Skip to main content

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI

witam

debiut internetowy niemal, proszę wybaczyć ewentualne niedociągnięcia, ręce jeszcze się trzęsą.

Składam najgłębsze i najszczersze wyrazy współczucia wszystkim dotkniętym smoleńską tragedią, zarówno tą z przed lat siedemdziesięciu ale zwłaszcza tą z przed tak wciąż niewielu godzin. To co się stało jest niepojęte i trudne do oswojenia. Polska, my wszyscy, niezależnie od naszych politycznych sympatii i antypatii, poniosła stratę, której naprawa, jeśli nawet jest możliwa, zajmie lata, jeśli nie kolejne pokolenie. Dramat którego jesteśmy uczestnikami powinien nas zjednoczyć i umocnić, niech ten okrutny los i te bezsensowne, przedwczesne śmierci nie będą daremne, niech dadzą początek nowej, lepszej Polsce.

Nie musimy się kochać, ale szanujmy się, mamy tylko jedno życie i jedną Polskę a opatrzność uświadomiła nam kolejny raz jak kruchy jest nasz los.

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI.

Piotr Ostromecki

Witamy u nas

portret użytkownika witold k

Wątek wkładam na panel głowy.
http://www.trybunalscy.pl/node/2460

witold k

Więcej debiutów...

stanie się silną stroną strony trybunalscy.pl. Niech wreszcie przełamią się lody skrytości, bojaźni i zaściankowości. Całemu społeczeństwu trybunalskiemu może wyjść to tylko na dobre, nawet przy rozbieżności opcji politycznych czy innych wizji naszej współczesności.Do tematu wrócę w artykule. Pozdrawiam

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.