Skip to main content

Uczciwe wybory

portret użytkownika ryszard l
herbPT.svg.png

Uczciwe wybory - to świadome wybory

Gdzie można znaleźć informację, aby podjąć najlepszą decyzję.
Jeżeli interesuje cię moja osoba to polecam stronę WWW.RyszardLopacinski.prv.pl. Inni z PiS to www.PisPiotrkow.prv.pl

Czy władza pieniądza, wpływów, układów, protekcji zostanie zmieniona?
Kampania to pieniądze, duże pieniądze, które na pewno nie kto inny zapłaci - tylko podatnik.
Czy możesz zrobić dobrą kampanię wyborczą w mieście, w którym na każdej formie prezentacji zbierane są kolejne opłaty. Tutaj potrzeba zauważyć problem dostępu do swobodnej plakatowej reklamy - takiej jaką pamiętam z lat dziewięćdziesiątych. Niestety to już historia.

Ten koncesjonowany dostęp jest zarezerwowany dla osób zależnych od kapitału. I tutaj nie każdy lubi być w wplątany sytuacje korupcyjne. A wypada dodać, iż brak powszechnego dostępu do miejsc reklamy powoduje wykroczenia, na które nie zwraca się uwagi. I tutaj znowu górą ludzie, którzy w mniejszym stopniu lub na wielką skalę realizują zachowania łamiące prawo. Ale dominujące układy należy przeciąć. Kto to zrobi najlepiej? A jaka to moralność, czy jest wystarczające usprawiedliwienie dla takiego niezgodnego z prawem zachowania? Brudna walka nie przebiera w środkach do celu. Dlaczego osoby które mają o sobie wysokie mniemanie nie kierują się sumieniem.

Czy tutaj nie obowiązują te najwyższe standardy. Gdzie jest ten uśmiechnięty sprawiedliwy. O zaprawdę leży - usprawiedliwiając się, że za tą sytuację to on jest nie winien. Wszyscy inni są sprawcami on się tylko bardzo starał i jest nie winien, to takie układy. A na układy nie ma rady. Tutaj warto dopowiedzieć, że będzie uczciwiej jeżeli są takie układy to nie kandyduj do Miejskiej Rady. Miasto potrzebuje ludzi, którzy swą rzetelnością pracy wyrwą układy - które niszczą każdego z nas. Czy jest to możliwe? Jest demokracja i większość stanowi władzę.

Na koniec też dodam, iż kandyduję do Rady Miasta i pozdrawiam tych których nie widać, bo właśnie tych trzeba wyłowić z tego tłumu kandydatów, to na pewno nastąpi pozytywna zmiana oczekiwana przez mieszkańców.

Inni z PiS to www.PisPiotrkow.prv.pl

Ryszard: WWW.RyszardLopacinski.prv.pl

13 listopada 2010

W załączniku moja ulotka, wydrukują ją i podaj znajomemu. Proszę

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak