Skip to main content

List do Przewodniczącego Rady Miejskiej

portret użytkownika Admin
logo unia.jpg

Piotrków Tryb. 01.10.2009r

Szanowny Przewodniczący Rady
Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Paweł Szcześniak!

Uprzejmie prosimy o poparcie wniosku Pana Posła Antoniego Macierewicza o wystąpienie do Trybunału Konstytucyjnego w celu sprawdzenia zgodności traktatu z Lizbony z Konstytucją RP.
Może Pan to uczynić poprzez wysłanie własnego (samorządowego) wniosku, dotyczącego tej samej sprawy.

Podstawa prawna:regulacja art.191, ust.1, pkt.3 Konstytucji RP

Z poważaniem
Trybunalscy.pl

Powiązane:
Szanowni Państwo
Kiedy zaskarżą Traktat Lizboński?
Apel do Posła Antoniego Macierewicza
Na co Pan czeka, Panie pośle Macierewicz?

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Informuję,

portret użytkownika Admin

że List został wysłany do Pana Przewodniczącego

Admin

Apel skopiowałem ze strony Prokapitalizm.pl i wysłałem:

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jan.Dziedziczak@sejm.pl
Tomasz.Dudzinski@sejm.pl
Artur.Gorski@sejm.pl
Przemyslaw.Gosiewski@sejm.pl
Iwona.Arent@sejm.pl
Joachim.Brudzinski@sejm.pl
Arkadiusz.Czartoryski@sejm.pl
Andrzej.Dera@sejm.pl
Tomasz.Gorski@sejm.pl
Kazimierz.Gwiazdowski@sejm.pl
Jaroslaw.Jagiello@sejm.pl
Elzbieta.Jakubiak@sejm.pl
Krzysztof.Jurgiel@sejm.pl
Jaroslaw.Kaczynski@sejm.pl
Mariusz.Kaminski@sejm.pl
Lech.Kolakowski@sejm.pl
Henryk.Kowalczyk@sejm.pl
Zbigniew.Kozak@sejm.pl
Boguslaw.Kowalski@sejm.pl
Maks.Kraczkowski@sejm.pl
Krzysztof.Lipiec@sejm.pl
Adam.Lipinski@sejm.pl
Ewa.Malik@sejm.pl
Gabriela.Maslowska@sejm.pl
Krzysztof.Michalkiewicz@sejm.pl
Arkadiusz.Mularczyk@sejm.pl
Aleksandra.Natalli-Swiat@sejm.pl
Zbyslaw.Owczarski@sejm.pl
Anna.Paluch@sejm.pl
Stanislaw.Pieta@sejm.pl
Marek.Polak@sejm.pl
Pawel.Poncyljusz@sejm.pl
Krzysztof.Popiolek@sejm.pl
Jozef.Rojek@sejm.pl
Nelli.Rokita-Arnold@sejm.pl
Anna.Sikora@sejm.pl
Anna.Sobecka@sejm.pl
Andrzej.Sosnierz@sejm.pl
Lech.Sprawka@sejm.pl
Jaroslaw.Stawiarski@sejm.pl
Stefan.Strzalkowski@sejm.pl
Marek.Suski@sejm.pl
Wojciech.Szarama@sejm.pl
Jolanta.Szczypinska@sejm.pl
Stanislaw.Szwed@sejm.pl
Jan.Szyszko@sejm.pl
Krzysztof.Tchorzewski@sejm.pl
Robert.Telus@sejm.pl
Zbigniew.Wassermann@sejm.pl
Tadeusz.Wozniak@sejm.pl
Waldemar.Wrona@sejm.pl
Anna.Zalewska@sejm.pl
Wojciech.Szczesny.Zarzycki@sejm.pl
Maria.Zuba@sejm.pl
Krzysztof.Maciejewski@sejm.pl
Wojciech.Zukowski@sejm.pl
Jan.Oldakowski@sejm.pl
Zbigniew.Girzynski@sejm.pl

Piotrków Tryb. 01.10.2009r

Szanowne Panie Posłanki i Panowie Posłowie

Z informacji uzyskanych przeze mnie w dniu 30 września 2009 roku od Pana Posła Antoniego Macierewicza wynika, iż ma on przygotowany wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności traktatu lizbońskiego z konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej . Poseł Macierewicz zaznacza jednocześnie, że ma problemy ze zgromadzeniem poparcia minimum 50 posłów, którzy byliby gotowi podpisać się pod tym wnioskiem, tak by mógł on być do Trybunału złożony (art.191, ust.1, pkt.1 Konstytucji RP). Jako przedstawiciele Narodu Polskiego, wybrani przez ten Naród, ślubowaliście stanie na straży niepodległości Ojczyzny i tej niepodległości do końca powinniście bronić.

Dlatego uprzejmie proszę Panie Posłanki i Panów Posłów o poparcie wniosku Pana Posła Antoniego Macierewicza.

Z poważaniem
Piotr Korzeniowski

Więcej informacji:
Apel do Posła Antoniego Macierewicza w sprawie traktatu lizbońskiego
http://www.prokapitalizm.pl/apel-do-posla-antoniego-macierewicza.html
Poseł Antoni Macierewicz odpowiada na nasz apel!
http://www.prokapitalizm.pl/posel-antoni-macierewicz-odpowiada-na-nasz-a...

Piotr Korzeniowski

List

portret użytkownika witold k

List do parlamentarzystów wysłałem'

witold k

Piotra Masiarka

portret użytkownika witold k

Radnego, autora i współtwórcę trybunalskich.pl, poprosiłem o pilotowanie naszego listu do przewodniczącego Szcześniaka. Prosiłem także o kontakt Jana Winiarskiego - pracownika BRM o "logistyczny" kontakt.

witold k

Mail

Mail (http://www.trybunalscy.pl/node/1586
Uprzejme prosimy o poparcie, tej ważnej sprawy
Z pozwaniem
Redakcja trybunalscy.pl) został przesłany zaraz po otrzymaniu do Sekretariatu BRM - dzisiejszy natomiast do Pani Moniki Tery.

Zwracam uwagę na formę listu, który sam z siebie nie wygląda na poważną inicjatywę. Przypuszczam, że Przewodniczący Rady Miasta zdziwił się sformułowaniem "Z pozwaniem - redakcja trybunalscy.pl". Tak czy inaczej list został przekazany i moja rola na tym się kończy. Nie było prośby o "logistyczny" kontakt - była prośba o telefon.

Szanowny Panie Janie Winiarski!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Przepraszamy Pana za nasz brak kindersztuby!
Sprawa jest jednak tak ważna, że nie czas na kurtuazję!
Czasu nie można cofnąć! Każda minuta jest teraz na wagę złota. Walczmy o suwerenność Polski, a nie sprzeczajmy się!

Piotr Korzeniowski

Ależ nie ma za co przepraszać Panie Korzeniowski

Zgoda - sprawa jest ważna i tak ją właśnie potraktowałem - widzę list - przekazuje go stosowną drogą do adresata. Inna sprawa, że wpływowe środowisko trybunalskich.pl z łatwością mogłoby uzyskać numer telefonu Przewodniczącego Rady Miasta i osobiście wyłuszczyć sprawę. Proszę nie czynić mnie natomiast odpowiedzialnym za brak odpowiedzi na tak przedstawioną sprawę. Każda minuta jest ważna, lecz powszechnie wiadomo, że jasność komunikatu przyspiesza sprzężenie zwrotne w postaci odpowiedzi.

Przeprowadzę

portret użytkownika Piotr Masiarek

rozeznanie w BRM, w prezydium RM, i poinformuję czytelników trybunalskich.pl o tym jak RM podchodzi do sprawy

Piotr

Przeprowadziłem...

portret użytkownika Piotr Masiarek
cytuję Piotr Masiarek

Przeprowadzę rozeznanie w BRM, w prezydium RM, i poinformuję czytelników trybunalskich.pl o tym jak RM podchodzi do sprawy

Piotr

W dniu wczorajszym (6.X) rozmawiałem z Prezydium Rady Miejskiej Piotrkowa Trybunalskiego, zarówno Przewodniczący Paweł Szcześniak jak i vice przewodniczący Monika Tera i Rafał Czajka stwierdzili, że o sprawie, którą pilotują Trybunalscy.pl (nie podpisywania: Traktatu Lizbońskiego i Apelu Posła Macierewicza) nic nie wiedzą. Dowiadują się ode mnie.

Monika Tera – ma zaznajomić się z tematem, przemyśleć go
Rafał Czajka – jest raczej za tym by Prezydent RP podpisał TL
Paweł Szcześniak – żadne treści apelu do niego nie dotarły. W dniu jutrzejszym (7 października) podczas pobytu w RM obiecał, że zapozna się z tematem

Piotr

Czas nagli!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Świetnie! Panie Piotrze Masiarek, jutro ma Pan Prezydent Kaczyński podpisać TL! Naciskać na Pańskich Kol. Radnych trzeba już w tej chwili! Proszę napisać co Pan już załatwił w sprawie piotrkowskiej skargi!
Niech jeszcze dziś pójdzie w eter wiadomość, że Czcigodni Rajcy Piotrkowa Trybunalskiego przygotowują wniosek do Trybunału Konstytucyjnego Rzeczpospolitej Polskiej, zaskrżający traktat z Lizbony!
Taka wiadomość zmobilizuje inne samorządy w Polsce do pójścia w ślady piotrkowskich Dawidów! Spowoduje efekt, kuli śnieżnej! Stanie się tak, że Pan Prezydent nie pdpisze niekorzstnego dla Polski dokumentu!
Nasi Radni zapiszą się w historii świata tak jak autorzy victorii 1920 r!
Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.