Skip to main content

SKANDAL w Sądzie w Radomsku!

portret użytkownika Towarzystwo Patriotyczne

W dniu 28 sierpnia 2013 r., Towarzystwo Patriotyczne Radomsko skierowało do Prokuratury Rejonowej w Radomsko wniosek o wszczęcie postępowania, w związku z prawdopodobieństwem popełnienia przestępstwa przez Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Radomska p. Arkadiusza Ciacha, który w dniu 1 marca 2013 r., w Dniu Żołnierzy Wyklętych, na swoim profilu internetowym na Facebooku, określił ich mianem ”żołnierzy przeklętych”, przez co obraził uczucia narodowe, patriotyczne i chrześcijańskie wielu milionów Polek i Polaków, w tym także członków Towarzystwa Patriotycznego.

Tym czynem dokonał profanacji pamięci polskich bohaterów - ikon naszej narodowej historii.
(tekst n/wystąpienia: zał.1.)

Prokuratura niezwłocznie przekazała sprawę do Sądu Rejonowego w Radomsku.
I zaczęło się, skala utrudnień i niezrozumiałych działań wobec n/Towarzystwa Patriotycznego w tej sprawie jest iście niebotyczna. Od wniosku o podanie wykazu osób (wraz z adresem ich pobytu) dotkniętych czynem oskarżonego, przez niedokładne adresowanie korespondencji, odrzucanie wszystkich wniosków Powoda (TP) w tym wniosku o zmianę sędziego prowadzącego sprawę, przeniesienie procedowania do Sądu w innym mieście, mylenie nazwiska Przewodniczącego TP (reprezentującego TP w sprawie), które skutkowało niemożliwością odebrania korespondencji sądowej w tej sprawie, braku postępowania dowodowego, aż do dwukrotnych prób umorzenia postępowania co w końcu stało się faktem w dniu 7 maja 2014 r.

Nieprawomocne Postanowienie o umorzeniu postępowania wobec oskarżonego z powodu braku znamion czynu zabronionego a kosztami procesu (który faktycznie się nie odbył!) obciążono Towarzystwo Patriotyczne - zostało zaskarżone zgodnie z wymogami, do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Tryb.
Właśnie w dniu 9 lipca 2014 r. (środa), o godz. 11:15 sala 22, w Sądzie Okręgowym w Piotrkowie Tryb., odbędzie się odbędzie się rozprawa apelacyjna w tej sprawie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i tych którym ta sprawa jest bliska i może być bliska, wszystkich którzy czują się patriotami i są patriotami - o przybycie i uczestniczenie na rozprawę i uczestniczenie w niej w charakterze widzów i obserwatorów.

Swoją obecnością powiedzmy STOP farsom w tzw. wymiarze sprawiedliwości.
STOP bezprawiu, STOP dla deptania pamięci naszych bohaterów, naszych patriotycznych ikon, naszej wiary i naszej historii.
NIE ZAPOMNIJ – ONI ODDALI DLA NAS SWOJE ŻYCIE.

Radomsko, 27.06.2014.

Przewodniczący Towarzystwa Patriotycznego Radomsko
Tadeusz Dudkiewicz

4.333335
Ocena: 4.3 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak