Skip to main content

Pegasus u bękarta z „Magdalenki”

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Zliczył kto który to już kryptonim – okazja do obalenia obecnej władzy. Tu wspomnę. Obecna władza to tak półgębkiem swe pochodzenie ma z zawłaszczenia bez pytania; źródeł antykomunizmu nie uznającego Juty Wojskowej; z tego powodu niedopuszczonego do Okrągłego Stołu. Przez maksymalne wykorzystanie, tak powstałej luki – wyrywy, następnie formy zdrady koleżeństwa od gorzałki w Magdalence i obecnej wojny na górze.

Inwigilacja to trudny moralnie i politycznie temat. Obecna - kolejna próba obalenia państwowej politycznej administracji to sprawdzian. Sprawdzian tego, czy to autentyczna służba Państwu czy też jak w moim przypadku, za PRL, formy prywatnej zemsty funkcjonariuszy bezpieki. (1987r)

Kolejna rzecz, którą tutaj należy wskazać. Obywatel zostaje podany permanentnej kontroli ze względu na naginanie prawa pod potrzeby: biznesowe, polityczne, ideologiczne - występujące wprost przeciwko interesowi narodowemu.

Co w sytuacji jeśli permanentna kontrola wykaże nieprawidłowości niezgodne z prawem – tu przypomnę; prawo czytaj regulacje mające polityczne cele politycznej ekipy - które naciągnięte przekroczone - nie wypełnia przestępstwa w rozumieniu nadrzędnego perspektywicznego interesu narodowego, państwowego etc. Owszem niezgodne z bieżącym kierunkiem politycznym.

Pominę to co jest najważniejsze a co się nie przebije ze względu na judeopolonię. Co widać gołym okiem. Mowa o tym, że Żyd nie może stanąć przed sądem Goja. TVN i zachowanie się USA to co to jest… Otwieram przy tym zapytanie o inwigilacje obcych służb w ramach współpracy by nie powiedzieć poddaństwa.

PS. Przypomnę jak to polska policja pałowała polskich pracowników polskiej firmy, którą przejął funkcjonariusz PRL a którą (całą gałąź przemysłu) szybko sprzedał (wcześniej kupił 100 tirów 90% dofinansowanie na PFRON) - nie mamy w ogóle produkcji kabli tak potrzebnych w kraju…

witold k

22 stycznia 2022

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak