Skip to main content

Antoni Macierewicz nie ma racji

portret użytkownika Admin
korwin-mikke.png

63 Posłów PiS zaskarżyło Traktat „Lizboński” do Trybunału Konstytucyjnego – twierdząc, że jest on sprzeczny z Konstytucją III RP.

Posłowie ci nie mają refleksu. Istotnie: Traktat „Lizboński” jest sprzeczny z Konstytucją – do 30-XI. Od 1-XII Konstytucja już nie będzie nadrzędnym prawem w Polsce, więc sprzeczność z Konstytucją nie będzie mogła być powodem do zakwestionowania TL.

Po 1-XII możemy sobie pisać, co tylko chcemy. Województwo mazowieckie też może zapisać sobie, że jego ustawy mają pierwszeństwo przed ustawami RP, że ustawy RP są nieważne, bo są sprzeczne z mazowieckimi... Papier jest cierpliwy...

Za późno... Chyba, że TK wyda orzeczenie jeszcze w tym miesiącu.

Ja pisałem o tym wiele razy, podając konkretne pomysły. WWCCzc.Senatorowie i Posłowie mieli wszelkie szanse sprzeciwić się Traktatowi wcześniej. JE Lech Kaczyński mógł był go nie podpisywać.

Obecnie działanie to pic na wodę – PiSmeni robią to tylko po to, by udawać przed euro-sceptykami, że było się przeciw. By utrudnić prawdziwej opozycji zdobywanie głosów.

My wyciągamy konsekwencje...

Janusz Korwin-Mikke: http://korwin-mikke.blog.onet.pl

29 listopada 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Miejmy nadzieję, że prawdziwa opozycja parlamentarna:

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Posłowie Niezrzeszeni niebawem powiększą się o 61 Posłów! Tych Posłów, którzy uważają (inaczej niż oficjalnie głosi PIS), że zaaprobowanie traktatu z Lizbony w obecnym kształcie odbiera Polsce niepodległość i suwerenność!

Piotr Korzeniowski

W czyim interesie działa pan Korwin...

portret użytkownika witold k

mam rozumieć, że jest na diecie w TK. Myślę, że TK poradzi sobie z Wnioskiem. Nie potrzebuje podpowiadaczy. Wszyscy są siebie warci...

Jedni nie powiedzą wprost, że Polski jako oddzielnego bytu już dawno niema... od wytycznych Klubu Krzywego Koła. Inni, nie powiedzą, że sprawa jest przegrana ale my w nią wchodzimy po to aby kolejne pokolenia miały na czym oprzeć się... Wszyscy rondelek opróżniają... Tak to wygląda. Dziękuję Posłowi Macierewiczowi i parlamentarzystom. Także Senatorom. Poczekamy zobaczymy, kogo mamy w TK. To też się przyda.

witold k

W interesie niepodległości Ojczyzny!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

"...Prasa będąca na usługach federastów z triumfem donosi, że mamy wybranego "prezydenta" i panią "ministerkę spraw zagranicznych" UE.

Przypominam, że przed ratyfikacją traktatu lizbońskiego zarzekano się, że to nie żaden prezydent, tylko "przewodniczący" - a Francja nie ogłosiła referendum w sprawie przyjęcia tego traktatu, gdyż "Unia nie jest państwem, bo nie ma ani hymnu, ani flagi".

25 minut po podpisaniu traktatu przez JE Wacława Klausa ETS ogłosił, że w szkołach trzeba będzie pozdejmować krzyże; UE ma i prezydenta, i panią ministerkę, i parlament, i hymn, i flagę - a dalej, będzie szło bardzo szybko bo ONI mają już dziewięć lat opóźnienia w stosunku do planu.

Nie wierzący, że jest to spisek, niech spojrzą na paszporty: już od kilku lat nie są to paszporty polskie czy brytyjskie - lecz "unijne". Nowy "prezydent" zapowiada, że ujednolici podatki (oczywiście!), ustawodawstwo - i ograniczy używanie flag i godeł 27 byłych już państw..."
Janusz Korwin-Mikke
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
Powiązane:
http://trybunalscy.pl/node/1918
Piotr Korzeniowski

Owszem

portret użytkownika witold k

potrzebujemy narodowego programu.... ponad podziałami. Na pewno ostrzenie szabelek w rodzinie, nic dobrego nie wróży.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.