Polskiej wspólnie z Zarządem Prawa i Sprawiedliwości w Piotrkowie Trybunalskim, przeprowadził dwie akcje charytatywne:

 • I akcja "Paczka Na Boże Narodzenie dla żołnierzy AK na Białoruś", przekazane przez Państwa artykuły spożywcze, życzenia wraz opłatkiem zostały dostarczone do Stowarzyszenia ODRA- NIEMEN, za którego pośrednictwem trafiły one do naszych rodaków na Białorusi - w ich imieniu dziękujemy.
 • II akcja "Pomoc dla zwierząt". Dzięki uprzejmości piotrkowskiego przedsiębiorcy pana Macieja Maciołka i firmy ARES udało nam się pozyskać pół tony karmy dla psów, którą w minioną sobotę (08.01.2011r.) dostarczyliśmy do piotrkowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, a jest komu pomagać, obecnie w naszym schronisku jest 291 psów, a są jeszcze koty.

  Oczywiście nadal poszukujemy ludzi dobrej woli o wielkim sercu, którzy potrafią dzielić się z potrzebującymi. Już na wiosnę zamierzamy przeprowadzić kolejną akcję "Paczka na Białoruś" oraz "Pomoc dla zwierząt".

  Wszelką chęć współpracy można deklarować drogą mailową na adres gp.piotrkow@onet.pl - zapraszamy.

  Beata D.

  12 stycznia 2011

 • 0
  Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
  Twoja ocena: Brak

  zapraszam

  portret użytkownika Admin

  Członków, także sympatyków, KGP do Grupy Roboczej jaka na trybunalskich.pl funkcjonuje od miesięcy. GR to dobre miejsce do bieżącej wymiany informacji, dyskusji, czy przygotowywania dokumentów...

  Jeszcze jedno. Włożony art., czy wydarzenie proponuję, przed zatwierdzeniem - włożeniem, na portal - podpiąć do GR, to powoduje automatyczne rozesłanie do członków GR.

  Opcje wyświetlania odpowiedzi

  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.