Skip to main content
portret użytkownika witold k

Proszę was. Zobaczcie politykę, także oczami inteligentnego podatnika – obywatela, który chce służyć sprawie. Który rozumie koteryjne toksyczności, i który chciałby pomóc w tej sprawie… bezinteresownie.

Na dzień dzisiejszy; przy totalnym poszufladkowaniu każdego wstępnie rozgarniętego, przy asekuracji i z tego wynikającej konsekwencji wydaje się, że publicystyka może być pierwszym krokiem budowania przedpola do rozświetlania zamglonej, zadymionej, atmosfery. Ucieczka przed tym, to dalsze żywienie się Krzysztofa Cecha. Z tej waszej tajności można się jedynie uśmiać. Przystąpcie do grupy tematycznej i tam wypowiadajcie się…. Nadzieje; z radnych PiS, z opozycji - rozwiewa wiatr i jest to bardzo bolesne.

Jeśli nie radni to niech wasi znajomi podejmą np. blogową publicystykę, to jest naprawdę ważne. Blog (bieżący) radnego byłby krokiem do przodu. Wczoraj (21.01.2015) były podane przykłady dużo ich, z których byłyby doskonale wpisy w blogu np. o emerycie z Moskwy, który dożywotnie będzie sekretarzem..., bo kasy szkoda. Czy spot telewizyjny kontra karteczka ze sprawozdania pracy prezydenta.

Odłączcie prywatne animozje czy ambicje od realnej pracy… nie tylko proceduralnych porządkować (cholernie potrzebne), ale przede wszystkim poprzez przejmowanie inicjatywy: Marsz Pileckiego, Ks. Jan Umiński, współpraca z Klubem Grota - jest tego dużo. Każda komisja - sesja powinna być skomentowana. Zachowanie radnego wyjaśnione.

A temat budowania Prawicy w PT? Nawet o tym nie myślicie. Prawicy - nie mylić z PiS.

witold k

22 stycznia 2015

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak