Skip to main content

Manipulacje

portret użytkownika witold k

Wypadanie zębów?

Nie organizuję już; więcej, unikam spotkań opłatkowych bo w większości z nich widać odejście od istoty. Spotkania zostały; rożnie się nazywają, i raczej mało, coraz mniej mają z przekazu religijnego. Czegoś czemu zawdzięczmy nasze ego. Pozycję; nadzieję, oczekiwania starego Zachodu.

[quote]Harmonogram spotkań przedstawia się następująco:

11.12. o godz. 13.00 spotkanie z pracownikami RE Łódź ze wszystkich lokalizacji – w siedzibie Rejonu
12.12. o godz. 07.00 spotkanie z pracownikami RE Łowicz, PE Koluszki – w siedzibie Rejonu

Inwigilacja w III RP nie zakłada fizycznej likwidacji politycznego przeciwnika

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Podlegałem takiej, która zakładała fizyczną likwidację - SOR Sprawa Operacyjnego Rozpracowania.

Widzimy na co dzień polityczny idiotyzm zaprawiony nieprawdopodobną manipulacją parlamentarnego motłochu. Jeśli rozumiem byłe służby i ich parobków to zupełnie nie rozumiem zacietrzewienia gówniarstwa. To grabarze.

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 12

mamipulacja.jpg

Znajdzie się choć jeden parlamentarzysta (poseł, senator, elekt), który powie dość. Wierchuszki zgłupiały już w ogóle nie pamiętają o wyborach, pozycji posłanego - posła. Jazgot różnych ideologicznych popaprańców spowił środki masowego rażenia w ciemnej mgle. Pomijam agenturalność owych środków.

Antysemickie treści na marszu w Warszawie

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Gdzie! Gdzie nas prowadzi tzw. poprawność polityczna. Jak i gdzie to się mści.

W Izraelu odkąd wrócił na część Palestyny w wyniku finansowych układów z Niemcami; jeszcze przed wybuchem II WŚ, nie ma Semitów - kolejny brak sformalizowania Judeopolonii. Izrael po 1949 roku wyeliminował ziomków, którzy zostali w Palestynie i byli tam ca 1000 lat. Na manifestacji Warszawie niebyło nie tylko antysemickich ale i antyżydowskich transparentów. Były zapytania... solidarność z ludźmi. Transparenty raczej bym zakwalifikował jako prosemickie.

witold k

26 października 2023

Podłość i głupota

portret użytkownika Z sieci

Pracuję na zmianę kilka dni w Łodzi, kilka w Warszawie. Dopiero więc 25. wieczorem miałem z przejrzenia łódzkich gazet – DŁ i EI. Osłupiałem czytając relacje o wyznaniach Piotra Tymochowicza, w których ogłosił, iż ileś lat temu nasz arcybiskup, kard. Grzegorz Ryś „przyznał mu się”, iż jest ateistą „jak większość, jakieś 80% biskupów”. Słowo, jakie przyszło mi na myśl to PODŁOŚĆ! Piotr Tymochowicz jest znanym, kiedyś bardzo w Polsce popularnym tzw. „spin doktorem”, czyli specjalistą od publicznego wizerunku i komunikacji społecznej.

Uwaga! OKW w szkole nr3 na Wysokiej w PT

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Pewnie to będzie standard pracy niektórych członków OKW. Sam zorientowałem sie po.

Pani po zweryfikowaniu wyborcy zapytała; karty wszystkie. Bez wahania odpowiedziałem tak. Zagłosowałem wyszedłem dopiero zorientowałem, się że jest to forma wpływu na wyborcę jak idzie o Referendum. Pani sugeruje, że tej kraty może nie dać.

Usunąłbym tą panią z pracy w OKW.

Co innego wyścig po żołdy, co innego próba naprawiania błędów z "Magdalenki" - Referendum i o tym jest od lat i będzie dużo.

Ale! Chamska próba uwalenia Referendum to skandal narodowa zdrada.

witold k

Środę w czwartek puścili…

portret użytkownika witold k

Mowa o kolejnym misiewiczu na usługach za żołd. Pani Magdalena po tym jak jazgot p. Agnieszki przycichł odpaliła. "Polskie polityczki to…" No; wolę polskie-polityczki niż niemieckie-germanbeczuszki na przykład.

W każdym razie; eurkołochoz ma jeszcze do dyspozycji wielu misiewiczów i w kolejnych godzinach mogą być wezwania do wymądrzenia się. To w ramach obawy, że zadania nie wykonają, że kelnerów z „Magdalenki” nie przegonią z administracji bękarta; z III RP.

Piotrkowianie nie gęsi, swoich posłów mają mieć

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Dziennikarz Zwiefka "Ludożerca" przeprowadził bardzo ciekawy wywiad z popularnym pisarzem i dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim, na temat nowo wydanej książki p.t."Aneks", której autorem m.in. jest Sumliński.

Na polską nutę?

portret użytkownika Z sieci

W niedzielnym programie TVP 1 pt. „Na polską nutę, czyli biesiada nad biesiadami” wykonano m.in. piosenkę „Jarzębina czerwona”. Uprzejmie informuję, że tę „polską” pieśń biesiadną stworzyli Rosjanie. Jej oryginalny tytuł: „Oj, Riabina Kudriawaja...” muzykę napisał Jewgienij Rodygin a wykonanie oryginalne było dziełem Gosudarstwiennowo Uralskowo Ruskowo Narodnowo Chora. W sumie – nadzwyczaj „polska” pieśń biesiadna. Brawo organizatorzy!

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

2 października 2023

O tym się głośno nie mówi

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jest taka piękna powieść o drugiej wojnie światowej "O tym się głośno nie mówi". Autorem jej jest wielki, niezauważany i niedoceniany pisarz Józef Mackiewicz. Tytuł Jego powieści pasuje jak ulał do skrzętnie zamiatanej pod dywan "plandemii", największego przekrętu naszych czasów. Ukrywanego przez obu głównych graczy polskiej sceny politycznej oraz graczyków mniejszego płazu!!!

Największą aferą XXI wieku nie jest wcale afera wizowa ani afera zielono-graniczna Pani Agnieszki Holland.

Subskrybuj zawartość