Skip to main content

Witold Kowalczyk

portret użytkownika witold k

Epitety Adama z mamy Michnika jako drogowskazy współczesnego "ludobójstwa" Polaków

polska-flaga-stare.jpg

Karygodny upadek III RP widoczny na co dzień. Mowa o kolejnej nie wiem której prymitywnej zemście koterii wokoło założycieli PRL&IIIRP zmusza mnie do refleksji.

Jak to było czego nie mówią Ci z pierwszych stron gazet a bez czego stajemy się motłochem. Grupą zamanipulowaną pod polityczne potrzeby z dnia a na szkodę starego europejskiego narodu.

Zdanie o tym jak to się dzieje, że 20 latek ma mentalność sprzed 120 lat...

portret użytkownika witold k

Dzwudzestoletni fircyk uznał, że kandydata na wysoki urząd w USA trzeba zabić. Pominam kompetencje (znikome) urzędu. Także pomijam ludzkie hieny rodaj stwora, który nie czeka na trupa. Gdzie młodzian wsadzał głowę, co jadał. Zakładam tutaj, że sam, że nikt go nie posłał.

120 lat to liczba przykładowa dużo później (bliżej nas) Stalin z kolegą uznali że gen. Sikorski też jest niepotrzebny. Lech Kaczyński. Tu (jak zawsze) mamy splot pasujących ogniw. W każdym razie polityczne mordy funkcjonują i mają się dobrze; jak o grę główną idzie.

portret użytkownika witold k

Ideolodzy kontra ideowcy = mięso armatnie?

Komu rozum i logika szwankuje? Nie tyle o stracie dla katolickiej (powszechnej) polityki będzie ile o ślepej drodze ideowców i ideologów o ich wykorzystywaniu posługiwaniu się nimi. O niszczeniu ludzi, które spełnia rolę brakującego ogniwa.

Od lat dziwiedziesiatych XXw mówię - "nie kopie się młodego Giertycha" to przykład. Lista sponiwieraych to mniej więcej polski paralament III RP.

Nie Suweren to polityczni szarlatani z prawa i lewa

portret użytkownika witold k

Przeganianie motłochów podawane jako służba społeczeństwu to raj dla hochsztaplerów.

Temat jaki poruszam pierwszy raz zobaczyłem wskazałem to akcja Junty Wojskowej. Pierwszy jej etap, etap montowania przez USA sankcji na PRL za wprowadzenie Stanu Wojennego. Jak pamiętamy sankcje upadły. Nie byly skuteczne bo np. komunistyczna Argentyna obeszła je przez Rumunię. Podawałem przykład piotrkowskiej Piomy.

Gwałt. AD 2024

portret użytkownika witold k

W tych dniach w polskim paralmencie jak w soczewce skupł się główny problem bękarta z Magdalenki. Jest to ignoranctwo nakręcone politykieterstwem. Rodzajem braku kompetencji? Nie wiem; prymitywnym zacietrzewieniem i asekuracją pożytecznych idìotów. Golone strzyżone tak przypomnę.

Ksiądz Olszewski

portret użytkownika witold k

Powiem, że pisząc w czasie festiwalu jak nazwaliśmy "koalicji 13 grudnia", o rodzaju szaleństwa tuskomani nienawistnej politycznej zemście, nie myślałem że będą aż tak głupi.

Niemieccy wychowawcy p. Tuska nie mają dobrych dni. Parobka Tuska trzeba usunąć. Zmienić na urzędzie kraju nad Wisłą, Ślepy tor z tym panem, któremu polskość uwiera.

portret użytkownika witold k

Pradziadek Biden

Square_and_compasses2_0.jfif

Pradziadek Biden. Nie jest tak jak to realizują środki masowego rażenia pod potrzeby światowego motłochu. Jest tak, że kondycja zdrowotna Polityka nie ma znaczenia za to wiek głównych pretendentów - starczy wiek - mówi nam o upadku ku zadowoleniu łóż (też leśnych dziadków), w tym wypadku USA, że sowiecką Rosję (przed gorbaczowską) wskażę.

Hello

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Skrajnie lewackie oszołomsto Tuskowego dziadostwa i to na całym froncie przede wszystkim historycznym, politycznym, gospodarczym nie uprawnia do odradzania się oszołomostwa PC-owskiego. To nie jest przepustka po nowe żołdy.

To jest doświadczenie, kara za błędy wciąż powtarzane. Jeśli te z lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych XXw można wytłumaczyć nie wpuszczeniem ludzi do "Magdalenki" to kolejne są przemyślanym samobójstwem Polski o jaką oddawali życie nasi przodkowie. Jakiej ja służyłem i służę.

witold k

28 czerwca 2024

portret użytkownika witold k

Nikt nie jest wstanie odebrać nam tych naszych zero punktów?

polska-flaga-stare.jpg

Takie oto zdanie padło w moim domu, (pierworodny) po pierwszym meczu polskiej drużyny piłkarskiej. Euro2024.

"Nikt nie jest wstanie odebrać nam tych naszych O (zero) punktów."

Wyniosę to poza piłkę nożną; po naiwność Jaruzelskiego i kolejnych. Obecnego idioty Donalda T.

portret użytkownika witold k

Ksiądz Jan Umiński: Sługa Rzeczypospolitej

orzel IV RP.png

z naszego archiwum

Przychodzi mi w XXX rocznicę odejścia księdza Jana Umińskiego zająć się tematem – wiele razy wskazywanym - jednak przy tej Postaci koniecznie na nowo wskazanym.

Subskrybuj zawartość