Skip to main content

Episkopat apeluje (zadanie nie tylko dla rządzących)

W sytuacji gdzie usłużne media wykręcają dogmaty wiary i przekręcają Prawdę objawioną dla jedynie słusznej ideologi, wprowadzając totalne zamieszanie pojęciowe w tych co nie odrobili lekcji religii, to warto uważnie czytać takie dokumenty episkopatu ratujące postawę ludzi wierzących i budujące harmonię duchową człowieka w tym szalejącym świecie:
Apel Prezydium Konferencji Episkopatu Polski w związku z rozpoczęciem prac nad projektem ustawy o medycznym wspomaganiu prokreacji (in vitro)
Przeczytaj i przekaż swojemu środowisku, niech się obroni przed totalitaryzmem i dyktatem tych zniewalających umysły.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Komorowski i nauczanie JPII

portret użytkownika ryszard l

Czytając ten ważny Apel rodzi mi się zapytanie:
Co urzędujący prezydent podpisujący ustawy krwawym długopisem ściekającym obłudą ma wspólnego z nauczaniem Wielkiego Polaka Jana Pawła II ?
Ten strażnik żyrandola będący mieszkańcem belwederu jak widać w trosce o swoją posadę zawsze perfidnie zakłamuje rzeczywistość nawet przymilając się do zażenowanych stypendystów (Dzieło Nowego Tysiąclecia i Centrum Myśli Jana Pawła II ) i to tych świadomych treści wielkiego testamentu, jakie były całym życiem nieugięcie głoszone wbrew europejskim trendom poprzez świętego Karola Wojtyłę.
Jak trudno tutaj bez emocji przyjąć i oglądać tą wyborczą szopkę w której bez pardonu instrumentalnie wykorzystuje się młodzież i co wyraźnie tutaj trzeba zaznaczyć ten brak zasług dla utrwalania dziedzictwa tego pontyfikatu, a można nawet powiedzieć, iż niejednokrotnie te podpisy krwawego długopisu przysłużyły się walce z tym nauczaniem.

Małżonkowie powinni przyjąć ten apel jako bardzo ważny…

Nie tylko katoliccy małżonkowie powinni przyjąć ten apel jako bardzo ważny, ponieważ ukazuje fundowane nam na ostatnim zakręcie przez rządzących podminowanie całej życiowej prokreacji. To ta nieroztropna działalność będzie wyrokowała na zdrowiu Polaków nie tylko fizycznym, ale i psychicznym, ponieważ w konsekwencji nastąpią procesy nieodwracalne, trwale niszczące nie tylko zakładanie zdrowej rodziny, a nade wszystko charakter tej osoby realizującej takie rozwiązanie, a także postawę człowieka uwikłanego w stosowanie tej dewastacyjnej formy ingerowania w rozrodczość. Są to procesy degradujące i niszczące to co najpiękniejsze w człowieku. Problemy te zaczynają się objawiać poprzez potężny niepokój, oraz wielkie niezrównoważenie i to bezpowrotnie przekreśli rzeczywisty wymiar odczuwanego szczęścia i spełnienia życiowego do którego te osoby dążą.
Apel przez biskupów pisany jest z wielką troską, którą warto odczytać, a nade wszystko odkryć tą ważną wartość edukacyjną ratującą nie tylko godność ludzką, ale sygnalizującą realne zagrożenia.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.