Skip to main content

Wybory 2024: Na progu IX kadencji 3

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Ustawodawca podobnie do PRL nie tyka lokalnych koterii z powodów które podaje ale; sam u siebie toleruje ze względów; jedni taktycznych (przykład kelnerów z "Magdalenki"), inni zadaniowcy - plan realizują.

Wskażę tutaj masona Jana Józefa Lipskiego (autorytet Żoliborza Kuroń & Kaczyński ...) i jego niszczący za wczas paszkwil większy od wszystkich innych od "Zaplutych Karów Reakcji" po Donalda (malarz kominów stoczniowych) "Mohery". Mowa o książce "Idea Katolickiego Państwa Narodu Polskiego" - ideologiczne zakręcenie pobłądzenie czy zlecenie?

Dziadostwo wie, że bez niszczenia permanentnego powszechnej (katolickiej) moralności i rozumienia nie zlikwiduje się Zachodu - Chrześcijaństwa. Bez tego nie będzie "Nowego porządku świata" a za taki im płacom. Tu jest źródło spauperyzowania elit tych nie wybitych a potrzebnych aparatowi. Bardzo doby przykład; zawsze to pokazuję Komitet Obywatelski przy LW, Porozumienie Centrum. Cała reszta to od początku obcy materiał KWW "S", ROAD, UW, PO i współcześni potomkowie PRL i III RP tych od Kiszczaka - ksywka "Opozycja Demokratyczna" & "koalicja 13 grudnia" nie wykonane do końca zadanie; Jaruzelski & Rockefeller.

Co dalej przy tak zarysowanej w trzech wpisach okoliczności... IV Konspiracja jak nazywam. Jest; ma się dobrze.

witold k

6 marca 2044

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak