Skip to main content

"Oburzenie środowisk"

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

"Oburzenie środowisk"; powszechnie używany fałszujący rzeczywistość medialny byt służący do zakrzykiwania zipiącej zdrowej codzienności.

Zwracam uwagę, że to kolejny bon mot hasło klucz współczesnej indoktrynacji. Ma tyle wspólnego ze środowiskiem co antysemityzm z żydostwem, holocaust z samospaleniem w imię Boże, co demokracja z wolnością z chrześcijaństwem, które jako jedyne, w rzeczywistości, jest demokratyczne szanujące drugiego porąbanego.

Tu uwaga, jeśli masoneria, jej parobek lewica (ma jeszcze parobka prawicę i niewolnika biznes) mówi o środowisku, tolerancji, demokracji, wartościom europejskim - jest tego więcej - to nie jest forma właśnie tolerancji a indoktrynacji. Hodowli nowego człowieka; oni tam mają. Boją się Islamu, Azji... ale pieniądze od nich biorą - ściągają na nas zemstę.

Środowisko w rozumieniu pieniędzy i koncernów ideologicznych to bojówki dobrze odmóżdżane i opłacane. To bezkrwawa wojna; już dawno przekroczyła dopuszczalne formy rywalizacji kulturowej czy politycznej.

witold k

25 marca 2023

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak