Skip to main content

Katolicki to tyle, co powszechny…

portret użytkownika witold k
frk1.png

Katolicki to tyle, co powszechny; nie w najgorszym, a najlepszym stylu. Mogącym dać przykład, poświęcić się, prosić o potrzebną łaskę. Całość tej nauki (po eliminacji Jezusa Chrystusa) przejęła Masoneria podpisując to nickiem demokracja sprowadzając do tego; co najgorsze.

Katolickość została zawłaszczona sponiewierana a jej jedno z gniazd siedzi właśnie w katolickich duszach, czego daje tutaj przykład.

Po latach oczekiwania, popełnienia np. przez niżej podpisanego niezliczonej ilości apeli, rozmów publikowanych wystąpień - pojawiła się forma reaktywacji Forum Ruchów Katolickich.

Obraz wymagający interwencji, co niniejszym czynię. Internetowy serwis powinien być prowadzony w formie wolontariackiej. Być platformą na wzór trybunalcy.pl dostępną bez jakichkolwiek obostrzeń.

Pełna jawność dla zarejestrowanych, co do finansowania, składów personalnych osób. Bez tego będziemy mieli zespół kolejnych koterii nawzajem sobie „służącym”.

Nie talki był cel założycieli jednej z pierwszych w kraju form pracy ludzi Kocioła. Pracę tę storpedowała maniutkomania i nie powinniśmy tego utrzymywać, np. w formie rzekomej samodzielności niezależności czytaj swobody rozgrywki przez koterie właśnie.

witold k

28 grudnia 2020

4.076925
Ocena: 4.1 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze: