Skip to main content

witold k - blog

Non possumus 5?

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Nie wiem który raz (5) w ten maksymalny (za Błogosławionym) sposób wyrażam swoje opinie na temat kosmicznych manipulacji poszczególnych ekip poszczególnych Administracji mojej Ojczyzny, której całe swoje życie ca 45 lat w politycznej świadomości reszta wcześniejsza (ca 20 lat) z genów wzięta.

 • 85. rocznica sowieckiego ludobójstwa na Polakach. Strzelali jak w Katyniu – w tył głowy. A potem do dołu…
 • Chyba jestem

  portret użytkownika witold k

  chyba jestem jednym publicystą politycznym, który permanentnie nawiązuje do broszury pana Witolda Jedlickiego o "Chamach" i "Żydach"
  To znaczy, że muszę z przykrością oznajmić, że dzisiejszym "Chamem" jest PC-owski beton dominujący w ZP. Wypełnia w 100% wykazywane zacofanie zacietrzewienie o czym pisał Pan Jedlicki odnosząc się do moskiewskiej ekipy w PRL.

  Opozycja; jak to się samo dziadostwo nazwało

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Opozycja - dziadostwo (Maciosek) apeluje o posiedzenie Sejmu w sierpniu po to aby wyrazić medianą troskę o opał… nie węglowy.

  Jasnym jest, że dożynają pisowską watahę, jak to ich kolega nazwał; narzędziem jaki PiS sam uruchomił. Siebie (następców) sprowadzają na jeszcze gorsze pozycje. Socjalne bez warunków. XXI wieczny komunizm, czy może nowa kolejna polityczna eugenika?

  Do meritum

  portret użytkownika witold k

  Rzucić p. Jarosława Kaczyńskiego na pożarcie

  Różnica bowiem jest taka, że wtedy kiedy pisałem „Brat powinien odwołać brata – dać gawiedzi satysfakcje jednocześnie dokręcić śrubę” i tego nie zrobiono a było to zamknięte w naszych granicach. Brat prezydent zginął a dziadostwo post PRL zostało wepchnięte i ukorzenione w Brukseli i w jej parobkach.

  Sami przyczyniliśmy się do wywrócenia szans na Unię jaka była w głowie planach sługi Bożego Roberta Schumana. Niemcy (Badenia Wirtembergia) oczekiwali Polski w UE chcieli pokazać rodakom rodzinę, godność, patriotyzm. Czy dalej oczekują?

  Śmieci: Frasyniuka & śmieci Ziobro O Millera zero Frasyniuka

  portret użytkownika witold k

  Nie myślałem przed laty po tym jak popełniłem kilka(naście) wpisów przy okazji dużego biznesu spod nicku Ustawa Śmieciowa. Wskazem (wtedy) także lokalne koteryjne przewalanki w PT – wymiana koalicjanta w Radzie Miejskiej, że do tematu wrócę. A jednak.

  Ma rację pan Frasyniuk mówiąc za kolegą Millerem, że Ziobro to zero. Tak. Podobnie do p. Millera biznesu (ministrant z Żyrardowa) na polityce – pośredniczeniu w moskiewskiej pożyczce - nie zrobił. Na starość Eurokołchoz wypłaca żołd posła swemu lojalnemu człowiekowi ówczesnej Moskwy.

  Frasyniuk

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  z naszego archiwum

  Nie! (niezliczoną ilość razy problem pokazywałem). Ani zdania na temat upadku kolejnego parobka komuny – znaczonej przez bezpiekę kasy. 9O% biznesów powstałych w luce – bałaganie okresu przełomu, to biznesy postkomunistyczne.

  Frasyniuk

  portret użytkownika witold k

  z naszego archiwum

  Tak. To ten bohater, co to policjanci musieli Go przenosić z ulicy na chodnik. Ten sam, który pograniczników ma za śmieci a Państwo polskie za zakład opiekuńczy nad interesem w przemieszczaniu mas ludzkich pod potrzeby rządców świata.

  Zachłystują się piękną kartoteką pana Frasyniuka a przy tym nie wyjaśniają czy o ciężarówki chodzi czy o piwnice opiekunów z bezpieki PRL. Nie ważne.

  Nie widzą czy udają, że nie widzą?

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Oba przypadki są toksyczne i oczekują trupa jako formy - drogi do odzyskania znaczonego sumienia. Trupem tym, bo mowa o polityce; ma być III RP. Zdrajca, który doprowadził do konieczności usunięcia z Magdalenki III RP, jest uosobiony w osobie Jarosława Kaczyńskiego.

  Panowie Geremek i Kiszczak nie dopuściliby panów gdyby nie mieli pewności co do lojalności tychże. Służę przykładami niszczenia u zarania każdej idei czy osoby, którą mogłaby otworzyć oczy założycielom III RP że coś wykręca się spod kontroli. Z pierwszą zdradą ustrojową – konstytucyjną; ordynacją proporcjonalną.

  Bractwo

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Kilka zdań o ponad partyjnej, politycznej nieformalnej wspólnocie (bractwo od brania chociaż nie potrzebna – pomocy państwowej w czasie epidemii czy inflacji) a jakiej nie pomyśleli likwidatorzy PRL. O tym jak to III RP popełnia błędy PRL. Jak odgrodziła się na wzór PRL od w tym wypadku patriotów; wtedy od kasy robotniczej.

  Powstania: Warszawskie…

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Chciałbym zatrzymać nas nad fenomenem polskim dokładnie katolickim – lewica powie demokratycznym cała reszta; wolnościowym, niepodległościowym i co tam jeszcze. W tych przymiotnikach nie idzie o różnice a wyróżnianie się. Pomijam tu źródła finansowania poszczególnych, że tak powiem idei (w tym marionetek - polityków), choć to właśnie finansowanie ma zasadnicze znaczenie w tym, że nie byliśmy nie jesteśmy wstanie powrócić do pozycji hegemona w katolickim (powszechnym) rozumieniu. Mowa tutaj nie o faktycznym stanie a rzeczywistej – bieżącej świadomości pod strzechą.

  Hanna Gronkiewicz honorowym obywatelem miasta stołecznego

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Powiem tak. Niechżeż PC-owski beton zrozumie wreszcie, że rozstawianie po kątach (bez jawności czytelności, dowodów) zawsze, ale to zawsze zemści się. Tamta strona współczesna żydokomuna zwalcza swoich wrogów nas. My swoich nieposłusznych... . Tak się zapędziliśmy, jak... Jaruzelski. Że Piłsudskiego nie wspomnę.

  portret użytkownika witold k

  Katolickiemu Stowarzyszeniu Energetyków (KSE) do sztambucha

  logoKSE.jpg

  Pod rozwagę XXXVII pielgrzymce energetyków na Jasną Górę - odnosi się do całej polskiej prawicy. Tej koncesjonowanej i tej pogubionej - opozycyjnej.

  KSE dlatego, że to jedno z moich dzieci i osobisty przykład pracy u podstaw w energetyce dokładnie w PGE Dystrybucja.

  Zakaz na Kaczyńskiego...

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Trudno nie skomentować kolejnej akcji (akcje iście anty Jaruzelskie z przełomu 80/90) likwidacji w istocie III RP. Tak! Antypisowskie zacietrzewienie dziadostwa post magdalenkowego (i nie tylko) jest podobne do tegoż z czasu usuwania Gomułki a następnie BMW Gierka. Jaruzelski jeszcze próbował a w 1983 (TK) zdradził i poszedł na kolejny układ z 1939. Przypomnę w 1939 roku młodzi Żydzi byli szkoleni do przejęcia władzy po wojnie - idiota Wisarionowicz. Udusił Go właśnie Żyd.

  Zabójstwo Leppera i… konserwatora powierzchni płaskich

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Mowa o współczesnych pominiętych, szufladkowanych, zwalczanych, wykorzystywanych o których mamy pamiętać, troszczyć się; ale nie kupczyć, używać w bieżącej rywalizacji partyjnej.

  Szlak mnie trafia jak widzę popisy dziadostwa; (Maciosek) rzekomo prawicowej opozycji do obecnej administracji III RP. O ich partyjnych popisach na każdy możliwy temat – okazję…

  Powtórka iście z naiwności anty Gierkowskiej, sterowanej akcji likwidacji PRL-u przy jednoczesnym zaszufladkowaniu potencjalnych konkurentów do III RP – „Ekstremy Solidarnościowej”.

  portret użytkownika witold k

  Wiara wymaga wspólnoty

  153-pielgrzymka-37-1536x1024.jpg

  Zdań kilka na kanwie 153. Piotrkowskiej Pielgrzymki Pieszej. Na przestrzeni kilku dziesięcioleci mojej działalności przy użyciu; długopisu, czcionki, klawiatury, niezliczoną ilość razy odnosiłem się do Wiary, religii i polskim w tym gnieździe.

  Zełeński podobnie do Bandery spocznie na niemieckiej ziemi?

  portret użytkownika witold k

  Czy aby zdajemy sobie sprawę z tego co na naszych oczach dzieje się w Europie. Po pierwsze. W powszechnym przekazie mowa jest o wojnie „w” albo „na” Ukrainie. Fałsz.

  Rosja spersonalizowana nazwiskiem i imieniem syna szefa komanda (było ich wiele...) palącego żywcem polskie wioski. Spalono ich ca 5800. Polityka wspólnych interesów; Judeopolonii. Rosji, Prus południowych.

  Niech oligarchowie i tłuste koty idą precz. Z dala od Jasnej Góry, a najlepiej niech idą do jasnej cholery!!!

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  To część wpisu Jacka. Nie podam nazwiska bo jest to tragiczny przypadek polskiego zmanipulowania, bo - wpisałem Jacka na listę międzypokoleniową i ciągle mam nadzieję.

  O Januszu zdań kilka

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  O "Januszu" i "Grażynie" zdań kilka

  Dworują sobie współziomkowie na temat niedostosowania się w rodzinie, sąsiedztwie do obowiązujących norm w nowych demoludach. Tych nowoczesnych, jak niegdyś za socjalistycznego związku młodych.

  Jacek na miły Bóg

  portret użytkownika witold k
  polska_flaga01.jpg

  Jacek kolega Grześka z Kręgu Dzieci i Młodzieży przy Duszpasterstwie Ludzi Pracy raczył się pochwalić swoją polityczną bystrością. Mam problem. Od niepamiętnych czasów chciałem Jacka na wzór Grześka, Pawła wielu jeszcze wpisać do ... sztafety między pokoleniowej. Oczywiście wpisuję Go.

  Wywód z pułapki międzynarodówek policji politycznych w tym wypadku FB jest okazją do ponownego spojrzenia na zjawisko masowej manipulacji wstępnie rozgarniętych. Postać Jacka jest tutaj na miejscu. Młody bowiem co jest zgodne z naturą i polityką chce bądź nie staje się ofiarą pewnych zaniedbań bądź (...).

  Wojenne europejskie gierki AD 2022

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Imperializm zbrojny trwa. Tak o nim głośno jak potrzebę tego określa chowanie imperializmu ideologicznego.

  Tak głośno o ilości jakości broni dostarczanej Ukrainie jak mocno trzeba schować oczekiwanie - przymuszenie tejże do, na kolanie przyjęcia oszołomstwa masońskiego spod nicku konwencji stambulskiej.

  portret użytkownika witold k

  Różaniec w wersji XL

  rozaniec.gif

  Po raz 40. piotrkowianie dali świadectwo swego chrześcijańskiego pochodzenia. Różaniec miejski męski to kolejna odsłona naszego pochodzenia, siły, nadziei.

  Przypomina mi się nie wiem, nie znam autorstwa, słownego bon motu z narady u świetnego (świętego) Piotra na bramce życia.

  Przepytuje św. Piotr świeżutką duszyczkę z jej życia. Zdumiony Piotr tuż przed przekierowaniem duszy, każe jej czekać i informuje Ojca Stworzyciela.

  Skandaliczne słowa ambasadora Ukrainy w Niemczech. Szybka reakcja ukraińskiego MSZ

  portret użytkownika witold k

  Tak niej więcej skomentowano - wspólnie Polska & Ukraina słowa ambasadorowa Ukrainy w Niemczech. Mowa o wypowiedzi Ambasadora (czerwiec 2022) o tym, że ludobójstwo na Wołyniu to po prostu czas wojny.

  Myślę jednak, że to dalsza forma wpływu na interesy w południowych Prusach. Niemiec nie daje broni do Ukrainy co najwyżej trochę jej sprzeda. Tym samym nie psuje odwiecznych układów z wykorzystaniem różnych marionetek np. Stefana Bandery czy obecnego Ambasadora w Niemczech.

  Więcej. Korytarz między Prusami (Królewiec) wschodnimi a Rosją ma być udrożniony.

  witold k

  1 lipca 2022

  portret użytkownika witold k

  Giertych ministrem sprawiedliwości?

  polska_flaga01.jpg

  Z taką prowokacją wystąpił Ten, którego Sąd Goja się nie ima.

  No. Powiem; dobry ruch. Jędrzej byłby zadowolony. Maciej owszem.

  Całe lata zwracam uwagę, że PC i PiS-owska głupota, naiwność, że poniewieranie każdego podejrzanego o to że Eurokołchoz, dokładniej Judeopolonia, może być niezadowolona, że ten czy tamten, zwłaszcza z Endecji, może mieć polityczny wpływ na III RP.

  Tu mowa o elitach. Zdrada była głębsza - jednym ruchem epitetem Ekstrema, Oszołomy, Ciemnogród, Mohery usunięto - zepchnięto polski powszechny (katolicki) żywioł.

  Rosyjski imperializm

  portret użytkownika witold k

  Bombardują nas (jak nazywają rządowe) media na temat obecnej sytuacji związanej z atakiem Rosji na Ukrainę. Tyle to trafne co naiwne

  Niemiec nie przekazuje broni Ukrainie bo nie życzy sobie tego Izrael. To znaczy, że Niemiec nie rezygnuje z Prus Południowych a Izrael z Judeopolonii. Moi mili parafianie.

  Nic na ten temat w środkach masowego rażenia czy wypowiedzi polityków w Polsce. To znaczy, że język stawiania do kąta Ruskiego, Niemca, Francuza prowadzi ich do zacieśniania współpracy.

  Król masonerii

  portret użytkownika witold k

  Załączony rysunek, oczywiście przedstawia króla szczurów. Wybrałem najbardziej, że tak powiem przyzwoity obraz pewnego zjawiska wśród szczurów. Nawiązuje także do zależności w loży i lożach wolnomyślicieli. Ofiary; może "żołnierze" złego ducha totalnie pogubieni w swym przerośniętym ego.

  portret użytkownika witold k

  Aborcja A.D.2022

  dziecko-1-845x635.jpg

  Aborcja jako zabieg polityczny, ideologiczny mający na celu produkcję masy ludzkiej wspomagającej cel nadrzędny - depopulację. Polityczna eugenika.

  Wskazując na komunistyczną Argentynę i na katolicką Irlandię (drogę do celu ustanowenia "prawa" do zabijania własnego potomstwa) widzimy bezpardonowość - szaleństwa Masonerii.

  Niemiec z Francuzem mają rację

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Niemiec z Francuzem owszem mają rację, nie informują jednak, że to gadka do siebie i swoich mocodawców. Więcej. Są głupi jak ojcowie założyciele (Masoneria) nowego porządku świata.

  Ignorancji. Wyobrażali sobie że parobek Putin domyśla się roli jaką mu wyznaczyli. Stalin też miał być naiwny i posłuszny. Pogonił jednak dziadostwo. Putin właśnie też to robi. Podobne do Niemca i Francuza w lepszej jednak (2022r) niż wtedy sytuacji. Marzy im się jak przedtem; sprzedać, zahamować Europą środkową.

  Nie ma dni Piotrkowa, już go nikt nie kocha. Mamy Dni Miasta

  portret użytkownika witold k
  herbPT.svg.png

  Po raz trzeci przewiesiłem swoje kilka zdań z 2016.r Mowa tam była o szacunku do podatnika, o radości – świętowaniu swojego Miasta, z którego się pochodzi, w którym się mieszka, któremu się służy codzienną uczciwą pracą, bezinteresowną służbą drugiemu.

  Nic to, że to nie prawda jak patrzeć na koterię, która nie poprzebiera w środkach a maksymalnie wykorzystuje je do samopromocji. Na każdy możliwy sposób. Końcówka III RP na wzór PRL.

  11 czerwca 2022

  Do meritum

  Imieniny Piotrków, Kocham Piotrków

  portret użytkownika witold k
  herbPT.svg.png

  z naszego archiwum

  Abstrahując od głupawych nazw, bon motów mających ukierunkowywać odbiór proponowanego przekazu - zdań kilka.

  Subskrybuj zawartość