Skip to main content

Zadbajmy o Piotrków Trybunalski Zadbajmy o Piotrkowian

portret użytkownika Piotr Masiarek
herbPT.svg.png

Szanowni Państwo!

Nazywam się Piotr Masiarek, urodziłem się w Piotrkowie Trybunalskim, tu przebiegało dotychczasowe moje życie rodzinne i zawodowe, mam 51 lat, żonę Ewę i troje dzieci: Jakub(1982r), Karol(1984r.) i Katarzyna (1990 r.). Ukończyłem Technikum Przemysłu Szklarskiego w Piotrkowie Trybunalskim w 1979 r. i otrzymałem dyplom technika aparatury kontrolno – pomiarowej i automatyki przemysłowej. W roku 2006 ukończyłem Wydz. Filologiczno -Historyczny w Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim na kierunku: Historia w zakresie: Współczesne Stosunki Międzynarodowe Społeczne i Polityczne i otrzymałem tytuł magistra na tym Wydziale.

Moja partia, Prawo i Sprawiedliwość, powierzyła mi misję startu w jesiennych wyborach samorządowych na Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Proszę więc Was drodzy Państwo o poparcie mojej kandydatury.

Najważniejszy jest jednak w tych wyborach Piotrków Trybunalski - miasto mojego dzieciństwa, młodości i dorosłego życia, miasto o bogatych tradycjach historycznych, miasto sejmów i siedziba Trybunału Koronnego.
Chcę dziś budować razem z Państwem - Piotrków Trybunalski piękny, uczciwy i nowoczesny.

Szanowni Państwo!
Od 1998 roku aż do dziś, jestem radnym Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego . Pełniłem w niej funkcje w-ce przewodniczącego i obowiązki przewodniczącego Rady. Ponadto pracowałem jako członek w Komisjach: Oświaty, Nauki, Kultury i Kultury Fizycznej, Komisji d/s Rodziny, Zdrowia, Spraw Społecznych i Osób Niepełnosprawnych oraz w Komisji Polityki Gospodarczej. Przewodniczyłem Komisji Administracji i Bezpieczeństwa Publicznego. Byłem także członkiem Komisji Bezpieczeństwa przy Prezydencie Miasta jak również członkiem Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Piotrkowianie to wspaniali ludzie, którzy nieraz udowodnili, że potrafią stawić czoła przeciwnościom losu i dokonać dobrych wyborów. Żyjemy w wolnym kraju i wszyscy razem mamy ten dar wolności pielęgnować. I dlatego jako kandydat na Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego pragnę oprzeć swój program rządzenia na trzech podstawowych filarach:
1.Piotrków przyjazny obywatelom w którym każdy poczuje się bezpiecznie i dobrze.
2.Chcę aby obywatele Piotrkowa Trybunalskiego mogli realizować swoje marzenia i ambicje w ramach obowiązującego prawa tak, aby każda rodzina była szczęśliwa.
3.Pragnę aby Urząd Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego, był wrażliwy na problemy społeczne mieszkańców, którzy są słabiej sytuowani.

Szanowni Państwo!
Bądźmy razem – Piotrków jest najważniejszy! - to hasło wyborcze, które pragnę zrealizować.

Moim pragnieniem zawsze było, aby Piotrków był silnym i nowoczesnym miastem w naszym regionie. Taki Piotrków chcę budować razem z Wami jako prezydent . Będę to czynił w poczuciu odpowiedzialności i pokory, bo taki jestem, bo kocham to miasto i pragnę by było piękne, nowoczesne i przyjazne ludziom.

Czy również dla Ciebie Piotrków Trybunalski jest najważniejszy?

Serdecznie Państwa pozdrawiam!

Piotr Masiarek: www.PiotrMasiarek.com

25 października 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak