Skip to main content

Zbliża się druga rocznica

portret użytkownika witold k

Zbliża się druga rocznica istnienia portalu trybunalscy.pl. Można rzec, że już minęła, bo w grudniu 2006 dobrze wiedzieliśmy, czego chcemy. W pierwszych dniach stycznia 07 dostaliśmy domenę.
Kierując uwagę naszych użytkowników na opinie napisane do tej pory: np. Zapraszamy do współpracy chcę zwrócić uwagę na kilka rzeczy.

 • Do tej pory w panelu głównym umieszczaliśmy wszystkie jak nazwę wartości. Portal rozwija się dynamicznie i takie pozycje jak: ogłoszenia, informacje, ankiety, komunikaty muszą schodzić do odpowiednich działów, aby w panelu głównym mogło jak najdłużej pozostać to, co istotne - podglądy czy opinie. Zatem prośba, aby zaglądać do działów. Istnieje, bowiem element zapominania o tym, co już nie kole w oko a co dalej jest ważne, np. trwająca ankieta czy protest, list...
 • Wyraźnie potrzebujemy wsparcia – stałej współpracy: informatyka webmastera i korektora tekstów. Tu uwaga portal nie jest i na pewno jeszcze w 2009 roku nie będzie komercyjny. Współpraca z nami to wolontariat. Mile będzie widziana pomoc finansowa na początku roku. Stałe opłaty.
 • Mamy 56 zarejestrowanych użytkowników, w tym, jak mówią „martwe dusze” Osoby, które zarejestrowały się i nie podejmują żadnej pracy – nie piszą artów, komentarzy, nie biorą udziału w ankietach, protestach... Mam wrażenie, że są też osoby, które trafiły tutaj a nie chcą u nas być. Prośba o uregulowanie tej sprawy. Podjęcie współpracy bądź wystąpienie do admina o usunięcie konta użytkownika.
 • Statystyki portalu są zadowalające. Portal wypełnia ważną funkcję w piotrkowskim środowisku. Istniejące bariery, które utrudniają nasz rozwój zakotwiczone przede wszystkim w partyjniactwie, uprzedzeniach personalnych winny ustępować. Czy tak będzie zależy głównie od nas zarejestrowanych użytkowników.
 • Zapraszam do wyrażania swoich opinii na temat trybunalscy.pl do podejmowania szerszych inicjatyw wychodzących poza Internet. Do pozyskiwania kolejnych osób i środowisk.

  witold k

  10 grudnia 2008

 • 0
  Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
  Twoja ocena: Brak