Skip to main content

Zerwij kajdany połam bat...

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Zerwij kajdany, połam bat: zobaczysz niepewność, pogubienie, zaczniesz wykonywać nieprzemyślane ruchy.

Wskazanie sprawy chodzi mi po głowie od lat, z lekka pokazuje zjawisko w tle. Ostanie ruchy NRD-owskiej i antyżydowskiej świni pokażę w całej okazałości. Parobek komunistycznej bezpieki był nazwał polskiego ministra II RP świnią, która układała się z Hitlerem na szkodę Semitów.

Polskie wyleniałe wilki zawyły w proteście. Te nasze zawsze wyją wtedy, kiedy można, kiedy czapę w łeb nie dostaną. Jak coś ze Wschodu - to huzia, jak z Izraela - to milczkiem rondelek oprzątają i mówią, że to deszcz pada. Nie to, żeby to tylko w Polsce panowali niewolnicy (Goje). Nie, tak jest wszędzie, u wszystkich. U świni NRD-owskiej w szczególności.

Pan Putin, ten, który pierwsze, co zrobił po powrocie do Kraju Rad - to pogonił żydowskiego oligarcha. Pogrywa sobie w tym przypadku z nami i jest swego rodzaju przewietrzaczem Zachodnich głów, tak jak jego nauczyciel Stalin.

Do meritum.
W XX wieku w Europie nie było Semitów. W ogóle ani żydowskiego ani arabskiego pochodzenia. Obecnie nie ma Semitów żydowskiego pochodzenia z tego względu, że tych kilku, którzy zostali w Palestynie, Izrael po 1949 r. wykluczył ze swej narodowej wspólnoty. Izrael to Żydzi europejscy i amerykańscy. Biedotę żydowską z Azji unicestwili w piecach i mrozach rękami marionetek Hitlera i Stalina.

Moje Państwo swoim zachowaniem odnośnie rodzaju upokorzenia nas upokarza. Mnie, lojalnego obywatela, członka narodowej polskiej wspólnoty. Albo, albo. Musimy się zdecydować, czy odpowiadamy na kalumnie pod naszym państwowym i narodowym adresem – czy nie odpowiadamy. Na durni wychodzimy... Jednych przemilczamy, innych naszczekujemy.. ku satysfakcji tych wszystkich, którzy nie ufają nam i są do nas uprzedzeni...

Owszem, utworzyliśmy masę fikcyjnych bytów i one będą poddane weryfikacji. W tym wypadku pokora nie szaleńcze ruchy z łopatą na księżyc. Moc Państwa to moc obywateli, a Ci byli i są poddawani manipulacji. Podcinamy gałąź, na której siedzimy.

witold k

27 grudnia 2019

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak