Skip to main content

Manipulacje

Putin. Qva

portret użytkownika witold k

Pierwszy atak poszedł jeszcze w zimowym Zakopanem coś koło 28 stycznia. Ładnie atak został odepchnięty. Ziołowe tabletki czy Apap. Normalnie; widzę sytuację z pierwszych miesięcy niesubordynacji parobka Zachodu niejakiego Putina.Chłopaki jak Krety u sąsiada wiosnę pouczyły

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Chłopaki jak Krety u sąsiada wiosnę pouczyły. Po tym w grudniu jak zszedł pierwszy ścieg wysuszyło przy Baczyńskiego nie znam nr. Krety zryły koledze ogródek przed domem. Zwróciłem uwagę, że z jednej strony jest to odzew natury - nie mają komórek a wiedziały, że trzeba wyjść na słońce. Problem w tym, że to nie wiosna. Chłopaki się ewakuowały a kolega pozadeptywał górki ziemi. Kilku nie zdążyło.

PiS mówi o emerytach i... wspomina czasy PO - to za epiotrkow.pl

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

hello. To, że pan Antoni jest w PIS to, że propaganda obecnej koalicji rodem z PRL, bądź jak kto woli z Alternatywy 4 to; przypinanie tego "dyktowego" szaleństwa PIS, w rozumieniu władzy politycznej obecnej w III RP - jest nadużyciem. To wewnątrz partyjny wyścig... temat na publiczną debatę jest tak wszędzie.

Zagoniona do narożnika Zjednoczona Prawica owszem popełnia na własne życzenia jakieś samookaleczanie. Nie jest to jednak powód do dokładania jej a do pomocy do tłumaczenia tego szaleństwa - wyścigu szczurów dla niedorozwiniętych.

Tęczowe opaski

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Warto zatrzymać się nad kolejnym niezliczonym bon motem; słowem, nazwą narzuconą międzynarodowym prawem i obowiązkiem, znakiem ideologicznym czy wprost odwracaniem kota ogonem przykład holocaust - całopalenie w imię boże, czy antysemityzm odnoszący się do jednych antysemitów Żydów (sic) - kluczem mającym na celu trzymać rządzące koterie w szachu i poróżniać motłochy.

Dziadowanie po piotrkowsku. 70 tys. zł dla ukraińskiego miasta

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Dziadowanie po piotrkowsku. 70 tys. zł dla ukraińskiego miasta.

Naprawdę trudno się do tego nie odnieść. I nie chodzi o pogardliwe (żydowskie) rzucenie żebrzącemu gojowi resztek... Chodzi o istotę, genetycznego wręcz, milczkiem opróżniania rondelka. To wydarzenie umocowane uchwałą lokalnego parlamentu w istocie jest realizacją codzienności; trzymania w pogardzie w lekceważeniu polityki, moralności, przyzwoitości. Oderwaniem...

Dają w szyję i to stąd tak głupi są…

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Naczelnik jak nazywają rzekł na spotkaniu o tym, że młode kobiety piją alkohol i tu widzi małą u nich dzietność. Nie powiedział, że to dobrze. Lepsze od tych kobiet, które po pijaku zachodzą w ciążę. Chciałbym wiedzieć o jakim procencie populacji mówimy. Tak jak w pierwszym jak i w drugim przypadku. Co ze zdrowiem tak poczętych dzieci ile kosztuje ich utrzymanie. Ciekawe jest tutaj, że nie ma w masowym przekazie podstawowej informacji o upadku białego człowieka poprzez alkohol. Alkohol, narkotyk zbija komórki mózgowe. Nie mamy szans z innymi nacjami – przegrywamy.

Ale nie o tym.

Jerzy Urban wierny sługa Judeopolonii

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Poczekam. Czy starczy odwagi na honory dla ważnej postaci Izraela? Potem opowiem o żydowskim ziomku łódzkiej i piotrkowskiej ziemi.

Na początek. Antysemita to ten polityczno-religijny Żyd, który uciekł z Palestyny rozproszył się po Europie i uciekł z niej; z jej siedziby z Polski, przed II Wojną Światową, do USA. Semita, którego polityczny Izrael nie znosi to Żyd, który został w Palestynie. Cała reszta form przekazu (rzekomy antysemityzm, firma holocaust i wiele innych ideologicznych) to szowinizm, żydowski szowinizm.

Kłamstwa, oszczerstwa i wymuszone przeprosiny

portret użytkownika Z sieci
mamipulacja.jpg

Ojciec Św. ucałował rękę rzekomej ofiary duchownych pedofilów, przepraszając „za winy duchowieństwa”. Przyprowadziła go na audiencję polska posłanka o znanych antykościelnych poglądach i działaniach. Niebawem okazało się, że był to oszust. Ojciec Św. poleciał do Kanady, by przeprosić „za winy Kościoła” wobec kanadyjskich Indian, dziś nazywanych „rdzenną ludnością”. Wizyta odbyła się po „ujawnieniu” przez kanadyjską uczoną, że przy szkole prowadzonej przez katolickich zakonników „wykryto masowe groby uczniów”. Dziś owa uczona nie jest już pewna „swego”. Nie dokonano też żadnych ekshumacji.

portret użytkownika witold k

Non possumus 5?

polska-flaga-stare.jpg

Nie wiem który raz (5) w ten maksymalny (za Błogosławionym) sposób wyrażam swoje opinie na temat kosmicznych manipulacji poszczególnych ekip poszczególnych Administracji mojej Ojczyzny, której całe swoje życie ca 45 lat w politycznej świadomości reszta wcześniejsza (ca 20 lat) z genów wzięta.

 • 85. rocznica sowieckiego ludobójstwa na Polakach. Strzelali jak w Katyniu – w tył głowy. A potem do dołu…
 • Wojenne europejskie gierki AD 2022

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Imperializm zbrojny trwa. Tak o nim głośno jak potrzebę tego określa chowanie imperializmu ideologicznego.

  Tak głośno o ilości jakości broni dostarczanej Ukrainie jak mocno trzeba schować oczekiwanie - przymuszenie tejże do, na kolanie przyjęcia oszołomstwa masońskiego spod nicku konwencji stambulskiej.

  Subskrybuj zawartość