Skip to main content

Szkoła Dobrej Mowy

portret użytkownika Tomek K. Korzeniowski
13.06.2015 11:19
27.06.2015 12:19

Szkoła Dobrej Mowy

SZKOLENIE OTWARTE "MASZ GŁOS... i nie zawahaj się go użyć" już w tę sobotę.
Celem szkolenia jest uzyskanie mocniejszego, piękniejszego, rzadziej się zdzierającego głosu, który zwiększy nasz autorytet, pewność siebie i skuteczność w czasie wystąpień publicznych, negocjacji, prowadzenia sprzedaży, na rozmowie o pracę, randce i w każdej rozmowie z drugim człowiekiem.

Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy: Skuteczniejsze wpływanie na klientów Efektywniejsze motywowanie pracowników Wzrost wiarygodności i autorytetu Lepsza pozycja negocjacyjna Zwiększenie pewności siebie i skuteczności osobistej Poprawienie własnego wizerunku Szybszy awans.
Korzyści w relacjach towarzyskich:
Głos bardziej męski\kobiecy Wzrost atrakcyjności u płci przeciwnej Zwiększenie pewności siebie Większa śmiałość w poznawaniu nowych osób Lepsza komunikacja z innymi ludźmi

Start w sobotę 13 czerwca w godz 11.00 -19.45 I dzień oraz II ostatni dzień w sobotę 27 czerwca od 15.00 do 19.45. Łódź, ul. Łukasińskiego 4. W ramach szkolenie jest zaświadczenie ukończenia kursu, kawa, herbata, ciastka. Cena 350 zł.
Zaliczki w wysokości 100 zł można wpłacać na poniższe konto, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Resztę - w dniu rozpoczęcia zajęć.
Tomasz Korzeniowski
Bank PEKAO SA
70 1240 3116 1111 0010 0753 7274 PLN
W razie jakichkolwiek pytań, pisz albo dzwoń tel. 885 668 051
Pozdrawiam
Tomek Korzeniowski, trener głosu
tel. 885 668 051
P. S. Korzyści c.d.:

Istnieje szereg powodów dla których mocny, dźwięczny, dynamiczny głos zwiększa efektywność członka organizacji.

 • Po pierwsze, jeśli chodzi o robienie pierwszego wrażenia to, jak mówimy jest prawie pięciokrotnie ważniejsze od tego, co mówimy. Pierwsze wrażenie na temat osoby prowadzącej prezentację produktu, pomysłu czy wiedzy rzutuje na odbiór całego wystąpienia. Ma to ogromne znaczenie dla skuteczności sprzedaży.
  Co więcej, psychologowie zauważają, że istnieje sprzężenie zwrotne pomiędzy brzmieniem naszego głosu a tym jak sami siebie postrzegamy. Kiedy dzięki emisji głosu, uczymy się mówić w pewny, zdecydowany sposób, nasz mózg słysząc, że tak brzmimy, zaczyna podświadomie wierzyć, że tacy jesteśmy i tacy się stajemy. Zwiększa się nasza pewność siebie i skuteczność.
 • Po trzecie osoby mówiące niższym głosem są uważane za bardziej profesjonalne. Gdy głos jest dodatkowo silny, uzyskujemy większą siłę oddziaływania. Psychologowie zwracają uwagę , że łatwo to przyrównać do świata zwierząt, które silnym głosem pokazują kto posiada władzę. Dlatego niższy i silniejszy głos zwiększa szansę odniesienia sukcesu.
 • Po czwarte dynamiczny głos przykuwa uwagę w czasie wystąpień publicznych, inspiruje innych i pokazuje kto posiada władzę decyzyjną. Wysyłamy także sygnał, że jesteśmy gotowi awansować na wyższe stanowisko, które często wymaga przemawiania.

  Istotnym jest także, że jeśli zachodzi niespójność treści komunikatu i brzmienia głosu, podświadomie ufamy bardziej brzmieniu. To znaczy gdy, np. mówimy: "Ten produkt spełni Pani oczekiwania" a nasz głos zabrzmi cicho i niepewnie, przekaz, który adresatka odbierze będzie brzmieć: "Ten produkt nie jest dla Pani odpowiedni".
  Pracując nad głosem zwiększamy jego wytrzymałość, dzięki temu możemy mówić dłużej i przez to się nie męczyć; przeciwdziałamy chorobom głosu.

  Co więcej, wykształcony głos mężczyzny staje się bardziej męski, a badania wykazują, że jednym z najbardziej czułych organów kobiety jest słuch. Mężczyźni natomiast chętniej przebywają z kobietami, które potrafią swobodnie obniżać głos. Dzieje się tak dlatego, że lubimy bardziej tych którzy są do nas podobni, a mężczyźni z reguły mówią niżej. Dobrze jest, gdy kobieta może z łatwością używać niższego głosu przy mężczyznach i wyższego przy innych kobietach.

  Pozdrawiam
  Tomasz Korzeniowski, trener głosu

  Szkoła Dobrej Mowy
  MISJA
  Moją misją jest dostarczać najwyższej jakości usług szkoleniowych z emisji głosu, zwiększających efektywność mówienia moich klientów. Wyróżnia mnie stosowanie technik, których skuteczność udowodniłem także na własnym przykładzie, indywidualne podejście do każdego klienta, dbałość o podnoszenie moich kompetencji trenerskich oraz charyzmatyczny, magnetyczny głos.

  Ukończyłem Szkołę Lektorów w Akademii Efektywnej Komunikacji w Warszawie. Uczę m.in. menedżerów, przedsiębiorców, prawników, przedstawicieli handlowych, wykładowców, logopedów, lektorów języków obcych,
  pracowników call-center, speakerów radiowych, artystów scenicznych, mówców i osoby nie pracujące zawodowo głosem, chcące zwiększyć efektywność mówienia.

  Celem szkolenia jest uzyskanie mocniejszego, piękniejszego, rzadziej się zdzierającego głosu, który zwiększy nasz autorytet, pewność siebie i skuteczność w czasie wystąpień publicznych, negocjacji, prowadzenia sprzedaży, na rozmowie o pracę, randce i w każdej rozmowie z drugim człowiekiem.
  https://www.facebook.com/szkoladobrejmowy?pnref=lhc

  Tomek

  7 czerwca 2015

 • 5
  Ocena: 5 (3 głosów)
  Twoja ocena: Brak