Skip to main content

List otwarty

portret użytkownika PIS

Do
Przewodniczącego Stowarzyszenia „Prawica Razem” w Piotrkowie Trybunalskim Pana Krzysztofa Chojniaka

Szanowny Panie Prezydencie!

Zarząd Prawa i Sprawiedliwości w Piotrkowie Trybunalskim, uprzejmie Pana informuje, że kandydatem naszej partii na Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego jest pan Piotr Masiarek.
Pragniemy skupić wokół jego kandydatury wszystkie środowiska prawicowe, funkcjonujące w naszym mieście.

W związku z tym zwracamy się do Pana jako przewodniczącego Stowarzyszenia „Prawica Razem” i do wszystkich członków i sympatyków tego Stowarzyszenia o poparcie kandydatury pana Piotra Masiarka na Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego.

Mając na uwadze zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w ostatnich wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim, pan Piotr Masiarek jest najlepszym kandydatem na prezydenta naszego miasta w nadchodzących wyborach samorządowych i może być gwarancją sukcesu wyborczego.

Z wyrazami przyjaźni i szacunku:

Zarząd Prawa i Sprawiedliwości
w Piotrkowie Trybunalskim:

 • Piotr Grabowski
 • Zbigniew Zięba
 • Maciej Maciołek
 • Adam Gaik
 • Krzysztof Sztark

  25 września 2010

 • 0
  Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
  Twoja ocena: Brak

  Przyłączając się

  portret użytkownika witold k

  Przyłączając się do Listu, przypomnę, że to partie polityczne nie stowarzyszenia czy obywatelskie wspólnoty samorządowe ponoszą odpowiedzialność za dużą i małą ojczyznę.

  Odpowiedzialność lokalnych środowisk winna raczej przejawiać się w kształtowaniu lokalnych komórek partii politycznych. Obecnie mamy do czynienia z konkurencją wobec partii politycznych. To niebezpieczna droga. Owszem, polityczne zawirowanie czasu przełomu, wprowadza zamieszanie, nie może ono jednak przesłonić polityki jako Matki Mądrości.

  Stowarzyszenia, związki, wspólnoty... nie mają za zadanie konkurować z partiami politycznymi a poprzez poparcie bądź nie poparcie konkretnej Partii, wpływać na jej ewolucję.

  witold k

  Opcje wyświetlania odpowiedzi

  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.