Skip to main content

Czy PiS wykonał ruch taki jakiego nie dokonał w 2007 roku

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Pisałem wtedy, że brat powinien odwołać brata, dać gawiedzi satysfakcję i jednocześnie śrubę dokręcić. Tym razem Pisolandia odwołała 5 dobrych ministrów, poszerzyła koalicyjne zaufanie.

Teraz jest pytanie; czy był to ruch, którego 10 lat temu nie wykonano i w konsekwencji straciliśmy władzę - administrację landu polskiego?

Czy jednak jest to (tym razem) naiwność, za którą zapłacimy tak jak wtedy upadkiem „pisolandii”. Wtedy gawiedź była polska – postkomuna, teraz eurokomuna. Tak czy inaczej: bez poszerzenia zaplecza obywatelskiego pisoladnia wystawia się na odstrzał. "Morawieckie brylowanie" w eurokołchozie może nie wystarczyć. Ekipa potrzebuje obywatelskiego, merytorycznego wsparcia, a jest tu próżnia i to permanentnie wskazuję.

Ankieta

witold k

9 stycznia 2018

Ps. Jeśli pan poseł Antoni Macierewicz wreszcie skorzysta z naszej pomocy to czekamy. Czeka też okręg wyborczy i doświadczenie Polityka do wykorzystania przez nas jego zwolenników i wyborców. Przede wszystkim następca na urzędzie ministra. Dawno temu widziałem miejsce pana Antoniego w gabinecie Prezydenta III RP. "Dziadek" jest raptusowaty i trochę za wizjonerski. Tak czy inaczej, jest bardzo ważną postacią w polityce polskiej i musi dalej jej służyć, a państwo gwarantować mu bezpieczeństwo. Pan Duda musiał dać satysfakcję zagonionym do narożnika. Takie są prawa fizyki.

4
Ocena: 4 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak