Skip to main content

witold k - blog

portret użytkownika witold k

Nie mamy konta na FB

Logo trybunalskich.pl.jpg

przykro mi; przed rokiem w czasie kwarantanny (czas do fizycznego usunięcia) konto przywróciłem. Sprawa wygody - linkowania do FB. Niestety; w rok po tym znów konto na FB zostało przejęte przez złośliwy bot. Usunąłem je. Nie ma ze mną z nami kontaktu innego jak tylko przez nasz serwis. Zapraszamy to ponownego rejestrowania się u nas.

25 września 2023

portret użytkownika witold k

Zielona granica

Pomijam choć po raz trzeci odniosę się do konkretnej postaci, konkretnego "misiewicza" tak wiernego głównej myśli i celu jakim jest obiecanie od ca 250 lat centralne gniazdo nowego porządku świata. Owa baza owo miejsce to nie jak było w Moskwie nie w Brukseli; na terenie tegoż bękarta z Jałty w Warszawie. Nie odpuszczają bo wiedzą, że inaczej być nie może - położenie geograficzne co wespół z dziedzictwem ziomków jest niebezpieczne dla tegoż nowego porządku.

Do Senatu niestety nie mam kandydata

portret użytkownika witold k
piotrkow_trybunalski.jpg

W tej sytuacji rozważam skoncentrować, największe współczesne szarlataństwo - Konfederację. Po pierwsze tych Konfederacji mamy kilka czy kilka naście; wszystko to to wczesny i późny Jaruzelski. Taki robotniczy motłoch z ca 1976 roku i później. Mowa o okresie po 1972 roku po podpisaniu przez Edwarda BMW we Francji tyle lichwiarskich pożyczek, że PRL nie mógł wstać... Jaruzelski, jak nieraz pisałem, dobił PRL budując ca 800 pomników wdzięczności Armii Czerwonej.

Prusy południowe Judeopolonia nowy etap?

portret użytkownika witold k

Co widzimy... Pisałem kilka godzin po tym jak wojska rosyjskie weszły na teren Rosji przypisany... Po tym, jak USA głosem Prezydenta poinformowały, że nie wspierają już osób i firm amerykańskich na tych terenach.

Wskazałem na raport jaki Żydowi złożył rzekomo zabunkrowany Rosjanin następnie Niemiec. Ziomka swego z Ukrainy nie odwiedził. Ustalił, że Rosjanin nie zabije ziomka na urzędzie w Ukrainie. Ustalono porządek wśród wspólnych parobków oligarchów. Rosjanin swobodnie mógł czyścić teren pod nowe inwestycje. Bombardowania niszczenie wywożenie...

Wybory 2023. Czy można było inaczej 10

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Polski Parlament
Trudno na chwilę przed zakończeniem obłędnego biegu z obiegówkami do parlamentarnego żołdu nie wskazać problemu. Zjawiska. W Parlamencie mamy wiecznych dietowców – przechowalnie; agentury rożnego rodzaju i pochodzenia. Postaci ważnych dla dużych grup interesu, Izraela, USA, Rosji... To oni sprowadzają kampanię na tematy zastępcze nieistotne z punktu widzenia parlamentarzysty ustawodawcy. Niestety w swym oszołomstwie podpalają mosty... .

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 9

polska-flaga-stare.jpg

Skąd się wzięła patologiczna zmutowana hybryda "posłoministra", czy też "ministroposła"; dlaczego Zjednoczona Prawica dzierżąca administrację Państwa od dwóch kadencji nic tą patologią nie zrobiła a była to okazja do wygrania (podniesienia frekwencji) wyborów po raz trzeci w cuglach. Wyjaśnienie tego to podstawa rozumienia naszej sytuacji. Jasne, że pominę tutaj obciążenia koteryjne, interpersonalne, ect. zakorzenione jako efekt końcowy patologii.

SP12: Komunikat ws. dezinformacji

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

z naszego archiwum w kontekście remontu..., którego nie było - wrzesień 2023
Dezinformacją w dezinformację...

[quote]W związku z szerzeniem nieprawdziwych informacji ws. remontu Szkoły Podstawowej nr 12 przez niektóre grupy osób, w tym przede wszystkim przez radnych opozycyjnych, Urząd Miasta wystosował komunikat ws. dezinformowania społeczności SP12.

Wybory 2023. Czy można było inaczej 8

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Miesiąc. Miesiąc został; jak nazywają kampanii wyborczej, choć wiedzą, że nie o wybory idzie a o ogranie konkurencji do żołdów w szczególności z własnej listy. Ciężki to czas. Przykry. Naiwny. Po prostu głupi. Szkodliwy. Tak są zagonieni w tym wyścigu, że nie widzą; wyborcy, podatnika, autorytetu. Choćby udawali, że o wybór parlamentarzystów idzie. Tyle manipulacji strony w dzień i noc podają, że taka udającą by się też przedzierzgnęła ale...

No Agnieszka musisz się jeszcze postarać

portret użytkownika witold k

No Agnieszka musisz się jeszcze postarać zdają się mówić grubsi opróżniacze rondelka z festiwalu w Wenecji. To po to, bo... nie można jeszcze pani Holland spuścić z łańcucha. Zresztą, robi co każemy a że jej zoologiczny antypolonizm - toporny - więcej szkodzi niż dodaje pożytku to lojalność obowiązuje.

Przypomnę. Pan Łukaszenka ze swym promotorem Putinem chcieli i pokazali, że są równi pani Angei Merkel ze swym promotorem Sorosem i mogą pomóc koleżeństwu wepchnąć do kraju nad Wisłą nieprzydatne masy ludzkie. To w ramach współpracy nad większym celem...

witold k

10 września 2023

Czyim misiewiczem jest pani Agnieszka

portret użytkownika witold k

Tu przypomnę. Jak michikowszczyzna zachłystywała się młodym pracownikiem Antoniego Macierewicza ministra od wojska, który na polecenie szefa przepędził Rosjan z NATO z placówki w III RP Adam z mamy Michnik fajerwerki urządzał. Wskazałem wtedy kilku misiewczów, parobków prowadzonych od najmłodszego, do prowadzenia mokrej roboty wśród polskich Goi z Adamem od mamy Michnik na czele.

Jak to jest, że pani Agnieszka woli patrzeć przez okulary tych, którzy jej tatę z okna spuścili za zbyt mocne zaangażowanie się w Judeopolonię; KKK Klub Krzywego Koła. Komu pani służy.

portret użytkownika witold k

Raport Pileckiego 2023

Tak dokładnie tak. Raport Pileckiego 2023 to robota na zamówienie, na przypodobanie się na poprawienie pozycji w eurokołchozie.

Zafundowano nam kolejną interpretację tym razem mającą za cel wybielanie Cyrankiewicza lidera wiecznie żywego. Toż to powtórka pachnąca zdradą przynajmniej ignorantem. Komitet Obywatelski przy Lechu Wałęsie się przypomina.

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 7

"Jarosław Kaczyński nie wystartuje z Warszawy. W Platformie drwią. Boi się". Dworują sobie wnuki założycieli PRL.

Owszem. Dziadek Kaczyński zamiast załatwiać sobie kolejny żołd winien podać datę likwidacji PIS.

Wiele razy pokazywałem to, że główni manipulatorzy motłochem sami stają się ofiarami manipulacji ku uciesze jak nazwę oficerów prowadzących. Przykład pro amerykańskich parobków Wołoszański kontra Macierewicz mógłby się wydawać już ostatnią drwiną z nas - dumnego europejskiego narodu. Pierwszego twórcę unii europejskiej.

portret użytkownika witold k

38. Pielgrzymka Energetyków raz jeszcze

Ryszard-Lopacinski-2.jpg

Staram się systematycznie od zawsze (internet), od pierwszej strony internetowej 2002 wspolnota-nazaret.pl, kowalczyka.info.pl dotykać pokazywać fenomen sierpnia 80'. Mowa o DLP i odrodzonych Cechach; Cechach w fabrykach - o duszpasterstwie zawodowym.

Można do tego sięgnąć jest dużo...

Tym razem chcę wykazać te 38 lat pracy świeckich; to wolontariacka praca wedle przyrodzonych, nabytych, wykszatłconych; przymiotów, talentów, kompetencji.

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 6

Czy to płacz nad rozlanym mlekiem - mowa o referendum? Może kolejny etap zadymiania?

W poprzednich 5 wpisach dotykałem - znakowałem kolejne etapy poprawiania wygodnej pozycji dla siebie założycieli PRL rękoma - naszymi, rękoma pożytecznych i naiwnych.

Dokładniej:

Ci Pożyteczni to jak nazywam IV konspiracja. Bez nich już by nas nie było. To miliony drobnych mróweczek użyźniających nasze pochodzenie, ego, codzienność.

Je Banaś

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Już kiedyś przywołałem żywot polskich piłkarzy (i innych wybrańców PRL) imprezowiczów ze złotych czasów do których tęsknią obecne traktorzystki i junacy - antypisowcy. Lubański pyta kelnerkę o to czy kolega kadrowicz jeszcze biesiaduje; ta podpitemu piłkarzowi z pierwszej drużyny uczciwie odpowiada pewnie licząc na pomoc - 3 razy przez kierownika - rzecz ma się w restauracji.

Ten Banaś z oryginalną kartą biograficzną podpadł wpierw w związku biznesem para prywatnym co panu do dziś zostało.

„Pani Joanna”

portret użytkownika witold k
pani joanna.png

Myliłby się ktoś kto by wskazany w tytule bom mot „Pani Joanna” kojarzył z osobą. Nie! Rzecz w marionetce którą, po miesiącach, można wykorzystać w programie uwalenia, jak nazywają „państwa pisu”. „Państwo pisu” to kolejny bon mot, szyfr politycznego programu. Elementu z „Od Lizbony po Władywostok”.

Do meritum

Pod hasłem masonerii „demokracja” po naszemu „katolicki” powszechny rozgrywa się bezpardonowa walka nowego porządku świata. Ta rywalizacja, to walka dwóch aniołów, z których jeden wymówił posłuszeństwo Panu.

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 5

polska-flaga-stare.jpg

Ciemnogród i Mohery. To czas przeszkadzania w opróżnianiu rondelka - żołdu od Niemca czy Rosjanina w programie od "Lizbony po Władywostok". Nie uważam, że program jest zły. Nie ten jednak czas nie ci; ludzie, mentalność, indoktrynacja...

IX Piotrkowskie Święto Miodu

portret użytkownika witold k

IX Piotrkowskie Święto Miodu na tle niezauważonego banneru 25 Pułku Piechoty Armii Krajowej Ziemi Piotrkowsko-Opoczyńskiej i świadomym niewskazaniu (wobec gawiedzi) parlamentarnego wysiłku pana Grzegorza Lorka w spr. umocowania pszczelarstwa w lepszych warunkach III RP.

Chojniakowe i Tuskowe słoneczka

portret użytkownika witold k

Sprawa jak nazywają "pani Joanny" i jej planowany zlot podobnych pod ksywką „zlot miliona serc” tak mi kojarzy się z piotrowskim słoneczkiem czy też koterią – zbiorowiskiem siedliskiem występującym pod ksywką „słoneczko”. Mowa o zbiorniku wody wypełnionym wodą z "rowu melioracyjnego" pobliskich pól oraz o rozdawaniu zausznikom dostępu to tortu.

Co zaś idzie o zbiornik wody przy ulicy Mast Partnerskich to tu nie ma problemu ze zlotem spływem z pól niestrawionych gnojowic.
Czy pan Tusk podobny materiał zdoła zebrać to nie wiem. Warto by było owy zlot zobaczyć sfotografować.

portret użytkownika witold k

Płacimy jak za zboże

polska-flaga-stare.jpg

Znaczy za dużo. Pewnie pochodzenie tego przysłowia mówi o cenach zboża na przednówku. Nie wiem. Wiem, że już czas kolejny raz wskazać marionetkowość rzekomo możnych i poddaństwo udających możność.

Moje pielgrzymowanie

portret użytkownika witold k
Matka Boża.jpg

z naszego archiwum

Na wstępie ukłon wobec 144-letniej historii pielgrzymki piotrkowskiej. To w związku z pomysłami, których celem jest nowa jakość z roboczym tytułem – nazwą: Łódzka Pielgrzymka – archidiecezjalna. Zadanie ambitne. Jeśli chodzi o hierarchiczność nie demokrację (w kościele) szczególnie ważnym jest uszanowanie podmiotów, które ewentualnie zostaną włączone w nowy byt.

Co jest siłą pielgrzymki? Co, kto, buduje jej wartość? Jakie jest miejsce, jaki jest wkład pątników w powszechny szacunek i siłę drzemiącą w pielgrzymowaniu?

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 4

Nim do Oszołomów… Pierwszy etap znakowanej III RP to czas sklejania podzielonej opozycji. Przypomnę; ja człowiek z politycznego dołu (SOR Energetyk) jestem w 1988 roku przewidziany do internowania. To czas zupełnego kolejnego dogadania się „Chama” i „Żyda”. W tym układzie są Kaczyńscy i pilnują interesu pod siebie ca 20 lat. W międzyczasie zostali potraktowani jako zdrajcy - zdrajcy z układu i za to są zwalczani. Sami sobie wyhodowali kolejnych nieufających.

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 3

Wybory 2023. Czy można było inaczej 2
Wybory 2023. Czy można było inaczej 1

„Zaplute Karły Reakcji”. To czas całkowitego zadomowienia się PRL; nieformalnej republiki 17 republiki sowieckiej z judeopolonią. Cyrankiewicz niby skłonem wobec Sanacji karze rękę obciąć tym, którzy ważą się podnieść ją na władzę ludową.

Katolewica jej oblicze z dnia

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Katolewica jej oblicze z dnia. Popis; rzekome oburzenie zakonnika na wypowiedź magdalenkowego kelnera Jarosława Ka. w trakcie pielgrzymki Radia Maryja z lipca 2023 nakazuje zatrzymać się.

Zatrzymać nad naiwnością; bądź co gorsza, świadomą manifestacją - współpracą masonerii kościelnej z antykościelną. To jak idzie o pozostawianie pola ideologom nowego porządku. Niestety. Oprócz wypowiedzi zakonnika TVN-owskiego produktu jest kolejna wypowiedz równie nierozsądna.

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 2

polska-flaga-stare.jpg

Wybory 2023. Czy można było inaczej 1. PRL, tak niepodobny w swej końcówce do dnia dzisiejszego? Główny potencjał żydowskiego nacjonalizmu przenosi swój centralny ośrodek z Polski do USA. Dzieje się to już (1938) po ułożeniu się, finansowym wsparciu hitlerowskich Niemiec - drugie po sfinansowaniu rewolucji bolszewickiej - październikowej. Rosja bolszewicka widzi tu swój czas. Skłócona II RP to okazja.

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 1

polska-flaga-stare.jpg

Wybory 2023. Czy można było inaczej. Zawsze w czasie kampanii wyborczych próbuję przekazać, politykę matkę mądrości, przez pryzmat rodzinnego, osobistego doświadczenia, wiedzy, wniosków. Nie dbam o to czy to może się przydać. Więcej; nie mogę, nie chcę mówić kto i jak czerpie ze mnie, z nas na trybunalscy.pl. Naszą pracę traktujemy jako wolontariat polityczny - obszar potrzeby niedostrzeżony.

portret użytkownika witold k

Dwóch nie licząc kilku

Ks. Jan Umiński

W uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela obchodzonej na Polance w dniu 25 czerwca o godz. 10 wspomnieliśmy śp. księdza Jana Umińskiego. Ksiądz Jan godnie niósł testament swego patrona Jana Chrzciciela. My pokolenia Sierpnia 80’ to wiemy, pamiętamy.

Co dzieje się w Piotrkowie Trybunalskim 2023

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Co dzieje się w Piotrkowie Trybunalskim? To co na jak mówimy Zachodzie; "efekt wykastrowania". To jest temat; nie pomaga tutaj splątanie medialno - formalne. Rada Miasta VIII kadencji, wedle instrukcji (absolutorium), ogłasza publiczną debatę na temat Miasta. Listy, podpisy, pięć minut.

Manipulacja. Celem debaty jest jak nazywam splątanie (zagonienie w narożnik) - rozmowa o tym co jest dobrze robione co źle czego nie podejmuje Samorząd. Jednym słowem rozmowa o podstawowym zakresie obowiązków samorządowej administracji - okrojonej przez administrację państwową i wykonywaną za pensję.

Przymusowa relokacja 2023 czerwiec

portret użytkownika witold k

Przymusowa relokacja, moi mili (...), rozpoczęła się po likwidacji kilku Komisarzy to za Lenina a za Stalina ewakuowano resztę założycieli Rewolucji. Gdzie; w miejsce powstania rewolucji - na Zachód. Bruksela jest tutaj przypadkiem, podobnie do błędów po drodze wykonanych. np. ściąganie z islamu taniej siły roboczej. Masoneria była zadowolona bo to rozmiękczało świat chrześcijański skuteczniej niż metody z Moskwy. Islamu bo prostych bolszewików się nie dało przenieść - Stalin Zabronił.

19 czerwca 2023

więcej niebawem

Związek Walki Młodych AD 2023

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

80 lat temu w pełnej nadziei na dożywotnie żołdy, wiele razy przeformowywane, bojówki komunistycznej młodzieży dzielnie służyły nowej komunistycznej na końcu pracy i panu z Moskwy - zarządcy.

Wnuczęta nafaszerowane podobnie do babci i dziadków obietnicami owych żołdów i wygodnego życia służą za obiecaną mannę w przyszłości. Służą nowemu hegemonowi także komunistycznemu, który szefostwo z Moskwy do Brukseli wyprowadził.

Subskrybuj zawartość