Skip to main content

Oświadczenie. "Trybunalskiej Alternatywy"

portret użytkownika Marcin P.
herbPT.svg.png

Drodzy Konfederaci piotrkowscy i sympatycy.

Wybory samorządowe za pasem, więc czas odkryć karty. W Piotrkowie Trybunalskim rozważaliśmy różne warianty startu, w tym samodzielny start. Ostatecznie zdecydowaliśmy się połączyć siły i współtworzyć komitet wraz z Łukaszem Janikiem. Zatem jako lokalne środowisko konfederacji współtworzymy komitet „KWW Łukasza Janika Bo liczy się człowiek”. Na listach tego komitetu znajdziecie naszych przedstawicieli. Żadnych innych piotrkowskich komitetów nie współtworzymy i nie wspieramy.

Jeśli ktoś wśród Was chciałby spróbować swoich sił w walce o mandat radnego z tej listy proszę o kontakt.

Marcin Pietras

4.8
Ocena: 4.8 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

Owszem

portret użytkownika witold k
5

Pewnie jestem w stanie udzielić poparcia (to zależy) pomysłowi (proponuje szukać usilnie szukać ludzi podobnych do mojej osoby z prośbą o publiczne poparcie) ma się rozumieć posła Grzegorza Lorka - to zadanie dla Marcina Pietras jak o niszczenie GL idzie ale...

 • nie jest politycznym nazywanie grupy politycznej nazwiskiem. To jest pozamiatane chodzi o przyszłość.
 • kolega Łukasz już dawno pobłądził robiąc z siebie jakieś pogotowie od sprzątania, naprawiania, obiecania to nie jest zadanie lokalnego uchwałodawcy. To robi gospodarz - inaczej cieć. Polityczna eugenika dla (...) nie jest i zadaniem prezydenta. Krzysztof cecha dom wariatów stworzył a reszta papuguje
 • nowa formacja dobry przykład "Trybunalska Alternatywa" za postawę ideową powinna mieć deklaracje kadencyjności.

  W ostatnim czasie ca rok może więcej usunąłem setki nieaktywnych użytkowników; zapraszam do rejestracji (kilku zostawiłem) i pracy w grupie; publicznej dyskusji. Jeśli taka wola.

 • Witek, ja to tak widzę!

  portret użytkownika Piotr Korzeniowski

  Na naszym piotrkowskim podwórku zorganizujmy prawybory prezydenckie.
  Zaproponujemy udział kilku zasłużonym piotrkowianom, z niekwestionowanymi światowymi sukcesami. Wybierzmy demokratycznie najlepszą lub najlepszego z Nich. To wtedy lewactwo nie przejmie władzy w naszym pięknym mieście.

  Kto, co, jak

  portret użytkownika witold k
  cytuję Piotr Korzeniowski

  Na naszym piotrkowskim podwórku zorganizujmy prawybory prezydenckie.
  Zaproponujemy udział kilku zasłużonym piotrkowianom, z niekwestionowanymi światowymi sukcesami. Wybierzmy demokratycznie najlepszą lub najlepszego z Nich. To wtedy lewactwo nie przejmie władzy w naszym pięknym mieście.

  Owszem. Gdyby do wyborów było przynajmniej poł roku. Byłby człowiek jak mówisz pozycji światowej, zechciał tutaj mieszać. ...

  Wystarczy jak przebijemy się z powrotem do pozycji, kompetencji tam gdzie one są. Przekażmy jak zostały spauperyzowane i zawłaszczone.

  Jeśli w 1990 roku miałem pretensje, że ustawodawca jak nazywam w nocy (na chwilę przed wyborami) wykastrował odrodzony jak nazywaliśmy Samorząd to dziś widzę, że to było dobre. Niestety.

  Jest tak, że lokalne koterie nie mogą zaszkodzić bo samorząd to fikcja praktycznie bez kompetencji. Oczywiście są tego konsekwencje w postaci sprowadzenia administracji samorządowej jako pola rywalizacji mało przydatnych bo i po co inni... gdyby jeszcze była kadencyjność; jakaś iluzja rzeczywistej godności w małej Ojczyźnie.

  Uff. Nie lepiej na górze. Zręby realizowane przez "Zjednoczoną Prawicę" właśnie są niszczone do korzenia. Dzieje się tak bo strony rywalizacji politycznej działają pod obcą flagą w tym pod polityczną eugeniką.

  Funkcjonujemy bo jak nazywam jest IV Konspiracja. Tysiące, miliony nieznanych pracusiów funkcjonujących pod kodeksem karnym; Mojżeszowi podanym.

  Jeśli idzie o kandydata merytorycznie przydatnego to jest posłem i niszczony od lat tego nie podejmie zresztą nikt Mu nie zaproponuje. Czy kogoś wskaże - nie wiem. Nie wiem czy ktoś Go o to prosi. Przeprosi a jest takich wielu.

  Dlatego warto się dogadywać ponad podziałami.

  portret użytkownika Piotr Korzeniowski

  Wszak w 1980 roku obecna Zjednoczona Prawica i obecna Koalicja Obywatelska spali na strajkach na sąsiednich kawałkach styropianu. My: Socjalistyczny Związek Studentów Polskich i Niezależne Zrzeszenie Studentów (nielegalne wówczas) na strajkach łódzkich uczelni potrafiliśmy się dogadywać.

  To oddzielmy temat

  portret użytkownika witold k
  cytuję Piotr Korzeniowski

  Wszak w 1980roku obecna Zjednoczona Prawica i obecna Koalicja Obywatelska spali na strajkach na sąsiednich kawałkach styropianu. My: Socjalistyczny Związek Studentów Polskich i Niezależne Zrzeszenie Studentów (nielegalne wówczas) na strajkach łódzkich uczelni potrafiliśmy się dogadywać.

  To oddzielmy temat a i owszem wart pokaznia przy okazji lokalnych wyborów. Dużo o tym u mnie. Najogólniej tak jak teraz sterowana nienawiść do tych, którzy mogliby przeszkodzić. Narozrabiali. Polski pracownik staje sią za drogi dla Eurokołchozu trzeba to zlikwidować kim marionetkami mało przydatnymi... za to posłusznymi za srebrniki. Skopanymi przez PCowskie wariactwo...

  Opcje wyświetlania odpowiedzi

  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.